פציעות והשעיות 24/25

מה קשור בין שחקן שחטף קורונה לחתול בשק?

מישהו יודע מה קרה עם פרנקי?
נפצע? על מה היה החילוף?

אז הדיווחים הם על שבר בכף היד לאראוחו ופציעה שרירית לפרנקי.
טוב שפדרי וגאבי חוזרים לקישור, אבל בהגנה אראוחו זה חיסרון קשוח.

גם לנגלה ומינגסה בהגנה זה חיסרון קשוח.

אתה חופשי צריך להיות סטנדאפיסט אתה :joy:

הטרגדיה עם אראוחו שהוא אומנם שחקן ההגנה היחידי שמתפקד אצלנו אבל בנוסף לזה הוא גם אחד השחקנים הכי פציעים בסגל. פציעה שביעית בארבע שנים.

יש לנו אולי בלם וחצי בלעדיו וגם זה בקושי. אבל בוא נביא איזה עוד האלנד במילארד אירו. הוא בטח יעשה גם הגנה.

https://twitter.com/barcacentre/status/1478997583817289730

מדברים על חודשיים בחוץ לאראוחו.

משה, זה לא או האלנד או בלם. מדברים על שחקני הגנה שמסיימים חוזה או זולים כמו קריסטנסן, גאיה, אזפיליקואטה. זה לא אמור למנוע את ההחתמה של האלאנד אם יש לנו כסף. ואם יש , ההחתמה של האלאנד לא אמורה למנוע חיזוק להגנה.
מי שמונע חיזוק להגנה זה אלה שלא מוכנים לעזוב או לרדת בשכר. אומטיטי, דמבלה, ובשנה הבאה אולי גם פיאניץ’.

אתה מביא עוד בלם בינוני וזה מה שיספק אותך (במקרה הטוב)? אני מבחינתי רוצה שיביאו את ה"אלאנד" של ההגנה. שישקיעו בזה בתור הדבר הראשון, . גם צריך סוף סוף מחליפים לאלבה ולרוברטו. להביא עוד איזה קשיש מצלסי או איזה בינוני מולנסיה זה כרגיל עוד חוזה פלסטר.

(מציע לעבור לפנטזיות לפני שסתם נטריח איזה מנהל לעשות סדר)

מי זה ההאלאנד של ההגנה?
יונייטד חשבו שזה וראן או מגוואייר למשל.
יובנטוס חשבו ככה כשהביאו את דה ליכט.
נכון שמידי פעם זה עובד כמו עם דיאס או ואן דייק, אבל לדעתי אצל שחקני התקפה הרבה יותר קל לחזות אם זה יצליח או לא (פציעות בצד, זה לא רלוונטי לתפקיד).
זה לדעתי לפחות.

אז מיהו אותו האלאנד של ההגנה? פאו טורס? קונדה? שניהם לא יעשו שינוי כזה עצום אצלכם בהגנה.

אם הייתי נשיא ברסה הייתי מחפש להגנה שחקנים זולים וטובים שיפתרו את הבעיה לשנים הקרובות (כמו כל המסיימי חוזה למיניהם) ומשקיע בהתקפה ובקישור.
אגב, אם כבר שחקני הגנה אני חושב שמגנים דחופים לכם הרבה יותר. אראוחו וגרסיה זה צמד בלמים סביר בהחלט. הבאה של מגן ימני ושמאלי טובים תשפר אתכם הרבה יותר מאיזה בלם טוב.
גם הגעה של האלאנד תשפר אתכם יותר מהגעה של ואן דייק לטעמי

עכשיו מדברים על שבועיים-שלושה.
קצת יותר הגיוני עבור שבר באצבעות ביד.

אולי הוא יחזור סופר סאייה כמו בנזמה.

גאבי , דסט ובאלדה שליליים לקורונה. אמורים להיות זמינים לגראנדה.

רצוי:

מצוי:

אבדה שלילי גם, ויהיה זמין לגראנדה.
החיוביים היחידים כרגע הם טורס ופדרי.
פאטי לא יהיה מול גראנדה, אבל בונים עליו לסופרקאפ.
ממפיס יהיה בסגל מול גראנדה.

מתי ברייטווייט אמור לחזור? אחרי העזיבה הצפויה של לוק, ובהינתן כל המגבלות על שימוש בשחקנים צעירים, הוא יכול עוד להיות שימושי

סוף החודש אני חושב.
כמו שלוק נראה לאחרונה, לא בטוח שהוא עוזב. לא יודע מה הוא עישן בסילבסטר, זה שחקן אחר לגמרי.

ללוק יש חוש מיקום טוב ונגיחה טובה. משחק הרגל שלו, על כל גווניו, מזעזע. אז אני לא בטוח לגבי זה

היכולת הנהדרת (יחסית) שלוק דה יונג מציג, באה לנו בדיוק בזמן כדי שיהיו לו קופצות
אוי ואבוי אם בגלל זה נשאיר אותו.

לפי הדיווחים, הוא אחד המרוויחים הקטנים ביותר בסגל.
אם המשכורת שלו זה הגרוש ללירה שחסר בשביל לרשום את טורס, אז אני בעד לשחררו.
אם לא, אז מה עשינו בזה? הוא בכל זאת מתגלה כשימושי. במקרה כזה, עדיף שיישאר.

המועדון הוציא הודעה רשמית על גרסיה. כ 5 שבועות בחוץ.
confirmed a right hamstring injury. He is likely to be sidelined for around five weeks
קיבל מתנה ליום הולדת. בן 21 היום.