פציעות והשעיות 24/25

לא יודע אם זה דעה דעה פופאלרית או לא, אבל אני לא כעסתי על אומטיטי שהוא בחר לא לעשות את הניתוח וללכת למונדיאל, הבעיה שלי איתו שגם אחרי המונדיאל הוא לא הלך לעשות ניתוח. הוא היה יכול לשמר את הקרירה אם אחרי המונדיאל הוא היה עושה ניתוח , במקום זה הלך לאיזה מכשפה בקטאר…

גם ביירין נפצע באימון ובספק למיורקה. difficulties with the soleus in his left leg. בדיקות מחר, אז נדע אם זה רציני או לא.
עדיין לא ברור אם רוברטו החלים כבר או לא.
אם שניהם לא יהיו בסגל, כל 4 השחקנים שיכלו להיות מגן ימני יהיו פצועים.
מעניין מה צ’אבי יעשה.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1574771510232883202

שנת 2939 וסרגי רוברטו עדיין מגן ימני בברצלונה :slight_smile:

קורל: סרג’י, אבל אין לך קלטות על קונדה, אראוחו וביירין. מה נעשה?
רוברטו: קלטות של מי יש לנו?
קורל: רגע, בודקת.
רוברטו: צ’פרין, שומע? צריך פגרת נבחרות.
צ’פרין: יש מונדיאל עוד חודש, איזו פגרה? יא גנוב.
רוברטו: בנוגע לקלטות…
צ’פרין: ליגת האומות מתאים לך?
רוברטו: תודה.

בקשר לזה הוא גם כנראה לא ממש כשיר וסובל מאי נוחות בקרום החשק של עונה קודמת.

בקיצור 0 מגנים ימנים בסגל…יאייי

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1575044327025172480

אין מילים

הכיף מהסן סירו אתמול נמשך:

כריסטינסן נפצע ויחמיץ את סלטה, אינטר והקלאסיקו.

קסייה נפצע גם הוא, ויחמיץ את סלטה ואינטר.

בלמים יש רק את פיקה ואריק… וחשבנו שיש מספר מוגזם של בלמים …

אם משום מה יגיע תורו של אלבה ברוטציה, אז חוליית ההגנה שלנו תהיה: רוברטו-פיקה-אריק-אלבה. בדיוק כמו שנה שעברה. הזוי…

פיקה ואריק לא יחזיקו 2 משחקים בשבוע במשך חודש.
צ’אבי צריך לחשוב כבר עכשיו על האלטרנטיבות, לפני שהם יקבלו עומס שרירי או משהו כזה.
פרנקי כבר אמור לחזור, וצ’אבי בטעות ייצא גאון שניסה אותו כבלם במשחקי ההכנה.

אנחנו כבר לא נצא מהבור הזה באלופות. אם אחרי אראוחו וקונדה עוד היה שביב של תקווה שנצא מזה, אחרי כריסטיאנסן כבר אין. אני לא רואה סנאריו בו לא נפסיד במשחק השני מול אינטר.

על הליגה אפשר עוד לדבר. מקווה לטוב- אם כי בקלאסיקו אני מצפה לקבל בראש.

וואלה לא מסכים איתך, לא נפלנו מאינטר על יכולת הגנתית אלה על הסיומת ההתקפית.
אינטר לא קבוצה שמביסה, גם מולנו היא לא שלטה במשחק ביד רמה וכתשה אותנו.
פיקה וגרסיה אולי שווים גול במשחק אבל בסוף הכל יפול על היכולת ההתקפית וכל כמה בארסה תהיה מסוגלת להתגבר על הבונקר האיטלקי

תוסיף עוד גול מאגף ימין.

מחזיק אצבעות שאני טועה ואתה צודק, אבל אני פסימי. במידת הצורך אני מזמין אותך לתזכר אותי אחרי המשחק ואשמח מאוד לאכול את הכובע הזה.

כמוני כמוך. סדר המשחקים דופק אותנו. גם אם היינו יותר טובים מבאיירן אם לא ניצחנו זה לא שווה הרבה, את מקום שני לא זוכרים והפעם גם מקום שני לא נהיה, פאדיחה ענקית מה שקרה מול אינטר.

אינטר לא עשו הרבה גם מול פיקה\אריק\רוברטו במשחק הראשון.
לאוטרו נראה אבוד, קוריאה לא נראה שחקן לרמות האלה, דז’קו זה בדיוק סוג החלוצים שפיקה עוד מסוגל להתמודד מולם. לוקאקו לא כשיר עדיין. קיצוניים אין להם או שאינזאגי לא שיתף.
יש לאינטר הרבה בעיות משלה, ועם שיפוט נורמלי היינו יוצאים לפחות בתיקו מסן סירו.
אני חושב שהסיכוים 50-50.
אבל יש עוד משחק לפני כן, אולי עוד מישהו ייפצע.

יש פה הרבה פלפולים של מה בארסה צריכה לעשות ומה צריך לקרות וכו’. בפועל כל מה שבארסה לעשות זה לנצח את אינטר בבית והיא תעלה.
אינטר יודעים שתיקו בקאמפ נואו ביחד עם הניצחון הכמעט בטוח על פאלזן יעלה אותה.
באיירן לא שחקנית פה בכלל, גם כשהיא תבטיח את ראשות הבית ההרכב השני שלהם אמור לנצח את בארסה ואינטר.
שבוע הבא זה שבוע גורלות של צאבי, אינטר וריאל. בגלל זה אני אהמר נגד בארסה במשחק הליגה הקרוב, יש הרגשה שהראש של הקבוצה לשני משחקים אחרי אבל בליגה הספרדית כבר אין משחק נקסט קלאסי.

אני אוהב שאוהדי ריאל מזלזלים בברצלונה בד"כ זה נגמר ב4-0 בברנבאו שבוע אחרי :slight_smile:

(משפט זה צריך להתקבל בתור בדיחה)

דווקא לא זלזלתי. לדעתי אתם תנצחו גם את אינטר וגם אותנו. אם הכוונה הייתה שבארסה תפסיד גם לבאיירן בהרכב שני, אני לא חושב שזה זלזול. אני באמת חושב שבאיירן קבוצה הרבה יותר יציבה ומסודרת מברצלונה ואינטר הנוכחיות. בדר"כ ההפסדים שלהם בשנים האחרונות היו בעיקר בגלל החמצות הזויות.
ועדיין בארסה להרגשתי תפסיד נקודות במשחק הליגה הקרוב (האמת שאני אפילו לא יודע מול מי אתם). הליגה הספרדית קשה וכל קבוצה כבר הבינה בשנים האחרונות שבארסה וריאל הנוכחיות הן יותר מאנושיות ואפשר לקחת מהם נקודות. כשאני מוסיף לזה שהראש של בארסה הוא למשחקים אחרי, איבוד נקודות נראה לי תרחיש סביר (וגם כמובן משאלת לב קטנה שלי). אבל מזלזל ממש לא, תאמין לי שאין יותר פחדן ממני לפני קלאסיקו.

אני יודע שדימטרי לא חושב שהוא אמין אבל בשלב הזה אני לוקח כל חדשות טובות שיש

https://twitter.com/barcacentre/status/1578720502155091969

לפחות חדשות טובות בגיזרת קונדה, קיבל אישור רפואי ויוכל לשחק מחר

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1581311104369639430