פציעות והשעיות 24/25

בינתיים רפאל יוסטה מכחיש את הידיעה וחוזר על כך שקון יהיה תחת השגחה 3 חודשים ועתידו יוחלט אחר כך.

נדב - לא אמורים לגלות אריתמיה בבדיקות הרפואיות לפני החתימה?

אתה לא יכול לדעת איך ומתי תופיע ארטמיה בקצב לב, אי אפשר לדעת לפני שזה קורה.
אגב, המונח ארטמיה הוא מונח מאוד רחב רפואית, יש הרבה סוגים של ארטמיות, אין לי מושג איזה מהן יש לאגוארו.

אוקיי אז לא ארשום את זה כעוד פאשלה של הצוות הרפואי.

בינתיים גם אבדה וגם אקומאץ’ לא יהיו זמינים למשחק מול בנפיקה .
אבדה פשוט לא רשום לצ’מפיונס.
אקומאץ’ היה מורחק במשחק האחרון בליגת האלופות YOUTH (לא יודע איך לומר את זה בעברית, “לנוער” לא נשמע נכון) וההשהיה תקפה גם לליגת האלופות של הגדולים.

ב MD אומרים שהפציעה של ניקו לא רצינית והוא יהיה זמין. אין עדכון לגבי בוסקטס.

אז… פאטי אמור לחזור בימים הקרובים? למישהו יש מושג מה הסטאטוס שלו?

מנסים להכשיר אותו מול באיירן, לא משחק מלא כמובן. עדיין לא ברור כן או לא.

אז…וזה…

אני לא חושב שהוא יחסר לנו…

בעיתונות אומרים שצ׳אבי רוצה שיאריכו לו את החוזה.
עכשיו, אני מבין מאמנים שרוצים שהסגל שלהם יכיל גם שחקנים שעברו את גיל 23, זה באמת קשה להשיג דברים כשאתה משחק רק עם ילדים שעוד לא קרעו זוג נעליים. שלא לדבר על שחקנים שבעונה הזו משחקים בפעם הראשונה בחיים שלהם בליגת האלופות או בקלאסיקו. איך גאבי וניקו יתפקדו בברנבאו למשל? דעה אישית שלי, הם הולכים להיות תותחים ולהדהים את כולם. אבל צריך גיבוי למקרה שהם יעשו במכנסיים בכל זאת.

ואחרי שאמרתי את כל זה, אני עדיין זע באי נוחות בכיסא שלי ושואל: אבל רוברטו? הוא יעשה את ההבדל? דווקא אותו צריך להתעקש להחתים על הארכת חוזה, במיוחד אחרי שהוא לא טרח לקצץ ולסגור את העניינים מהר כמו הקפטנים האחרים? דוגמא למה הוא בדיוק? קלאסיקו אחד שבו הוא עזר לפתוח את ההגנה של מדריד והביא את הניצחון ועוד גול ברמונטדה המפורסמת? שני אלו היו לפני יותר מחמש שנים. די. שחרר…

לפי הדיווחים, צ’אבי לא פוסל את העזיבה של רוברטו. הוא יישאר רק אם יחתום על חוזה עם משכורת שתואמת את המעמד שלו, שחקן מחליף.

דמבלה איחר אתמול גם לארוחת ערב החגיגית. בחיי שזה משפיל אותי בתור אוהד של המועדון הזה, שהמועדון מתחנן אליו שיאריך את החוזה שלו . בחיאת שיזרקו אותו ליציע ונגמור את הסיפור הזה. מת לראות את המועדון הבא שישקיע בפצוע הכרוני הזה כסף. סוף סוף אני יוכל לצחוק על הפריאר התורן האחר

למועדון יש אינטרס כלכלי שלא יעזוב בחינם בסוף השנה. זה ברור, לא?

וזה מבלי להכנס לעובדה שאין לנו קיצוניים שווים בסגל, אז…

אבל הוא יעזוב, הוא כבר החליט . את זה כבר, הוא רק לא טורח להודיע את זה למועדון… הוא מושך זמן. ואני גם לא רוצה שיישאר.

לסיים את הסיפור איתו

דרך אגב אותו דבר רוברטו. אומנם לדעתי הפציעה שלו הכריעה את עתידו במועדון אבל דין דמבלה כדין רוברטו. ללא הפציעה גם רוברטו היה צריך לשבת ביציע.

אני לא חושב שיהיה חכם להושיב את דמבלה ביציע. עדיף לקרוע אותו, מצידי שייפצע גם, ושאף אחד לא תציע לו שכר גבוה אחר כך.
לדמבלה יש אינטרס ברור להצליח בחצי השנה שנותרה לו, אם הוא רוצה להיות פאקטור בנבחרת צרפת. אז אם אי אפשר לעשות עליו כסף, לפחות שיתרום משהו.
זה לא מוריבה שהיו לו מחליפים, לדמבלה אין.

