פציעות והשעיות 24/25

מישהו יודע מה עם פאטי? זה חמור או סתם?

לפי מה שהבנתי זו פציעה שרירית חדשה בשוק, בשריר התאומים ולא משהו שחזר מהעבר (כזכור הברך ושרירי הירך האחורי הם הבעייתיים אצלו). ככה שעוד לפני הדיווחים על החומרה זה סימן קצת יותר מעודד.

מסתבר שאיניגו היה אמור לפתוח היום אבל נפצע בחימום.
לא ברור מה קרה, בדיווחים כתוב “אי נוחות”

גם פליקס יצא אחרי שהרגיש את השריר האחורי.
נחכה לשמוע מה יתפתח עם זה.

אה,
וטר שטגן שרק ׳חש אי נוחות בגב בנבחרת והכל בסדר׳ עם עוד משחק בחוץ בלי צפי לחזרה. נראה לי כמו הימור די בטוח שהוא לא ישחק גם נגד גירונה.
מרגיש שמסתירים מאיתנו משהו.

לא זוכר שראיתי אותו תופס את השריר, אבל הוא תפר ספרינטים בקטע היסטרי אתמול, כך שאני לא פוסל את זה שמתוך אובר מוטיבציה הוא הגיע למצב הזה.

לגבי טר שטגן אין לי ממש אינדיקציה, כי לא אמרו מה יש לו. לעיתים יש מצבים שמגדירים אותם כ day to day. כלומר, לא ראו שיש משהו יוצא דופן, אבל עדיין שמסתכלים על מה הוא עושה ואיך הוא מרגיש באימונים או בשלב ה rtp ההערכה היא שלא בטוח שיחזור.

מה קרה לאיניגו?

נס

Xavi: “Iñigo Martínez has a problem in the biceps femoris and we hope it’s nothing serious, tomorrow we will do tests.”

בהחלט היה, בגלל זה הוחלף. אבל לא ראיתי דיווחים על פציעה.

היום בעיתונים יש ספקולציות על ניתוח אפילו. אבל לא אומרים מה יש לו.

מאוד מפחיד אותי איניאקי פניה. לא התרשמתי ממנו בכלל עד כה ויש לי תחושה שאנחנו הולכים לבלות איתו את העונה הקרובה.

https://twitter.com/FCBarcelona_es/status/1731644761579114886?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1731644761579114886|twgr^91cf993c9b0a67bcd5afc81e35c087b57b1f4bd2|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.mundodeportivo.com%2Ffutbol%2Ffc-barcelona%2F20231204%2F1002147372%2Flesion-muscular-inigo-martinez.html
אומרים שאיניגו בחוץ ל 4-5 שבועות.

פליקס לא התאמן היום, אבל אומרים שהוא חולה ולא פצוע. אמור להיות זמין מול ז’ירונה.

עדיין לא הבנתי מה יש לטר שטאגן, אבל ספורט מתחיל להכין אותנו לניתוח.

The FC Barcelona goalkeeper wants to study all the options before undergoing surgery

לפי טיקי תכל’ס בטלגרם חאבי מיגל טוען שהצוות הרפואי ממליץ לטר שטגן ללכת על ניתוח.
אלוהים יודע איך מ"אי נוחות קלה" הגענו למצב הזה.

מאי נוחות קלה הגענו לשלושה ארבעה חודשים העדרות.

רק בברצלונה.

אז הוחלט על ניתוח, חודשיים בחוץ, או שנחליט מראש שמדובר בארבעה חודשים היות ומדובר בשחקן בארסה.

בארסה נאחסה סותרים דיווחים על דה חאה.

עם כל הכבוד, אנחנו לא יודעים איך טר שטגן יחזור או אם בכלל הוא יחזור העונה. עצם העובדה שדה חאה שחקן חופשי - צריכה לגרום לנו לעוט עליו. אני מקווה שמישהו אצלנו עובד על אופרציה כזאת, כי ב-2014 ההחלטה להישאר עם פינטו חירבה לנו את העונה.

דה חאה הוא מהשוערים עם משחק הרגל מהגרועים שראיתי בטופ העולמי. איך הבאה שלו מתכתבת עם האופי של ברצלונה?

איך הבאה של צ’אבי מתכתבת עם האופי של ברצלונה? עובדים עם מה שיש.

אל תהיה ילד. עזוב את האמת, העובדות וכל השטויות האלה ותתייחס ספציפית לכותרת. “שוער נבחרת ספרד בעשור האחרון מגיע בחינם לברצלונה”.
לא כותרת נפלאה?

אין לנו פייר פליי להחתים אותו.

במה זה שונה מגאבי?

תמיד אפשר לבקש מבאיירן לשאול את דניאל פרץ עד סוף העונה.

מי זה גאבי? :grinning:

אם התכוונת לויטור רוקה, אז הוא נכנס תחת מגבלת שכר שגאבי פינה. אני די בטוח שדה חאה היה דורש שכר יותר גבוה מ 80% של השכר של גאבי.

רק אם אתה רוצה לשמוע את נעה קירל שרה התקווה במונז’ואיק. גם ככה הקהל לא בא.

עריכה:
אה, הבנתי, למה הפציעה של גאבי מאפשרת להחתים מחליף מחוץ לפייר פליי והפציעה של טר שטאגן לא?
כי הפציעה של טר שטאגן לא מספיק קשה. צריך להוכיח שהזמן שייעדר יהיה לפחות 5 חודשים כדי להחתים מחליף.

כי גאבי בחוץ עד סוף העונה אז אפשר להוציא אותו לגמרי מהרול.

טר שטגן, בתקווה, יחזור תוך חודש/יים ולכן אי אפשר להוציא אותו.

בכל אופן אני נגד דה חאה.
לא שאני זוכר הרבה שימוש במשחק הרגל של טר שטגן העונה אבל זכור לי יותר מדי בירטוזים שלו.