מחזור 24 :: 0-2 בחוץ על אייבאר

מה המצב ברצלונה?

אחרי שתי תוצאות תיקו רצופות ועם הראש בצלסי, ברצלונה יוצאת מחר למשחק חוץ קשה מול היריבה הצנועה אבל הקשוחה מחבל הבסקים אייבאר. המשחק מחר הוא must win ומבחינתי אסור לאבד יותר נקודות עד למשחק מול אתלטי בחודש הבא.

הסגל למשחק:

חוץ מורמאלן שצפוי להיות כשיר לצלסי, כולם בריאים. באופן מפתיע פאקו מצטרף על גומש ומהמצורע דניס והם מחוץ לסגל

מה המצב אייבאר:

מגרש הבית של אייבאר הוא איפורואה המכיל 7,083 מקומות ישיבה, המעניין בקבוצה הזאת שהאוהדים של הקבוצה בכל העולם הם גם הבעלים.

מבחינת אייבאר , הם במרוץ לליגה הארופאית ואסור בשום אופן לזלזל בהם, מאז דצמבר, הם הפסידו באצטדיון הביתי שלהם רק פעם אחת לאתלטי.( 6 ניצחונות ו3 תיקו). אייבאר נמצאת במקום ה-7 עם 35 נקודות במקום שעם אני לא טועה מוביל לליגה הארופאית.

מי שרוצה להכיר טיפה יותר את הקבוצה הנחמדה מחבל הבאסקים מוזמן לקרוא את הכתבה הבאה של דסקל (טיפה ישן אבל עדיין מעניין)

קבוצת האוהדים של אייבאר בישראל ( האדמין מאוד נחמד שם)

Redirecting...

אין מקום לרוטציות, (רק אייניסטה מבחינת הגיל צריך אולי להתחיל בספסל) במשחק הזה ואני מקוה שואלוורדה לא ינסה להתחכם יותר מידי מחר.

פאוליניו בלי פעולה חיובית אחת בכל המשחקים האחרונים. ההבדל במשחק הזה בינו לבין ראקי, שלפחות פאוליניו לא מזיק. ראקי לא מפסיק לאבד כדורים באזורים מסוכנים. (כן אני יודע שהוא היה טוב במשחקים האחרונים)
המשחק הזה מזכיר לי מאוד את המשחקי חוץ של שנה שעברה אין שליטה והרבה מזל.

הרומן בין מסי והקורה לא מוסבר.

נ.ב אייבאר קבוצה נפלאה.

https://twitter.com/barcastuff__/status/964893746235092992

גם אינייסטה היה מאוד חלש.

בכלל במשחקים האחרונים, למעט המשחק מול ולנסיה בגביע בחוץ, כל בארסה נחלשה. אפילו מסי שאגב נכנס לסוג של בצורת כיבושים.

אההה?? מסי במשחק הזה סידר איזה 3 4 מצבים לשער ? על מה אתה מדבר? הפינוק שובר שיאים.

רשמתי בצורת כיבושים, לא כבש בחמשת המשחקים האחרונים, הוא לא חד בסיומת והאמת גם שנראה עייף, הוריד הילוך וקצת חזר לימים שהוא יותר הולך על המגרש. המשחק הקרוב משחק גורלי נקווה ששם הוא יהיה חד יותר, הוא ובכלל כל ברצלונה, כי בארסה לא מרשימה במשחקים האחרונים בכלל.

הוא משחק כך, כי הוא צריך לחזור לאחור לנהל את המשחק. היום שיחקנו כמו שנה שעברה.

הרגע שלפני ההרחקה, השחקנים של אייבאר התמסרו בינהם בצורה שהזכירה לי את הטיקי טאקה. השופט טיפש.
הוא ידע שיש לו צהוב, היה צריך ל"להגדיל" ראש. היה צריך להסתיים באזהרה ולסיים את הסיפור.

עם זה בגלל המשחק ביום שלישי אז אני רגוע, אבל עם לאמר את האמת ברצלונה יורדת בכושר במשחקים האחרונים. זה לא מיקרי. ביום שלישי נצטרך להיות טובים יותר.

פאוליניו אדם נחמד וחילוף שיכול לעזור במשחקים מסוימים , אין לו מקום באחד עשר הפותח.

בארסה ברבע הילוך, הרגליים וגם הראש כבר בצ’לסי, זה ברור שבשביל טיקי טאקה ומשחק לחץ צריך אבק ליגת אלופות. השחקנים שלנו לא מכונות (זה לא פפ על הקווים), אבל mode מסי יפציע לצד המהנדס ביום שלישי.