אני לא מבין מדוע דין רוברטו הוא דין דמבלה. במקרה של רוברטו המועדון עושה פרצופים, לא השחקן. הוא לא בא ואומר שיש לו הצעות גבוהות אחרות, הוא מסכים להורדת שכר אבל לא כה דרסטית כמו שהמועדון מציע. להבדיל מדמבלה, לרוברטו צריך להגיד יפה תודה רבה על שירותיך.
הוא גם משחק פצוע. צ’אבי אמר שהוא כבר שנה פצוע, והניתוח אמור לשים קץ לזה. אני לא אתנגד אם יישאר עם שכר של שחקן מחליף, ולא אכעס עליו אם יבחר לעזוב. בניגוד לדמבלה שמקבל משכורת גבוהה מאוד, לא תורם כלום, פצוע כרוני, חסר משמעת, ועוד מנפנף בהצעות שכר. שיילך לניוקאסל ויירקב שם.

רוברטו עד הפציעה התנהג בדיוק כמו דמבלה משך זמן ועשה טובה. אני שומע כבר כמה שנים טובות ברצף וגם לי היתה את המחשבה הזאת שהוא מקובל עלי בתור שחקן מחליף. אבל במציאות הוא תמיד מוצא את עצמו פותח בהרכב וחוסם שחקנים אחרים.

די מספיק. עשה את שלו ומספיק לקבל את הבינוניות שלו. לשחרר אותו. הוא גם הוא לא יחזור עד סוף השנה ושנה הבאה הוא שחקן חופשי. אז זה לא רלבנטי.

באופן מעשי מה הוא תורם? כמה משחקים ברצף הוא שיחק? הוא רוצה לעשות עלינו את הקופה בחצי השנה הקרובה ולברוח בחינם לניוקאסל. אמן שיעזוב לניוקאסל בינואר וירד איתם ליגה. ובתור בונוס יצפה בהם פצוע מהיציע.

באופן מעשי דמבלה הוא קיצוני ימני שאין לנו אלטרנטיבה. צריך לקרוע אותו כל עוד הוא כשיר.
ככל הנראה הוא לא יחתום על חידוש, אז לא אכפת לי מהעתיד שלו.
יכולנו להרשות לעצמינו לזרוק את מוריבה ליציע. לזרוק את דמבלה אנחנו לא יכולים להרשות לעצמינו.

אם נמאס לך מהבינוניות של רוברטו על הספסל, מה אתה מציע במקום? בינוניות של מישהו אחר? תותחים על הספסל?
אולי נמאס לך מהבינוניות של רוברטו בהרכב ולא בספסל? גם לי. אבל הזמנים משתנים וכבר אין לו מעמד של אמיגו. אם המשכורת תירד למה ששחקן ספסל בינוני אמור להרוויח, אין לי בעיה שיישאר.

6 ימים מאז ההודעה האחרונה באשכול הזה. תודו שהתגעגעתם.

Official: Memphis has injured the biceps femoris in his left hamstring and is out of action until he recovers. [fcb]
Memphis is out for a month. [as]

גם אלבה בחוץ ל 3-4 שבועות.

מה קורה עם פאטי? אמרו שהוא היה בספק לבאיירן, לא? למישהו יש מידע מה קורה עם הפציעה שלו?

לא צפוי לשחק ב 2021. נזהרים איתו מאוד.

צ’אבי אמר היום שאלבה צפוי להיות כשיר למשחק הבא בליגה מול אלצ’ה.
כשנשאל על ממפיס, אמר שיש לו עומס שרירי כי הוא שיחק כל דקה גם בבארסה וגם בנבחרת. לא אמר מתי הוא צפוי לחזור.

צ’אבי מאשר במסיבת העיתונאים שאלבה ודמבלה כשירים לאלצ’ה.

לנגלה ואלבס חיוביים לקורונה. לא יוכלו לשחק מול מיורקה.
בוסקטס וגאבי מושעים.
בלי קשר, אי אפשר לרשום שחקנים חדשים עד ה 3 לינואר. גם לא לרשום את ניקו וגאבי לקבוצה הראשונה. במקרה זה לא משנה לנו כי טורס פצוע גם ככה, אלבס חולה וגאבי מושעה.
אף אחד מהפצועים לא צפוי לחזור בזמן למשחק הזה.

עריכה: גם אלבה ובאלדה חיוביים לקורונה. מקווה שזה לא בדיחה גרועה של ה 28 לדצמבר.

במקרה של חיוביים לקורונה, לה ליגה מאפשרת לשתף יותר שחקני מילואים.