פציעות והשעיות 24/25

בעקבות הפציעות האחרונות - לברצלונה יש 5 שחקני קישור זמינים למשחק ברביעי מול ראיו: בוסקטס, גאבי, המלך, ריקי וניקו.

זה על הנייר, כן? כי בתכלס יש רק 4, ואחד שלא ישחק גם אם יהיה האדם האחרון על פני כדור הארץ.

וזה עוד כלום לעומת המצב בהגנה, שם שוב נחטוף התקף לב בכל פעם שהכדור יהיה ברדיוס 30 מטר מלנגלה.

בעקרון גם דמיר נחשב קשר.
יותר מדאיג אותי מצבם של אלבה ופיקה ממצב הקשרים, ומצבו של דמבלה.
פאטי ככל הנראה יהיה כשיר לראיו.

משה, אני כבר גיבשתי את דעתי על הצוות הרפואי לפני כמה חודשים וכתבתי על זה לא פעם פה. היו דיווחים שגם השחקנים לא מרוצים, ומחפשים חוו"ד בחוץ (דמבלה, דה יונג וגם אומטיטי).

והנה מודגם הקשר הישיר בתיאום בין צוות מקצועי ורפואי למצב של שחקן. שני הגורמים מאשימים אחד את השני כשבת’כלס שני הגורמים במידת מה אחראיים. קומאן טוחן שחקן עד שהוא הופך לקפה, ומפעיל לחץ על הצוות הרפואי להכשיר אותו כמה שיותר מהר, הצוות הרפואי עושה מה שהוא יכול, עד שהוא מבין שזה פשוט לא קורה וזה פוגע בשחקן.

יש קשר ישיר בין מספר דקות של משחק פעיל לסיכון בחשיפה לפציעות overuse, מי שממש מתעקש אמצא לו כמה מחקרים כדי שיוכל לעלעל בזמנו החופשי.

אי אפשר לצפות מצוותים רפואיים לעשות קסמים כשניהול הסגל נראה ככה, ושוב לצערי אני מדבר מניסיון.

תוסיף גם את המבוכה על העובדה שאנחנו כנראה הקבוצה שמתאמנת ברמה הכי נמוכה בליגות הבכירות.

לראיה הדברים של אגארו, או של קונארד היום.

זה לא מהיום או רק מהתקופה של קומאן. מלקום אמר אותם דברים על ברצלונה של ואלורדה. אני זוכר שקיקה הגיע לאמן אז הוא התחיל להגביר את האימונים כולל אימונים בגשם ואז התחילו ההדלפות נגדו. היה איזה אימון מפורסם שתפסו את פיקה מקטר…

מול ראיו - דה יונג בחוץ, דמבלה בחוץ, פאטי בפנים.

יבול הפציעות נגד אלאבס:
אגוארו הובהל לבית חולים עם בעיות נשימה וקצב לב גבוה מאוד. לפי דיווחים, יישאר שם בלילה לצורך השגחה, למרות שמרגיש בסדר.
פיקה עם פציעה מדאיגה באותו מקום שגרם לו להיות כמה חודשים בחוץ בשנה שעברה. מדאיג .
על ניקו אין חדשות עדיין.

רוברטו יהיה בחות כ 3 שבועות.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1454755617613225986

רוברטו שלפי הערכות היה אמור להיות בחוץ לפחות לשלושה שבועות כבר עושה אימון חלקי . בערך יומיים אחרי שהם קבעו שהוא נפצע לשלושה שבועות.

אני חושב שצריך לזרוק את כל מי שקשור בצוות רפואי של הקבוצה שלנו. בחיי שאני יעשה עבודה יותר טובה מהם.

זה לא פעם ראשונה. או שהוא פצוע או שלא.

Agüero has undergone cardiological tests, and has been diagnosed with a heart arrhythmia, that is, a heart rhythm disorder. It’s not the first time that he’s been suffering from this. The player is calm, but also worried. Kun will undergo more tests. [sport]
לא יודע איך הם אומרים שהוא גם רגוע וגם מודאג. אני קורא בעיות בקצב הלב ואני רק מודאג.

MD אומר שפיקה בחוץ למשחק באלופות. איך אומרים בצרפתית? או-לה-לה.

אם אני אגוארו אני פורש היום ולא לוקח את הסיכון הכי קטן.

זה לא צריכה להיות החלטה שלו. ברצלונה צריכה להחליט את זה. יותר מזה, פיפא. אסור לקחת סיכון פה.

זאת קודם כל החלטה שלו, אני הייתי פורש, אם יחליט שהוא ממשיך אז אם אני ברצלונה משלם לו את החוזה ונפרד ממנו.

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1455258677762535424

חדשות גרועות מאוד לגבי קון אגווארו: ייעדר לפחות שלושה חודשים לפי מה שהודיעה ברצלונה, הוא נשלח לבית החולים לבדיקה קרדיולוגית, מסתמן שמה שקרה נגד אלאבס הוא לא כל כך פשוט ואי אפשר לקחת סיכונים. “במהלך שלושת החודשים הקרובים הוא לא יהיה זמין ותוערך יעילות הטיפול”, נכתב. מרגע הגעתו לקבוצה סבל מחוסר מזל עם פציעה לא פשוטה שעיכבה את הופעת הבכורה שלו.

אני לא יכול להגיד שרציתי שקון יפציץ בברצלונה, אתם יודעים, זה לא שהוא חזר לאתלטיקו, אבל כן שמתי על שובו ללה-ליגה, שחקן שתמיד חיבבתי ודי עצוב ומייסר. מחכה לרגע שיחזור למגרשים ויוכל לתרום את תרומתו הצנועה :frowning:

עצוב, אבל שחושבים על זה , יכל היה להיות יותר גרוע. טוב שזה לא נגמר כמו דני חארקה… שהיה בריא.

ויש גם הודעה רשמית על פיקה - יהיה בחוץ “בעתיד הקרוב”.
Gerard Piqué has a right calf strain and will be out for the forseeable future.

דסט נפצע לפני המשחק. אם לאפורטה לא זורק את הצוות רפואי הנוכחי בסוף השנה זה עוד כישלון שלו.

chandler-lol

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1456269994052886536

צריך פשוט לסיים את החוזה שלו ולנסות לשכוח שהוא היה שחקן ברצלונה…

תסיימו כבר את החוזה שלו ובואו נתכחש שלקחנו אותו ולא את אמבפה

נשארו שחקנים לא פצועים?