מחזור 24: רק 0-0 מול בטיס. הפער 9 נקודות

לקראת בטיס| אחרי שני משחקים מאכזבים מאוד בברנבאו, ריאל מדריד תנסה שוב לייצר מומנטום ולא לתת לליגה לברוח כשתתארח באנדלוסיה למשחק חוץ קשה מאוד (ראשון, 22:00). מודריץ’ המושעה ייעדר, פלגריני ללא פקיר וקנאלס. טשואמני צפוי לפתוח, ומה עם רודריגו? וגם: קרלו מתחיל להרגיש את הלחץ הכל לקראת המשחק - רק כאן

image

סטטוס אלופת אירופה::

ריאל מדריד מגיעה למשחק במצב רוח קודר אחרי שבוע חלש מאוד בזירה המקומית בשתי המסגרות – תיקו 1:1 בדרבי נגד אתלטיקו מדריד והפסד 1:0 לברצלונה בחצי גמר הקופה דל ריי. שני משחקים חלשים מאוד בסנטיאגו ברנבאו, וחובת ההוכחה עליה, שוב. החודש המטורף של העונה נפתח בצורה הכי גרועה שיש. “מהאמון העיוור שהיה ועד לספקות העצומים שעוררה ריאל מדריד”, נכתב במארקה מעבר לכך שאולי צריך לנגן את המנון ליגת האלופות בכל ערב בו ריאל על הדשא. כיצד בונים את המומנטום מחדש? עם ניצחון. אבל זה יהיה לא פשוט בכלל נגד יריבה חזקה, כשריאל עלולה לעלות לכר הדשא בבניטו ויאמרין כשהיא בפיגור של עשר נקודות מברצלונה שמשחקת לפניה. בתקשורת עבדו שעות נוספות כנראה ונכתב לא מעט על ספקות שיש במועדון כלפי קרלו אנצ’לוטי ועל כמה החלטות שגויות שקיבל. גם המאמן עצמו נראה קצת לחוץ עם תשובות קצרות במסיבת העיתונאים והרבה פחות חיוכים, ואפשר להבין אותו.

אנצ’לוטי יודע שהדבר החשוב ביותר הוא לנצח, ואם יגבור על בטיס ירשום את ניצחון הליגה המאה כמאמן ריאל וזה יפה מאוד. עד היום ב-137 משחקי ליגה, אנצ’לוטי רשם 99 ניצחונות, 20 תוצאות תיקו ו-18 הפסדים. משחק הליגה הראשון שלו כמאמן ריאל היה נגד בטיס במחזור הפתיחה של עונת הדסימה, וריאל ניצחה 1:2 בזכות שער של איסקו. ומימים אלה לזמן הזה: “אנחנו בכושר פיזי בסדר גמור ובלי מרווח לטעויות. יש לנו משחק קשה מאוד כי בטיס יריבה מאורגנת ובעלת כדורגל התקפי, נעשה הכל כדי לנצח”, אמר. מי שלא יוכל לעזור במשימה הוא לוקה מודריץ’ שמושעה בשל חמישה כרטיסים צהובים ושוב עלתה לדיון השאלה האם הוא וטוני קרוס יכולים עדיין לשחק יחד ולדחוף את הקבוצה להישגים. “אני לא רואה את הדברים כך. מהירות זה לא רק מי שרץ הכי מהר או מספק אנרגיה, אלא לחשוב מהר, לשחק מהר, לדעת מה לעשות, הכדור הוא זה שרץ”, הגן האיטלקי על שני הטאלנטים. אגב, כבר 64 משחקים ברציפות, מאז ינואר 2022 – שהשניים לא סיימו יחד 90 דקות.

