מחזור 24: מנצחים בקושי 2:1 את חטאפה בבית (גריזמן, רוברטו)

הסגל למשחק -

סמדו ואומטיטי כן נכנסו לסגל (אחרי פציעות ומחלות שונות) ופיקה חוזר מהשעייה.
מאנאיי ואראוחו בסגל במקומם של ריקי וקויאדו.

חטאפה קבוצה עם הכי הרבה עבירות השנה, 430. 20% יותר מהקבוצה השניה אחריה. לשם השוואה בארסה עם 258, מקום לפני אחרון.
גם הכי הרבה צהובים, 77. בארסה עם 56.
בלי לראות אותם, זאת נראית קבוצה של כסחנים. אני כבר לא אוהב אותם, למרות הפתעת העונה וכו’.
מקווה שהשופט יעשה את מה שהוא צריך לעשות.

מעבר לזה, בארסה בבית זאת קבוצה אחרת מבארסה בחוץ. שום דבר חוץ מהניצחון לא יתקבל, לא פציעות, לא בונקר של היריבה, לא מאמן חדש, לא ריבים בתקשורת.

ה-ה-ר-כ-ב:

די. חאלס. די. נמאס. מספיק. די.

מה הקטע עם סרג’י רוברטו? די.

סרגי זה הראקי החדש.

זה הסיבה שסמדו צריך לחפש לעצמו ולטובתו מועדון אחר, אי אפשר להצליח שאתה לא מקבל שום המשכיות בתפקיד שלך. זה כאילו שעושים אנ דן דינו או חמישים חמישים.

לפחות אני רואה את ארתור במגרש. וידאל צריך היה במקום פאטי.

סרג’י רוברטו הוא ממש לא הראקיטיץ’ החדש. זה ממש לא חדש אצל רוברטו, הוא לא יורש אף אחד, וזה נמשך כבר שנים.
הוא הצליח לשכנע 3 מאמנים שהוא השחקן הכי מתאים בעמדה מסויימת, כשהוא לא השחקן הכי מתאים באף עמדה.

יום יבוא ונגלה מה באמת הולך שם.

סרג’י רוברטו כבש. זהו, נעל את עצמו בהרכב לעוד יובל.
תיאגו מסי כבר מתרגל לספסל.

תשמע, הגנתית הוא עדיין רע מאוד אבל התקפית הוא לא רע היום :man_shrugging:
אני עדיין מעדיף את סמדו בכל מקרה.

מה הוא עשה התקפית חוץ מהגול?

סרגי רוברטו עושה את מה שברצלונה עושה, חטאפה לא מצליחה לתרגם שערים מהמצבים שלה ואז בהברקה אחת הוא מבקיע.

מדהים שהשופט היה צריך ואר בשביל לבטל את השער שלהם.

הגנה שלנו זה הגנה כל כך רעה. אין דברים כאלו.

פירפו לא רע בדקות שלו. אלבה דוקא התחיל לא רע.

הוא הצטרף להתקפה מצוין כמה פעמים, באמצע ובאגף. דווקא פירפו לא הרשים אותי כל כך היום עד כה.
אין ספק, ההגנה שלנו מזעזעת.

גול הוא נותן פעם במליון משחקים. את ההגנה העלובה שלו הוא מציג כל משחק.

לפויול אומנם היו כמה פציעות קשות לקראת הפרישה, אבל עבר הרבה זמן, אולי נבדוק אם זורם לו לחזור לשחק? הוא בן 41 ופרש לפני 6 שנים, אבל בהינתן איך שההגנה שלנו נראית…
אני יודע שזה רפרנס של זקנים, אבל זוכרים איך מרכז ההגנה נראה כשאולגר שיחק? אז ככה זה מרגיש לי כל משחק.

אני מוכן להישבע שההגנה שלנו מסרה יותר כדורים לשחקני חטאפה, מאשר לשחקני ברצלונה האחרים. אבל היי…העיקר שאנחנו מתמסרים 15 מטר מהשער.

מחצית ראשונה היתה סבירה , אפילו היתה לא רעה. אם כל הבעיות בהגנה. במחצית השניה פשוט ביזיון. ביזבוזי זמן איבודי כדור שבליגה של חובבנים לא היו מקבלים. ופיקה את סרגי רוברטו. כל מילה נוספת עליהם מיותרת.

