מחזור 24 :: רגע לפני החגיגה פוגשים את וידואליד בבית ( שבת 21:45)

מאוד מקווה שנראה מחר את דמבלה, גם מלקום צריך לקבל דקות והייתי שמח ל90 דקות של אלניה.

מקווה שוואלוורדה יתן מנוחה לפחות ל2-3 שחקני הרכב ויעשה רוטציות בהתאם למשחק, יום שלישי והמשך החודש שלנו מחייבים שמירה ומנוחה לשחקנים שרצים כבר חודשים (אהמ סוארס).

הראשון שצריך לקבל מנוחה הוא סוארז, מצידי שפרינס יפתח. אם לא בשביל זה הבאנו אותו, אז בשביל מה?
ברור שדמבלה חייב לפתוח , אם הוא כשיר. הוא חייב דקות משחק עכשיו.
אלניה זה ראיון טוב. וידאל היה מזעזע במשחק האחרון, מגיע לו ספסל.
רק לא ורמאלן בבקשה. אני רוצה לראות מה זה הטודיבו הזה, ואולי זה משחק טוב לניסוי כלים. אפילו אקבל את מוריו במקום פיקה, רק לא ורמאלן.

הרכב רוטציות:
רוברטו כמגן, בואטנג במקום סוארס . וידל ואלניה משחק ואהוב המגיבים , ורמלן , משחק. מנוחה לרקיטיץ (!)
https://twitter.com/FCBarcelona/status/1096840509241417728

ויאדוליד עולה עם 3 בלמים.
שחקן מעניין: סרגי גווארדיולה. האם יש קשר לפפ?
https://twitter.com/realvalladolidE?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1096841485432094726&ref_url=https%3A%2F%2Fplaybyplay.sport5.co.il%2F%3FGameID%3D102627%26FLNum%3D20

לא רק שאין קשר משפחתי, השחקן חתם בברצלונה לפני מספר שנים ואז שוחרר אחרי יום בערך, כשגילו שהשחקן צייץ בטוויטר ציוצים נגד קאטלוניה…

סיכום קטן: טר שטגן שולח את פיקה ה"חלוץ" למתפרצות . המון מצבים לקראת הסוף. היו למסי ימים טובים יותר אבל הוא היה נפלא . הרוטציות עבדו.

משחק קשה…

מחצית ראשונה עם רוטציות מתבקשות שגבו את המחיר שלהן. למרות שזו גם המחצית בה הובקע השער, כמות איבודי הכדור הייתה פשוט שערורייתית. הציוות של בואטנג היה חלש והשחקנים פשוט התעלמו ממנו בחלק ניכר מהזמן.

אם כבר מזכירים את פרינס, נהניתי לראות אותו נלחם ומנסה. בחלק מהזמן התבלבלתי בינו ובין וידאל, ולא רק בגלל הדמיון בקרחת, אלא גם בגלל המלחמה. בכל מקרה, שניהם שחקנים שאני פחות נהנה לראות. מלחמה ורעב זה טוב, אבל טכניקה וקלילות טובות יותר.

מסי היה היום חושך. נראה עייף, החמיץ מצבים קורצים (ואני לא מדבר על הפנדל השני שהיה יכול בקלות לוותר עליו לטובת לואיסיטו), איבד כדורים ובכלל היה נראה כמו מישהו שהיה שמח לקבל מנוחה נוספת. לקראת סוף המשחק כשהחברים שלו נכנסו הוא התעורר וחזר לעצמו. עדיין אני חושב ששווה לתת לו מנוחה אחרי שדמבלה יחזור לכושר.

דמבלה, חזר מפציעה וזה ניכר עליו. גם הוא כמו שאר הקבוצה היה חלוד.

אלניה, הוא הרכש האהוב עליי השנה. עוד יש לו מה לעשות ולאן להשתפר, אבל אני מאוד אוהב את התנועה שלו ואת קבלת ההחלטות שלו. שחקן שיכול בקלות לתפוס מקום בהרכב בעונה הבאה או בזו שאחריה.

רגע, אמרתי שאלניה הוא הרכש האהוב עליי השנה? :thinking:
זה כנראה כי נדמה לי שארתור משחק פה כבר שנים. בחיי, הוא באמת הגיע לפה רק לפני כמה חודשים?? כמה שהוא היה חסר לי היום…

הכי אני אוהב איך בתחילת כל עונה קוטלים את פיקה ושולחים אותו לחפש קבוצה חדשה…
איך אני אוהב את “הנשיא”. מה שהוא נותן לנו, בלם, קשר וחלוץ לעת מצוא. אבל היי, אין מה לדאוג. בתחילת עונת 19/20 היו בטוחים שרבים פה יתמהו מה הוא עוד עושה בקבוצה. השחקן ששיחק עד עכשיו את כל הדקות האפשריות בליגה אם אינני טועה…

משחק נקסט עם כוכבית.
יאללה לצרפת.

אני חושב שגם מסי חזר מפציעה וזו לא רק עיפות

צודק, אני לא רגיל לחשוב על הסופרמן שלנו כעל מישהו שנפצע אם כבר הוא על המגרש.
אני תמיד מצפה ממנו להיות בכל מקום ובשום מקום, כמו הודיני…

כל שחקן אחר בעולם עם משחק כמו של מסי אמש יוגדר בתור שחקן מצטיין. פשוט אתם יודעים, זה מסי. אם הוא היה מבסוט ככה אחרי הגול, ואם לקח את הפנדל (והחטיא) כנראה שגם הוא חושב שהלך לו חצי כח.

אגב
מאסיפ תענוג של שחקן, צנוע, יעיל ויירשם לזכותו ההיסטורית שנטל פנדל מהפרעוש. מגיע לו (כמעט שמחתי).

אגב 2
בוסי ואלנייה באמת הראו רגעים קוסמיים. לגמרי שווה לתת לילדון במה.

אני לצערי (או שלא?) לא ראיתי את המשחק אתמול, תקופת מבחנים היא תמיד לא קלה בפן הזה, אני רק מקווה שהחברים שם ידעו להרים שני הילוכים לקראת המשחקים הבאים, עלייה בגביע, תוצאות טובות בליגה (ניצחון בסביליה ותיקו/ניצחון בקלאסיקו בליגה) ותוצאה שאפילו תעביר את ההכרעה לקאמפ יכולים להרים את העונה הזאת גבוה, נפילה באלופות ובליגה תגרור אחריה רצף רע כמעט בוודאות.

מאמינים בלאו ועוזריו שיעשו את המיטב.

JOSEPE, מסכים כמעט עם כל מילה שלך.
אני רק לא חושב שמסי התעורר כשהחברים שלו נכנסו. אני חושב שהוא התעצבן על עצמו על כל ההחטאות ואיבודי כדור, והיה ניכר שהוא מגיב ביותר זעם על כל החמצה ממה שאנחנו רגילים לראות. הוא המשיך להחטיא, וסוארז הרס לו כמה אסיסטים, אבל המכבש במחצית השניה קודם כל בזכותו של מסי, ורק אחר כך בגלל החברים שלו.

ביקשתי לפני המשחק “רק לא ורמאלן” , ואני חייב להודות שהיה לו משחק מצוין.

נ.ב. עכשיו אתם מבינים כמה חשוב הגביע? :grin:
נ.ב.2 משה, תחזור. רוב הזמן אני לא מסכים איתך, אבל אני נהנה לקרוא את הודעותיך ולהתווכח איתך. אני לא מבין למה לקחת את זה קשה.