בעיה חמורה לא פחות היא החלק הקדמי. ריאל מיעטה לייצר מצבים נגד ברצלונה, גם בגלל ההרכב המאוד-הגנתי. נשאלת השאלה האם המאמן הבין את המסר ויעלה את רודריגו בכנף ימין על אף שזוהי לא עמדתו הטבעית, או ימשיך עם פדה ואלוורדה בצד. בכלי התקשורת במדריד יותר אופטימיים לגבי גישה התקפית יותר, כמתבקש. אנצ’לוטי מצא תשובות גם לזה ואף אמר שהוא לא פוסל לשלב את אלבארו רודריגס וקארים בנזמה גם יחד (“אלבארו חלוץ טוב שיודע לא רק לסיים, הוא ישחק אם מגיע לו, הוא מתקדם, זה לא קשור לגילו. אני לא פוסל אפשרות לשחק ב-4:4:2”), אבל האמת שממש לא שכנע אותנו. הוא נאחז בטיעון אחד – שריאל כבשה הכי הרבה שערים בליגה - וזה אמנם נכון עם 47, אבל ההתקפה לא עובדת. הוא שוב התעקש כי המשחק בחצי גמר הקופה היה טוב. “ראיתי את המשחק שוב, אני נשאר בדעתי ששיחקנו טוב עם דברים שצריך לשפר”, אמר והבהיר כי אף אחד לא חושב אם הקבוצה פייבוריטית לקראת הגומלין או לא. קרלו כן הודה: “אנחנו סובלים קצת מול קו הגנה נמוך, אבל הבקענו הכי הרבה שערי ליגה ובהתקפות מעבר אנחנו טובים”.

אורליאן טשואמני צפוי לחזור להרכב לאחר שפתח רק נגד מאיורקה בהפסד במשחק החוץ בזמן האחרון, אולי במקומו של אדוארדו קמאבינגה ואולי לא, אבל זה בטח לא מה שישפיע על החלק ההתקפי. “אסור לשכוח שהוא הפתיע רבים בחלק הראשון של העונה דווקא משום שהסתגל במהירות. לאחר המונדיאל הרמה שלו ירדה, אבל הוא יחזור לעצמו, אין לי שמץ של ספק”, הגן קרלו, שגם החמיא לדני סבאיוס שאל תשללו את נוכחותו ב-11 במקומו של קרוס. ריאל, בכל מקרה, צריכה את בנזמה שסופג גם הוא ביקורת והתקשרות ערה למצבו. “אני לא מודאג מבנזמה. חלוץ לא יכול להבקיע בכל משחק”, אמר קרלו, נשמע מעט מנותק. “הוא משחק טוב”.“אנחנו אוהבים שיש לנו שחקנים שיודעים לבנות מצבים. אנחנו לא מחפשים חלוץ גבוה שיגרום לשיטת המשחק שלנו להיות הגבהות והכנסת כדורים לרחבה כל הזמן”. לגבי וויניסיוס הוא אמר את אותו הדבר “אני לא מודאג. שומרים עליו אישית הרבה שחקנים אבל הוא רואה בזה אתגר ולא מאבד את ההתלהבות לרגע. הוא מרוכז”. האתגר של ויניסיוס הוא להוליך את ריאל לניצחון על בטיס, בתקווה שלא ירשום משחק חוץ עשירי בליגה בלי שער. וישנו רודריגו שרק מחכה להזדמנות. בואו נראה את ריאל רצינית ולא ‘זורקת את המגבת’ בליגה…

מסגרת ההגנה של בארסה הצליחה לנטרל את משחק ההתקפה...
לשכוח מהקלאסיקו ומהר

ריאל מדריד – הרכב משוער: טיבו קורטואה| דני קרבחאל, אדר מיליטאו, אנטוניו רודיגר, נאצ’ו פרננדס| אורליאן טשואמני, טוני קרוס (דני סבאיוס), אדוארדו קמאבינגה (רודריגו)| פדה ואלוורדה, ויניסיוס ג’וניור וקארים בנזמה.

מה המצב בטיס?

