מחזור 24: רק 0-0 מול בטיס. הפער 9 נקודות

אנצ׳לוטי כבר עם מחשבות על נבחרת ברזיל… על טייס אוטמטי גם בקנה מידה שלו

נשאר לו רק להוציא את רודריגו והוא זורק את המשחק לפח סופית.

עכשיו גם השופטים מבזבזים זמן בליגה הספרדית ?

לא ייאמן כמה משחקים אנחנו זורקים לפח העונה

מה עבר לאנצ’לוטי בראש כשהחליף את קמאבינגה בנאצ’ו גם אלוהים לא יודע.

למעשה ההבדל הגדול בין ברצלונה לריאל העונה הוא שברצלונה מצליחה לגנוב את ה1-0 בכל משחק וריאל לא.
מעבר לזה same shit

אנצ’לוטי מתחיל לעורר בי גועל כל פעם שמראים את הפרצוף שלו.

בנזמה חייב לגעת בכל כדור בכל התקפה והוא רק תוקע כל פעם מחדש את ההתקפה, לא הולך לך ? תכנס לרחבה אולי יפול משהו, הרס כל התקפה.

וניסיוס חייב לרדת לספסל.

בקיצור קבוצה ללא מאמן ללא תוכנית ללא כיוון.

איך לעזאזל תפרנו חמישייה לליברפול איך??

ויני חייב ספסל דחוף ולנסות את רודריגו בשמאל במקומו.

עוני ודלות בהתקפה כזאת בהתקפה שלנו, רמת הכישרון שלנו בחלק הקדמי בשפל היסטורי. צריכים 2 כוכבי על לפחות כדי לשדרג את הסהרה שהולכת לנו בחוד.

אני רוצה להפנות אצבע מאשימה לשחקנים מסויימים, לאנצ’לוטי, להיעדר הרכש, אבל לכל אחד יש את התירוצים שלו. ויניסיוס מתוסכל ולא באשמתו, בנזמה וטשואמני בלופ של פציעות והורדת חלודה, ואסקז יצא מהמקפיא רק עכשיו. אנצ’לוטי מאמן סגל שלא מספיק טוב עבורו ולפלורנטינו ולחוסה אנחל סאנצ’ס נפלו כמה העברות שבנו עליהם מבין הצבעות. בסופו של דבר יש לנו סגל חולה, מאמן שלא תורם ערך מוסף לקבוצה, ושחקנים שלא באים לידיי ביטוי. העונה כבר הלכה, צריך באמת לתכנן את העונה הבאה מעבר ללהחזיר מושאלים. צריך מאמן, צריך להחזיר את המועדון הזה לחיים.

אני לא חושב שאנחנו כאלה חסרי כישרון בהתקפה,רודריגו ויניסיוס ובנזמה זה מספיק כישרון כדי לקחת אליפות בליגה כזו,אבל כשאתה רואה את שלושתם כמעט דורכים אחד על השני כל המשחק אתה מבין שהמאמן פשוט אומר להם תשחקו ביחד ויהיה טוב,אין לו שום רעיון,נגד הגנות צפופות אין לזה שום סיכוי.

ועם זאת אגיד שאנחנו זקוקים נואשות לרכש בהתקפה וכמובן שלא רק בהתקפה.

נכון אצל מוריניו העונה השנייה תמיד הרבה יותר טובה מהעונה הראשונה?אז אצל אנצ’לוטי זה ההפך הגמור, העונה השנייה היא עונה מזעזעת יחסית לעונה הראשונה.

ללא קשר, אני עדיין מאמין שיש לנו סיכוי גבוה לזכות בדאבל-גביע ובאלופות או לפחות באלופות.

החילופים של אנצ’לוטי היו הזויים, אבל זה לא מה שהרבה חברה פה דיברו עליו. קרוס חלש והכל אבל הוא היה השחקן הכי יצירתי שלנו היום לצד רודריגו והמון מהחצאי מצבים שכן הגענו אליהם הגיעו ממנו. ההוצאה שלו הייתה חילוף מהבית שהכי מתאים לאנצ’לוטי בעולם, פשוט לא מסוגל להגיב למה שקורה על המגרש.

בגדול, הבעיה העיקרית שלנו כרגע היא לטעמי הקרדיט המוגזם לויניסיוס שלא מאפשר לנו לערב שחקני התקפה נוספים (כגון אסנסיו). זה מוביל לזה שהמאמין נאלץ לשחק עם 0 קשרים ואלף חלוצים כדי לבצע שינויים שאמורים לתרום להתקפה, אבל כמובן שזה לא באמת משהו שעוזר התקפית שאין לך קשרים. זה רק תורם ליריבה ומקל עליה את המלאכה.

בשלב זה להרגשתי אסנסיו לא משחק מטעמים פוליטיים, הארכת חוזה וכאלה.

אני לא זוכר את עצמי לא מגיב על משחק, אפילו לא משהו קצר, זה מביע אולי את רמת הייאוש שלי מהקבוצה. אליפות אמרתי מזמן שלא ניקח אבל אף פעם לא נהנים מכדורגל. אם בשבוע כזה נגד שלוש מהקבוצות הטובות בספרד אנחנו כובשים שער אחד ממצב נייח - זה אומר הרבה. אבל העיקר ש"ההתקפה שלנו הטובה בספרד". אי אפשר להוריד מהאשמה על השחקנים, לא צריך מאמן כדי לעלות בטירוף במשחק כזה. למה אנחנו מתחילים לשחק רק במחצית השנייה? וכמובן שגם קרלו אנצ’לוטי מאוד מקובע. ההרכב הפעם היה טוב, שיחקנו עם שלושה שחקני התקפה+שני מגינים שהם קשרים בעצם. אבל למה זה טאבו שוויניסיוס בצד שמאל ומשחק את כל המשחק? אנחנו צמאים לרודריגו. ויניסיוס רב עם כל מה שזז, באמת שהוא מייאש. רודריגו החמיץ כמה מצבים לא רעים שביום טוב הוא מבקיע וזה קורה הרבה העונה. בנזמה כלום ושום דבר. לוקאס גם היה מאכזב מאוד. העונה הזו תיגמר בפער דו ספרתי, הקלאסיקו בקאמפ נואו הוא לרעתנו ולא לטובתנו. ב-2016 כתבתי את המשפט האגדי: “גם אם ננצח בקלאסיקו זה לא יעזור אבל זה ישאיר את חלום האונדסימה באוויר”. הפעם זה לא יקרה. הלכתי לים ביום ראשון מחמש עד שמונה בערב, כנראה הבנתי…