פציעות והשעיות 24/25

אדאמה אמר שהוא מעולם לא שיחק כמגן. או שחקן קו או קיצוני.

לגבי פרנקי, קומאן כבר ניסה את זה ולא היה טוב.

אלבס קיבל הרחקה ל 2 משחקים.
לא יהיה זמין בעצם ב 4 המשחקים הבאים, 2 בליגה ו 2 בליגה האירופית.
ההסבר שקראתי למה החמירו איתו , זה כי פגע בקראסקו בלי אפשרות להגיע לכדור. יש לזה עונש חמור יותר ממאבק על הכדור.

כל פעם שאלבה נפצע, באלדה נפצע גם. למה יש לי הרגשה שדסט תיכף ייפצע? ואז כולנו נהנה ממינגסה.

כרגע גם ככה מינגסה הוא המגן הימני השני שלכם, כנראה שהוא זה שייפצע

בארסה הגישה ערעור על הרחקה ל 2 משחקים של אלבס.

מישהו פה נתקל פעם בעירעור שהתקבל?
באמת שלא זכור לי דבר כזה.

גם לי, לפחות לא של ברצלונה.

זה כמו ההסברים של שחקן לשופט אחרי שהוא קיבל אדום, בזבוז אנרגיה.

סתם בזבוז זמן וכאב ראש. הגיעה לו ההרחקה, ובגלל שזה אדום ישיר ואחרי שריקה, כנראה גם מגיעה לו הרחקה ליותר ממשחק אחד. יאללה, שצ’אבי ינצל את ההזדמנות כדי לחנך את דסט וזהו.

אלבס בינתיים יקבל 2 משחקים לנוח ולשחק במועדון קשישים את הגרסה הברזילאית לברידג’ (שזה בטח פשוט ברידג’ עם חשפניות וקוקאין).

אולי בונים על הנחה של 50% לפנסיונרים?

כצפוי, הערעור נדחה. אלבס בחוץ ל 2 משחקי ליגה.

אבדה וז’וטגלה פותחים שניהם בבארסה ב’, כך שלא ישחקו מחר מול אספניול. זה כבר 2 או 3 משחקים ככה, אפשר להבין שצ’אבי בעצם לא בונה עליהם השנה , עד כדי פציעות.

אריק גרסיה חוזר לסגל מול אספניול, ממפיס עדיין לא. אולי מול נאפולי.

כאילו הם מפחדים שיהיה איזה תקדים שיראה כמה הם מושחתים ורמאים באיגוד השופטים.

אני מצטער, אני לא מבין את הערעור. אלבס דופק את הסטופקס שלו בתוך השוק של קרסקו בלי קשר לכלום, זאת עבירה ממש אלימה וכל כך מיותרת. טוב מאוד שהוא הורחק ל2 משחקים.

אם היה מורחק ל 3 או 4 משחקים, או 10, גם אז היית אומר שאתה לא מבין על מה הערעור?
כמה משחקי הרחקה בדיוק שווה כניסה ברגל של יריב שלא בכוונה? אני לא חושב שיש קריטריונים ברורים, ולכן ניתן לערער.
אבל כמו תמיד , הערעור נדחה לא משנה מה. אם היו מרחיקים את אלבס מלהתחילה ל 4 משחקים, גם אז היה נדחה.

יש סיכוי נגד נאפולי בלי אראוחו? :grimacing:

אני טיפה חושש מזה,

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1506685238164041731/photo/1

כולנו.

מה שטוב, יחסית, כרגע בסיטואציה שלו (שלא היה בחזרה הקודמת שלו) - זה שכשהוא יחזור, כבר לא כל הנושא ההתקפי יהיה מונח על הכתפיים שלו, מה שיאפשר לחלק לו את הדקות בצורה רגועה יותר, וגם להוריד ממנו מעמסה מנטלית.

מדיווחים קודמים הבנתי שמתכוונים להריץ אותו באימונים קרוב לחודש עד שהוא יחזור למגרשים. ובצדק, גם אם ריאל יפסידו את כל המשחקים שלהם העונה, אסור לתת לו לחזור בקרוב. גם אם הוא בריא.

פאטי חזר לאימונים עם הקבוצה.
התאמן 20 דקות עם הקבוצה.
מונדו אומר שיהיו לפחות 10 אימונים לפני שיחשבו בכלל לתת לו אור ירוק לשחק.

לא נשמע טוב. נראה שהוא גמר את העונה.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1514722524852105218

עונה שניה ברציפות… זה מתחיל לא להיות כיף הלחץ האינסופי שאנחנו (צ’אבי) דורשים מהשחקנים שלנו. זה כל משחק לקרוע את התחת יותר ממה שצריך. החכמה היא ראשית לדעת לעשות לחץ נכון ומתואם בדר"כ הוא לא כל כך אינטנסיבי כמו לחץ לא מתואם, ושנית צריך לדעת מתי לעלות הילוך במשחק ומתי לנוח עליו, זה לא רק מסי עושה במשחק אלא כל קבוצה רצינית עם מנהל במגרש יודעת מדי להוריד קצב ולהטעין מטענים.