בטיס מגיעה למשחק לאחר שהשיגה שלושה ניצחונות ליגה רצופים והשוותה את הרצף הכי טוב שלה מאז מחזורי הפתיחה. בכך היא שמה מאחוריה משבר מסוים של סוף ינואר-תחילת פברואר שאמנם גרם להדחתה מהגביע אבל לא ממש קילקל לה את המצב בליגה. בטיס מדורגת במקום החמישי בטבלה ועדיין חולמת להשיג את אתלטיקו מדריד הרביעית ולהשתחל לליגת האלופות והפער עומד על שתי נקודות בלבד. “ליגת האלופות היא מטרה ואשליה”, סיכם סרחיו קנאלס. האנדלוסים ביצעו רמונטדה יפה מול אלצ’ה כאשר מחקו פיגור 2:0 מול האחרונה בטבלה והגיבו עם 2:3 במשחק משוגע בזכות בורחה איגלסיאס שגם פיספס פנדל, מיראנה ו-וויליאן חוסה. “המשחק היה רכבת הרים אינסופית ולבסוף בטיס חגגה ונשארה במאבק על אירופה. מי זוכר שהיא פיגרה 2:0 אחרי עשר דקות?”, נכתב במארקה. כעת בטיס, שמשחקת כדורגל התקפי ופתוח נגד כל יריבה ורוצה להישען על הקהל - ניצבת בחודש קריטי.

לאחר המשחק נגד ריאל מחכה היא תתארח אצל ויאריאל בחוץ ובעוד ארבעה מחזורים תתארח אצל אתלטיקו מדריד לקרב ישיר. האמת שקשה להגיד שבטיס מבריקה נגד הגדולות. כנראה שהעומס עם הגביע ואירופה, כשהיריבה הבאה שלה תהיה לא אחרת מאשר מנצ’סטר יונייטד – גבתה מחיר. בטיס אמנם הצליחה לנצח את ריאל סוסיאדד (2:0 בחוץ) ואת ויאריאל (0:1 בבית), אבל פישלה בדרבי נגד סביליה, הייתה לא טובה נגד ברצלונה ונכנעה 2:1 בבית, והפסידה בבניטו ויאמרין גם לאתלטיקו. וכך במשחקי הבית המאזן שלה טעון שיפור – 6-2-3, 20 נקודות מתוך 33. היא מסוגלת ליותר. בטיס כובשת אבל גם סופגת הרבה. ואולי מעתה ואילך משחק ההתקפה ממש יפגע. הקבוצה קיבלה בעצב רב, כמו כל אוהד כדורגל, את הבשורה על הפציעה הקשה של נביל פקיר.

הקשר הצרפתי, מהדריבליסטים הטובים בליגה, סובל מקרע ברצועה הצולבת ולא רק סיים את העונה אלא בספק לפתיחת העונה הבאה. “תודה לכולם על התמיכה, אחזור חזק יותר”, אמר. פקיר כבש העונה שישה שערים וכעת החשיבות של סרחיו קנאלס תעלה, אבל החל מהמשחק הבא. אבל גם קנאלס פצוע ולבטיס יהיה מחסור ביצירתיות: “הוא בסדר, נקווה שיתאושש לקראת המשחק נגד האנגלים”, אמר המאמן מנואל פלגריני. “זה הזמן של רודרי”, נכתב במארקה. הקשר שלא שיחק במחזור הקודם, מדורג עשירי בסגל הקבוצה במספר הדקות ומוליך את טבלת הבישולים עם חמישה, כמו לואיס הנריקה הסילון ובורחה איגלסיאס. האחרון הוא גם מלך שערי הקבוצה עם עשרה, והוא יחזור להרכב לאחר שקיבל מנוחה חלקית הוא השווה את מספר שערי הליגה שלו מאשתקד, הבעיה שלא כבש באף מפעל אחר. אולי זה גם הזמן של חואקין סאנצ’ס הבלתי נגמר, שעולה בעיקר מהספסל. הוא שיחק רק 609 דקות העונה ועלה למחצית במשחק הקודם. חואקין, אם לא ייפצע חלילה, יוכל להפוך עוד העונה לשיאן ההופעות של הליגה איי פעם. יש לו 610 משחקים ורק אנדוני זוביזארטה שוער העבר עם 622 – לפניו. “הריקוד האחרון שלו”, נכתב עליו ב-AS. הקאנטראנו איוסה פרס גם כן מקווה לחזור לכושר הטוב שאפיין אותו. השוער רויס ילבה חוזר לסגל וגם הבלם אדגר.