קיקה סאטיין מאכזב. לא מצליח להבין למה ראקיטיץ נכנס ווידאל רק בסוף.

גריזמן משקיע נהדר ואני לא כועס עליו, אבל ההחמצות שלו זה חובבנות. ארתור חסר ביטחון לחלוטין.

אומטיטי היחיד ואני יגיד את זה בזהירות ששיחק טוב בהגנה ושמר על יציבות כל המשחק.

מסי משחק בלי חשק.

אנחנו מזעזעים. פשוט מזעזע. היינו מזעזעים עם ואלוורדה במשחקי החוץ ועכשיו אנחנו מזעזעים גם במשחקי הבית (כמובן שגם הפציעה של סוארז תרמה מאוד לכך).

להחליף חצי סגל, הקבוצה הזאת גמורה ואין אף אחד בסגל הנוכחי (שחקן, מאמן) שיעיר אותה.

עניין ההתמסרויות האלה מאחורה שלא מובילות לכלום מעלה אצלי את החום. זה פשוט בדיחה.

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

אנחנו משחקים כדורגל חיובי. מבחינתי עצם זה שאנחנו משחקים כדורגל זו כבר התקדמות עצומה. אתם מזלזלים בחטאפה, אבל לא סתם היא מקום 3 העונה, לפני אתלטיקו, ולנסיה או סביליה.

הבעיה היא שהסגל הנוכחי שלנו עם כל הפציעות ו2 חלונות ההעברות האחרונים פשוט קטסטרופה.

היה לנו את הסגל הכי טוב באירופה, זרקו את קוטיניו ומלקום בשביל גריזמן, שאני לא מסוגל לראות את הפרצוף שלו. איזה שחקן מאוס. נפצעו לנו סוארז ודמבלה, ונשארנו עם הצרפתי הבלתי נסבל הזה כבאנקר.

בהגנה, כמה ששחקן מהיר כמו דה ליכט, עם אומטיטי כשיר (תגידו מה שאתם רוצים, אנחנו חייבים אותו בריא אם אנחנו רוצים להוציא משהו השנה) וסמדו (די כבר עם רוברטו. דיייייייייייייייייי) היה עוזר לנו להתייצב.

היכולת המחרידה של ארתור גם היא דופקת אותנו ממש, כי אם היה חסר לנו שחקן התקפה לצד שמאל (הלוואי ותפסיק להיפצע, דמבלה) ובלם, עכשיו אנחנו צריכים גם קשר נוסף להרכב. בעיה רצינית.

גרוע ביותר.
היינו צריכים עזרה של השופט בשביל לנצח את חטאפה, וגם נסים של טר שטאגן.
אני חושב שאומטיטי ופיקה שניהם היו גרועים היום.
פיקה אשם בגול הראשון כשאיבד את אנחל (אחלה גול), איבד כדור על סף רחבה לאנחל ותפס אותו בחולצה, אשם גם במצב של ההצלה הכפולה של טר שטאגן.
אומטיטי עם חוסר ביטחון, כל פעם שהכדור אצלו הוא עשה לי התקף לב. מה אתה מנסה לעבור שחקנים?
סרג’י רוברטו עוד היה הרע במיעוטו.

עצם זה שחטאפה הגיעה לאותו מספר הזדמנויות כמו בארסה , אצלינו בקאמפ, אומר שזה היה משחק רע מאוד שלנו.

אני חושב שזה כי ראקטיץ מרגיע את המשחק ומוריד את הקצב ווידאל הפוך

אף אחד לא ציין את זה , השריקות לטר שטגן כל כך מבישות. אם יש אישיות אחת בכל ברצלונה הנוכחית שריקות בוז, זה טר שטגן. בושה של אוהדים.

השריקות היו בגלל שהחזירו את הכדור לשוער במקום ללכת קדימה לדעתי. אין קשר לזהות השוער. בכל מקרה לתת את הכדור לטר שטגן זה לא רעיון כזה גרוע. הוא המוסר השלישי בטיבו בברצלונה אחרי מסי ובוסקטס.