אגב
סוארס תמיד משחק כמו בגמר ליגת אלופות. אשרינו.

אגב 2
קוטיניו וירטרואוז וחותר לשלמות. עונה הבאה ימצא את המשבצת הזוהרת שלו.

משחק מאוד טוב של אייבאר דווקא ולמרות זאת הם חטפו שער ממתפרצת מושלמת. בארסה משחקת בשביל הנקודות במינימום מאמץ כדי לשמור כוחות לאלופות וזה ניכר, אני כן אוהב שלמרות הלחץ העצום ששחקני אייבאר הפעילו בהתחלה מאטס וההגנה לא העיפו כדורים קדימה…

To live and die by the sword

אפילו הוא בלאוגרנה…בערך

לפאוליניו אין את את מה שצריך כדי להיות שחקן בארסה. אמרתי את זה גם כשהוא ניצח לנו את חטאפה בתחילת העונה.

אם היינו רוצים שחקן מהליגה הסינית, שיודע לעשות תנועה, להיכנס לרחבה ולהבקיע גולים היינו צריכים לקנות את ערן זהבי, שיקבל את הכדורים של מסי בצד שמאל במקום אלבה.

התרומה היחידה של פאוליניו כי כשחקן קישור חופשי שיכול להיכנס לרחבה מתי שבא לו. אנחנו אשכרה צריכים לעשות מערך במיוחד בשבילו ולוותר על שחקן התקפה שלישי, כדי שהוא יוכל להבקיע מדי פעם.

זה עלוב בעיניי. אם כבר לשחק עם שחקן קישור רביעי חופשי, זה צריך להיות מסי. לא פאקינג פאוליניו.

מעלה לכאן את שני הגרוש שלי לדיון:

3 נקודות, מול אייבאר בפורמה הנוכחית זה לא מובן מאליו. בארסה בחודש האחרון רחוקה מלהרשים ונראית עייפה וכבדה, כמו מי שסרגל המאמצים התחיל להשפיע עליה בין אם במתוכנן ובין אם לא.

והיה גם משחק. למען האמת, יותר בכיוון של כאב עיניים וקבוצה אחת שהפסידה אבל הייתה שווה יותר (ע"ע פ.ס.ז’ שבוע שעבר)
אייבאר לחצה, רצה box 2 box כמו אחוזת אטרף ומהצד השני באה בארסה אחת. כזו שלא ממהרת בפעולות שלה, מנסה להרגיע את העסק ולשמור רגליים ללונדון והוציאה לפועל ביעילות 2 שערים יקרים מפז.

קשה להצביע על שחקן אחד שהיה חלש כי כולם, פרט ללואיסיטו (שיכל לסיים עם שלושער עם כמות הפעמים שעבר את השוער של אייבאר) אבל הקבוצה שיחקה באפרוריות ואנמיות, לצד חוסר מעוף והיה ניתן לראות איפה הראש.

אבל אני רוצה לתת פה נקודה אחת ששווה לשים אליה לב, לדעתי נדע סופית בשלישי, אבל ההערכה שלי שהיום ואלורדה לא הצליח בניהול המשחק.
מהשנייה שהוצא כרטיס אדום, היה מקום להכניס את סמדו ודמבלה, לתת להם להוריד קצת חלודה ולשתף פעולה באגף הימיני בתור אופציה שיכולה גם לרוץ באלופות בשלישי. בניגוד לקוטיניו, הם עוד עלולים למצוא את עצמם בסטמפורד ברידג’ ובסיטואציות מורכבות.
סמדו יכל לתת לסרג’י להתרענן ודמבלה היה יכול להחליף את מסי (רחמנא לצלן!) שגם כך היה נראה כבד ועייף.
בור כמו שהיה בהגנה של בארסה בצד ימין, פירושו שגם 6-1 לא יחזיר אותנו מהאבדון שהאזרד יכניס אותנו אליו אם לא נתאפס ומהר.
אבל, ויש כאן אבל אחד גדול- מאמין שזה חלק מתהליך מתוכנן של הורדת גז לקראת המשחק הקשה בשלישי. אם בארסה תראה 90% מהפוטנציאל הגלום בה בשבוע הבא, אפשר להבין את כל ההחלטות של המיסטר.

הראש בלונדון, נקווה לצלוח את המשחק המורכב הזה.
ויסקה בארסה!