פלגריני רוצה שהקבוצה שלו תשיג ניצחון גדול – “יש לנו את הסיכויים שלנו לנצח כל עוד נהיה אותה הקבוצה כמו תמיד”, אבל מזהיר: “ריאל תמיד הולכת על הכל, זה לא משנה אם הם הפסידו משחק או לא הבקיעו. היא משחקת כדורגל טוב. זו היריבה הכי קשה בליגה הספרדית”, אמר. לגבי השאלות איך הקבוצה תשמור על זהותה ללא שניים מהשחקנים הבולטים: “בלי קשר לשחק שנפצע, אנחנו תמיד רואים וריאציות שונות באימונים, מחליפים עמדות לשחקנים. חואקין יכול לשחק בשלוש עמדות למשל. אראה מה הגרסה הכי טובה למשחק”. המאמן הבהיר כי גם המחליפים יכולים להשפיע כפי שהיה במשחק הליגה האחרון. לבטיס חשוב מאוד הסגנון שלה. “אני דורש מהשחקנים לצאת ולשחק כמו שאנחנו משחקים נגד כל קבוצה, בידיעה שהטעויות עלולות לעלות ביוקר. אבל אנחנו לא מפחדים. אם נפסיד שזה יהיה משום שריאל הייתה טובה יותר ולא משום שלא היינו במאה אחוז שלנו”. בכל שמונת המשחקים האחרונים נגד ריאל – פלגריני לא הצליח לנצח. הוא יודע שאם יעשה זאת מחר זו תהיה דחיפה מוראלית להמשך העונה.

פלגריני מדבר, באימון
שחקני בטיס מקשיבים לפלגריני. ללא פקיר וקנאלס מחר

בטיס – הרכב משוער: קלאודיו בראבו| יוסוף סבאלי, לואיס פיליפה (אדגר גונזאלס), חרמן פסלה, חואן מיראנדה| וויליאם קרבאליו, רודרי סאנצ’ס, גוידו רודריגס| לואיס הנריקה, איוסה פרס ובורחה איגלסיאס.

היסטוריה ומפגשי עבר:

הסטטיסטיקה בין ריאל מדריד ובטיס במשחקים באנדלוסיה מאוד מאוזנת וריאל נמצאת ביתרון בעיקר בשל התוצאות הטובות יחסית ב-15 השנים האחרונות – תיקו אחד בלבד, 1:1 בעונת 2015-16 במשחק שהיה איבוד נקודות ראשון של זינדין זידאן. בנזמה השווה באותו ערב וביטל גולאסו של אלבארו סחודו. ריאל מחפשת ניצחון שלישי ברציפות נגד בטיס ובכך תוכל להשוות את השיא הצנוע שלה שהושג לא מזמן. בשנתיים האחרונות בהן ריאל ניצחה, הקבוצות נפגשו במחזור השלישי. אשתקד דני קרבחאל המתקאמבק כבש בוולה יפה לפינה הרחוקה, 0:1 קטן-גדול. שנה קודם לכן זה היה מותח יותר. פדה כבש, בטיס הפכה בבליץ של שתי דקות אבל שער עצמי של אמרסו ופנדל מאוחר של ראמוס הביאו ל-2:3 יפה. בעונת 2019-20, כשאדר מיליטאו שיחק כמגן ימני והיה מזעזע, ריאל הפסידה 2:1 במשחק האחרון לפני הקורונה ומיד לאחר הניצחון הגדול בקלאסיקו. בנזמה רק השווה זמנית בפנדל. המאזן ב-56 משחקי הליגה בהם ריאל היא האורחת: 23 ניצחונות לריאל (41%), 14 תוצאות תיקו (25%) ו-19 ניצחונות לבטיס (34%), יחס שערים 77:99 לריאל.

