מחזור 24: מגרדים עוד ניצחון 1:0, בבית על ולנסיה (ראפיניה. אדום לאראוחו)

הסגל של ברצלונה -

כריסטנסן בסגל.
גם אסטניס ואורן חן.

פדרי, דמבלה, לבנדובסקי - בחוץ בגלל פציעות.
פדרי ולבנדובסקי אמורים לחזור למחזור שאחרי (מול בילבאו, בחוץ). הצרפתי יחכה משחק נוסף, לקלאסיקו.

גאבי - בחוץ עקב צבירת צהובים.
גם צ’אבי לא ינהל את המשחק מהקווים, מאותה סיבה.

קסייה, בוסקטס, פראן, ראפיניה - עם 4 צהובים, ולכן הם יושעו מהמשחק מול בילבאו, ומידה ויספגו אחד נוסף.
מצד שני, אם לא יספגו מול ולנסיה, וכן מול בילבאו, אז ההיעדרות תהיה מהקלאסיקו.

הסגל של ולנסיה -

המלך עדיין פצוע. כל השאר לא חשוב.

משחק מוזר, לא יודע מה לצפות מולנסיה. יש לה שחקנים לא רעים סך הכל, אבל הפרוייקט הזה ככלל בינוני ומתפורר. לא יודע אם צ’אבי ישחק על ההגנה שוב, ומה יש הפעם לקישור להציע, אבל להרגשתי המחזורים הבאים יהיו קשים לצפייה עד הפגרה.

איזה פגרה? תגיד לי שאתה לא מתכון לפגרת נבחרות…

הזמן היחיד שיש לשחקנים להחלים בוודאות. הלו"ז של הדרום אמריקאיים נוח, שם אני רואה שמתוכנן רק משחק ידידות אחד. האירופאים בבעיה כי יש שני משחקי מוקדמות יורו צמודים בהבדל של 3 ימים. אפשר לקוות שדמבלה ופדרי ימשכו את ההחלמה שלהם. עכשיו כשאין את לוצ’ו בספרד אני לא יודע אם יהיו סלחניים עם העומסים על שחקני בארסה.

מבשר חדשות רעות בערב זה אתה.

מה העדכון?
הבנתי שאתלטי רוצים אותו, לא עקבתי עם זאת.
התפטר אחרי המונדיאל?

מזמן כבר לא מאמן ספרד. אתה יותר מידי בדיון על פוליטיקה.

אני גם צריך לבשר לך שמסי זכה במונדיאל?

בקשר למשחק, יהיה משחק כדורגל גרוע. השוער של ולנסיה יתחפש לבופון ליום אחד. צאבי יחליף את ראפיניה בדקה 65 70 ויכניס את פאטי דקה 70 ורוברטו יגרום לי להתגעגע לדיניה…

ההרכב של ברצלונה -

מחוסר ברירה, צ’אבי חוזר ל-4:3:3, כאשר פאטי פותח יחד עם פראן וראפיניה מקדימה.

בקישור, בהיעדר פדרי וגאבי, רוברטו פותח, וקסייה יתחיל בספסל.

בהגנה - אריק ואלונסו ממשיכים לקבל קרדיט כמחממי כיסאות, גם מול ולנסיה, וצ’אבי ממשיך לשחק באש עם קונדה ואראוחו.

ההרכב של ולנסיה -

מוריבה, מיודעינו, פותח.

הגיע הזמן

הרכב שליאור אוהב. 4-3-3 עם סרג’י בהרכב פלוס בוסי ודה יונג, ובהתקפה פאטי וראפיניה.

אם הם יאכזבו אולי הוא יעבור לראות ריבר וזהו.

לולנסיה יש שחקני התקפה מהירים. אני מניח שזאת הסיבה שצ’אבי הרכיב שחקני הגנה הכי מהירים שיש לנו.
מוזר לראות קבוצה במקום הלפני אחרון עם מאזן שערים של 0. הם מפסידים משחקים בהפרש מינימלי, המיקום שלהם משקר. אני לא מצפה למשחק קל, בטח עם ההעדרויות שיש לנו.

@SantiagoBernabeu @titi_camara

שום מילה!

מה קרה ? אני מתכונן נפשית לקלאסיקו האנגלי אז לא כ"כ עוקב.

ולנסיה מובילה 2-0

ולנסיה ? לא נראה לי סביר שברצלונה הבקיעה 2 שערים עצמיים…

משגעת אותי ההצבה של קונדה כמגן. אולי הוא מגן טוב אבל פשוט כזה שבלוני בהתקפה שזה כאילו משחקים עם שחקן פחות… מבטיח לכם רוברטו יותר טוב בעמדה הזו. הקאתי קצת בפה עכשיו

מסכים. במיוחד במשחק כזה, הייתי מסתדר עם רוברטו כמגן, ועם קונדה/אראוחו/כריסטנסן נחים בספסל. בעיקר אחד מה-2 הראשונים, כי השלישי נח מול ריאל.

מצד שני - זה אומר שקסייה היה פותח בקישור, ואז איכשהו החוליה האמצעית הייתה אפילו יותר אפורה.

זה פשוט משחק שצריך לעבור, כמה שיותר מהר ועם כמה שפחות נזק. גם כדי להפעיל לחץ על מדריד, וגם לפני התחלת החזרה של שחקני ההתקפה הפצועים. בינתיים זה עובד, למרות ששחקני ברצלונה עוד לא התעוררו מהנמנום נגד אלמריה.

עדיין לא כשיר, עדיין לא מאופס, עדיין משחק לבד.

איך הייתה המחצית? רק עכשיו הגעתי הביתה.
איך פאטי, פראן וראפיניה?

לי באופן אישי מאוד עצוב על פאטי. לפני הפציעה הוא היה הכוכב הבא שלנו עכשיו הוא נראה כמו שק תפוחי אדמה חסר ביטחון.

עצוב לי. החזיק אותי בחיים בשנתיים של קומאן. אבל זה dead man walking. לא יודע מה אפשר עוד לעשות איתו

לשלוח אותו לאתלטיקו ?

המשחק הזה מריח כמו 1-1 בסוף, נראה.