מחזור 23: דורסים את אלאבס 5:1 בבית (טרינקאו 2X, מסי 2X, פירפו)

רגע לפני האלופות משחק בבית נגד אלאבס

בריטוויט פצוע ואומטיטי לצערי כשיר גם פיאניץ ודסט חוזרים לסגל, קונראד וקלואדו מקבלים את ההזדמנות לחמם ללא הועיל את הספסל.

בהצלחה. קשה לומר שנשאר לי איזו סוג של התלהבות מהעונה הזאת.

ההרכב -

ריקי ומוריבה בהרכב!

או 3:5:2/3:4:3 עם פירפו, מינגסה ולנגלה, או שפרנקי מתבלם לו שוב. תיכף נדע.

לא רע.
מסי בכושר הזה ייתן הרבה כאב ראש ל PSG, וסוף סוף יש אנשים אחרים שיכולים להבקיע.
אני מאוד שמח שדסט החלים , מול מבאפה נצטרך את כל המהירות שיש לנו בהגנה.
מקום ב 4 הראשונות כבר בכיס שלנו, 10 נקודות הפרש מהמקום ה 5. אז תכנית מינימום שלי בארסה כבר עשתה. נשאר לעבור את PSG ולסיים מעל ריאל בליגה.

האקס האהוב שלך פצוע , :wink: V הפעם אני מודה לאחותו שנולדה בסמוך למשחקי נוקאאוט… שהוא יחגוג עלינו זה טיפה יותר מידי בשבילי. העיקר ששילמו עליו איזה רבע מילארד אירו. חחח

אין תלונות שעולים עם הרכב צעיר ורעב ונותנים מניטה. אבל גם אתמול , סופגים. כמו שכתבתי צריך נס בשביל שאמבפה לא ישחוט אותנו ביום שלישי. שאלוהי הספגטי המעופף יהיה איתנו.

נ.ב לא נראה לי שהאורואגאי יהיה כשיר, ויותר גרוע, פיקה משמיע קולות של קאמבק חחח מצד שני אפילו עכשיו לנגלה משמיע קולות של אי נוחות ברגל. את מי זה ישאיר לנו. אני מפחד לכתוב את זה בקול רם פה…

אני יכול להגיד לך שראיתי את PSG אתמול מתקשים מול טודיבו ושות’, ויש לי קצת תקווה. רק קצת.
אני מקווה שקורזאווה ישחק נגדנו. זה שחקן כל כך טיפש, ברמה של דמבלה ממש, רק הרבה פחות כשרוני. כל מץ’ אפ מולו, לא משנה אם זה דמבלה, מסי או אפילו טרינקאו, יהיה יתרון גדול בשבילנו.
ועם “פציעתו” של ניימאר הם איבדו הרבה מאוד ברק. תתפלל לאלוהי הספגטי המעופף שאראוחו יהיה כשיר. איתו ועם דסט אולי נוכל להתמודד עם אמבפה.
וכמו שכתבתי קודם, לנו יש את מסי בכושר. שימצאו פתרון לזה, נראה אותם.

איך טוידבו שיחק?

לא שמתי לב למשהו מיוחד. לא שגיאות גסות ולא פעולות יוצאת דופן. הסתכלתי יותר על PSG.

רציתי לדבר קצת על ריקי ופדרי.

ריקי נתן משחק לא רע אתמול, אבל כשראיתי איך הוא משחק, הבנתי כמה שפדרי שחקן גדול.

המשחק של ריקי אמש היה טוב. לא מצויין, לא מרהיב, לא מסוכן או קטלני. כשמשווים לקשרים שהיו לנו עד לסוף העונה הקודמת - ראקי, וידאל, פאוליניו, רוברטו, אלניה או גומש, המשחק של ריקי אמש היה מצויין. משתחר יפה מלחץ, מסיט את כובד המשחק מצד אל צד, עושה לחץ, מחלץ כדורים, ובגדול השתלב יפה בהנעת הכדור. ביחס למה שהתרגלנו מהקשרים שלנו, הוא דחף את המשחק קדימה ולצדדים הרבה יותר ממה שהיה פה בעבר.

אז לאור משחק שלם של הילד, אפשר להבין את ההתלהבות שהייתה פה בסוף העונה הקודמת אל מול הקשרים האחרים שהיו כאן.

מה שהיה חסר לי זה פעולה מסוכנת ומדוייקת. היו כמה ניסיונות יפים למסירות עומק, אבל הן כשלו. אילו השוויתי לחלוץ, אז החלוץ תפקד היטב במשחק הקבוצתי, אבל כשל מול השער. ריקי כשל בפעולות המסוכנות. בהתחשב בחוסר ההמשכיות שקיבל עד לא מזמן, אפשר להבין למה יהיה לו פחות ביטחון ״מול השער״, או למעשה בפעולות המסוכנות.

ולמה הזכרתי את פדרי אם אני כל כך חופר על פויג׳? כי אתמול במשחק ראיתי ריקי לא מבריק, בין היתר כי השותי לפדרי. כבר התרגלנו לראות פעולות מסוכנות מפדרי, במיוחד כשמסי על המגרש. אז פתאום משחק טוב של קשר צעיר כבר לא מספיק לי. פדרי הרגיל אותנו לטוב כל כך, מהר כל כך. זה באמת יוצא מהכלל.

אני ממשיך להאמין בטריו הזה: דה-יונג, פדרי, ריקי. בעיני הם העתיד. אני מקווה שההולנדי יתחיל לתת להם לרוץ יחד ביותר מקרים שבהם הוא רוצה לבצע רוטאציות. או לפחות שילוב של ריקי ופדרי.

לטעמי, אגב, גם השילוב של ריקי ומורייבה אתמול היה יפה מאוד. אמנם כולה אלאבס, אבל נתנו הופעה, בהרכב ״שני״. אהבתי.