Carvajal strike sees Real Madrid edge Betis to go top | Malay Mail
כך זה היה בעונה שעברה. 0:1 קטן-גדול תוצרת קרבחאל

הניצחון הכי גדול של ריאל נגד בטיס היה 1:6 עצום בעונת הדאבל 2016-17, כשריאל באה להוציא עצבים אחרי כמה תוצאות תיקו בליגה. ריאל כתשה את היריבה במתפרצות ובעיקר זכור השער של איסקו שהבקיע צמד. ואראן הבקיע כבר אחרי ארבע דקות וגם בנזמה, מרסלו וכריסטיאנו השתתפו בחגיגה. שלוש שנים קודם לכן, בעונת הדסימה, ריאל פתחה את הסיבוב השני בצורה פנטסטית עם 0:5 עצום. כריסטיאנו כבש שער יפה, בייל הבקיע בכדור חופשי ואנחל די מאריה גם כן כבש מרחוק. גם מוראטה ובנזמה הבקיעו. בעצם, רצף של שלושה ניצחונות רצופים זה הרצף הכי טוב של ריאל. אחרי ה-1:6 שהוזכר, ריאל השיגה 3:5 אטרקטיבי אך חסר משמעות בעונת 2017-18 (צמד לאסנסיו) וקינחה עם 1:2 יפה תוצרת דני סבאיוס והבעיטה החופשית הערמומית בדקה ה-90 ב-2018-19, דווקא האקס הכניע את בטיס ולא חגג. נחזור עוד אחורה, מ-2001 ועד 2005-06 ריאל לא ניצחה במגרש הזה שהיה מנחוס עם שלוש תוצאות תיקו רצופות של 1:1, וכן הפסד לבטיס העולה החדשה (2001-02) וחואקין ילד הפלא. הרצף נשבר עם 0:2 ב-2005-06 עם לופז קארו כאשר אלברו מחייה הבקיע.

המשחקים נגד בטיס תמיד צמודים. אחרי תיקו ללא שערים במפגש הבכורה ב-1933, בטיס ניצחה בחמישה מתשעת המשחקים הבאים. ריאל ניצחה שלוש פעמים אבל השיגה 0:4 למשל ב-1940 וגם מאניטה ב-1961 עם חנטו, פושקאש-צמד, לואיס דל סול ודי סטפאנו. ריאל ניצחה שני משחקים רצופים באמצע שנות ה-70 ואז הפסיגה פעמיים. הקינטה דל בויטרה ספגה שתי רביעיות ברציפות בשנות ה-80 והגיבה עם 2:6 בעונת 1986-87. הוגו סאנצ’ס כבש אחרי דקה (הראשון מתוך שלושה), איטו השווה, ואז בוטראגיניו כבש צמד וגם מיצ’ל הבקיע. בשנות ה-90 היה רצף של שלוש תוצאות תיקו גם כן. ב-2002-03 למשל, בטיס הוליכה אבל המשחק נעצר ונדחה בשל קריסת מערכת התאורה באצטדיון. המשחק חודש במועד אחר וראול הבקיע. במבט על כל 113 מפגשי הליגה, לריאל יתרון משמעותי יותר של 26:63 בניצחונות ויחס שערים 120:242 לטובת ריאל.

הקבוצה נותנת את המינימום אז גם אני מתמתן. וברצינות: כמובן שאני לא רוצה לראות את ריאל מדריד מרימה ידיים בליגה אבל גם אם ננצח במשחק החוץ הקשה הזה, אנחנו נבעט במומנטום בשלב כזה או אחר. השבוע האחרון היה מדכא. צריך להיות חזקים מנטאלית ולהתכונן לזה שריאל תעלה לכר הדשא אחרי שברצלונה ברחה לעשר נקודות יתרון.

התקווה שלי היא לראות את קרלו אנצ’לוטי בא לשחק כדורגל, מה שלא עשינו מספיק בקלאסיקו. אם הוא יעלה בהרכב התקפי וזה לא יצליח אני אהיה הרבה יותר סלחן. מה נשאר לנו כבר העונה אם לא לשחק כדורגל? וקצת מוטיבציה, לשחקנים לא אכפת שקוטלים אותם שבוע אחרי שבוע?

כלומר, רודריגו בשלישייה הקדמית (גם מרקו אסנסיו זה בסדר, הוא מביא משהו אחר למשחק, אבל שחקן התקפה), עם אפשרות לחילופי מקומות למשל, להגיב ולהשתמש בספסל בצורה כזו או אחרת יותר מהר (אסנסיו למשל אם לא יפתח, אולי לזרוק עוד חלוץ לרחבה כי כרגע אנחנו בלי חלוץ עם איך שקארים בנזמה נראה, אולי דני סבאיוס, אולי לוקאס ואסקס שטוב התקפית מדני קרבחאל). לחשוב איך ריאל מדריד יכולה להבקיע כמה שיותר שערים ולא איך היא יכולה לנטרל את בטיס שהיא אחלה קבוצה, אבל אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו. ובטיס גם ללא נביל פקיר וסרחיו קנאלס כך שיש לה כלים קצת מוגבלים למרות שחואקין אוהב להתעלות נגדנו ובורחה איגלסיאס ישנו.

בכל פעם אני קורא ומתרגם את כל מסיבת העיתונאים של קרלו אנצ’לוטי מתחילתה ועד סופה. ברור שיש דף שהוא צריך להקריא ועדיין, הוא לא עיוור אבל חצי עיוור. זה לא מעניין אף אחד שהקבוצה שלנו כבשה הכי הרבה שערי ליגה, ואפשר לחשוב שזה פער של 15 שערי זכות – לא, הפער הוא מינימלי. יש בעיה קשה בהתקפה. וגם עם מה שיש צריך לתת יותר.

אמנם ריאל ניצחה לאחרונה את אוססונה ואת אתלטיק בילבאו במשחקי החוץ ואפילו לא ספגה אבל עדיין יש להטיל ספק. אי אפשר להשמיע מחר ברמקולים את ההמנון של ליגת האלופות אני מניח וכבר היו לנו הרבה מעידות במשחקי החוץ.

אורליאן טשואמני נראה כל כך לא מחובר, צריך לקחת את הסיכון ולנסות להחזיר אותו לעניינים אבל במקרה הכי גרוע שזה יידחה למשחק הליגה הבא נגד אספניול. חג פורים אמרנו, לא? משנכנס אדר מרבים בשמחה, לא כמו במשחק הקודם. שיתחפשו לקבוצה שמשחקת כדורגל טוב או לפחות לזו של העונה שעברה – קבוצה שמנצחת. האללה מדריד

קורטואה.
קמאבינגה,רודיגר,מיליטאו,לוקאס.
קרוס,צואמני,פדה.
ויניסיוס,בנזמה,רודריגו.

ההרכב הכי טוב שלנו כרגע,אולי רק מודריץ במקום קרוס.

מודריץ מורחק לדעתי.

הרכב מצויין, מנצחים בקלות 3-0

מקווה לכמה שפחות קלוז אפים על החיוך המטומטם של וניסיוס

קישור אחורי של קרוס וטשואמני זה פשוט לא זה, אין שום תמיכה התקפית מהם וגם בהנעת הכדור עדיין קשה לנו לעקוף את הקווי הגנה של בטיס במשחק מסודר
כן הייתי רוצה לראות במחצית את אסנסיו נכנס במקום אחד מהם ולהחזיר את פדה לקישור

לפעמים ההשתחררויות מלחץ בצד שמאל של קמאבינגה מזכירים שחקן אחר שלבש שם את חולצה מס׳ 12, ולפעמים הקוקו שלו סתם מזכיר את דרנטה

סבאיוס על קרוס במחצית.

השינוי המהותי מבחינתי צריך להיות התפקיד של פדה, לשים אותו בימין זה לשחק עם שחקן אחד פחות גם בקישור וגם בהתקפה

שמישהו ייפצע את ויניסיוס כבר!

הייתי מוציא את קרוס, מוריד את וולוורדה לקישור, מעביר את רודריגו ימינה ומכניס את אלברו רודריגז.
צריך עוד כתובת לכדורים בתוך הרחבה.

שופטים חייבים להפסיק לחנך.
לקמאבינגה לא הגיע צהוב בחיים, תיקול נקי.
מצד שני, ממש בשריקות הסיום עבירה בלי כדור באופק על אותו קמאבינגה, למה אין צהוב?

בנזמה כרגיל חלש מאוד, וניסיוס כרגיל מעצבן מאוד, וקמאבינגה כרגיל מקבל צהוב על חילוץ נקי של הכדור.

קרוס מיותר מאוד, גם לא תורם התקפית וגם מפריע להנעת הכדור בצד שמאל ומכריח את קמאבינגה לצאת מהעמדה שלו.

הלוואי שיחליפו אגפים בין ויניסיוס לרודריגו, שנראו חד היום.
ואסקז לא מדויק, אבל שדרוג ענק על קרבאחל לדעתי.
סבאיוס במקום קרוס. השדרים טעו בכל מה שאמרו כמעט במשחק, אך באמת קרוס דורך על טשואמני, ואם אני צריך לבחור את מי אני רוצה אחורי אז את טשואמני.

בעיקר להתחיל ללחוץ יותר ולהוריד לויניסיוס את הכאפה הכי חזקה שאפשר

אם קאסמירו היה משחק בריאל, ויניסיוס כבר היה מאופס מזמן.
בדיוק השחקן לתת לו אחת שיתעורר

אני שמח על המחצית הזאת, היא נותנת לי המון שקט נפשי. כל מה שרציתי, קיבלתי. 442 טהור עם רודריגו מתחת לבנזמה, שיכול להפוך ל433 בעת הצורך. עוד מסה התקפית בדמותו של רודריגו באמצע, ועזרה לויניסיוס עם קמא ורודריגו. כל מה שאני מתחנן לראות כבר חודשים. אני ועוד רבים ששואלים את קרלו בכל מסיבת עיתונאים למה בעצם לא. סוף סוף הוא נתן לנו את זה.

ועדיין, דברים לא עובדים ואנו נראים אפילו יותר גרוע. למרות שהמגנים תוקפים, למרות שיש לנו עוד מסה התקפית. באיזשהו מקום, עכשיו אני יודע שלא זה הפיתרון ואין מקום לתסכול שאנחנו לא משחקים ככה.

המקום לשפר את המערך הזה הוא אולי אסנסיו במקום קרוס, ופדה לאמצע. אסנסיו לא פעם מצליח לאזן את ויניסיוס ואולי ממנו תבוא הישועה. נקווה לטוב בהמשך.

קרוס היחיד שמתפקד בחוליית הקישור הערב ואותו אתם רוצים להוציא? פדה מזעזע וטשואמני לא חזר מקטאר, שוב קרלו מנסה לשחק בליגה המגעילה הזאת בלי סבאיוס ואסנסיו (הכי טובים בסגל שלנו במסגרת הליגה הזאת לצד נאצ’ו).

עד מתי פוליטיקה? למי אכפת שישנן מחלוקות לגבי חוזים וכדומה, מקצועית המקום של סבאיוס ואסנסיו על הדשא (בבניטו ויימרין) ויפה שעה אחת קודם.

מישהו יכול להביא נתון של אחוז משחקים שניצחנו אחרי שהיינו ב0-0 במחצית?

אנצ’לוטי עם חילוף מטומטם, ואסקז לא היה מדהים ועשה טעות קשה, אבל היה עדיין יותר טוב מקרבחאל של המשחקים האחרונים.

זה לא היה החילוף הכי המטומטם מביניהם…

קודם כל מה הקטע לעשות שני חילופים שונים תוך 2 דקות? למה לאבד חילוף סתם ככה?
דבר שני, החלפנו שני מגינים שיודעים לפחות להניע כדור בשני מגינים שהקשר ביניהם להין מסירה הוא בהחלט מקרי.
ויניסיוס ובנזמה צריכים לעוף החוצה על טיל, הקרדיט המוגזם לשניהם לא מובן לי בכלל.