פציעות והשעיות 24/25

אם הייתי צריך להסביר בתמונה אחת למה לא לסמוך על עיתונאי ספורט.

צ’אבי אישר היום שפדרי כשיר 100% ורמז שקאנסלו לא יהיה זמין בקלאסיקו מחר.

מקווה שלא יסכנו את קאנסלו בשביל השטות הזאת מחר.
מעבר לזה שהמשחק גם ככה די אבוד מראש, הליגה והצמפיונס הרבה יותר חשובים מהתואר הזה.

האדום של אראוחו לא תופס בליגה אבל תופס בגביע.

עדכון מצ’אבי.
קאנסלו כנראה לא יהיה זמין מחר אבל צ’אבי אופטימי לגבי כשירות לקראת אתלטיק בגביע.
לרוקה הייתה אי נוחות אבל עכשיו הוא 100 אחוז. אני אוסיף - כנראה בגלל זה לא שותף בסופרקופה, ואנחנו לא הבנו מדוע.

בנוסף, ספורט ומונדו מדווחים שכריסטנסן לא התאמן היום אבל לא מספרים לנו מדוע. אני אזכיר שהוא הוחלף במחצית בגביע כי הרגיש משהו אבל לא דווח על פציעה.

גיו, קוברסי ופורט המשיכו להתאמן עם הקבוצה הראשונה וכנראה יישארו בסגל עד שהפצועים יתחילו לחזור.

כיף בבארסה גריאטריה

וזה בלי להזכיר את הקטור פורט המסכן ששיחק 100 דקות בלי חימום ראוי ונפל מהרגליים בסוף. נקווה שאין לו איזו פציעה.

הכל קם ונופל על מי שאחראי על הכושר של השחקנים, שזה כולל גם את הצוות הרפואי. חייבים מהפכה רצינית בתחום הזה.

בלי כושר משחק ברמה גבוהה לאורך זמן, לא משנה מי יהיה המאמן, הוא לא יוכל לבטא את שיטת המשחק שלו.

תוסיפו לזה את הצעירים שזקוקים לתכנון ראוי, מה שלא נראה ככה, ואנחנו בסיכון מטורף.

תוסיף גם את הנטיה של צ’אבי לשרוף שחקנים עד שייפצעו. גונדוגן, פרנקי, קונדה, ועד לא מזמן לבנדובסקי וקאנסלו שיחקו כל דקה, בקבוצה ובנבחרת. כך היה גם עם פדרי, גאבי ואראוחו עד שנפצעו.

לא חושב שזה יפתיע אבל באלדה ככל הנראה סיים את העונה

מתי הוא התחיל אותה?

נגד בטיס.

מארקה אומר שלא הוחלט עדיין אם לנתח או לא. יעדר עד סוף העונה אם ינותח, אבל הרבה פחות אם לא.

אלונסו גם פצוע לתקופה ארוכה, אז צ’אבי יצטרך להיות יצירתי. כלומר לשרוף את קאנסלו בשמאל עד שייפצע ואחר כך את פורט.

מזל שאנחנו בינואר כדי שיהיה אפשר להחזיר את אלכס ואייה מההשאלה שלו בלבאנטה, או לפחות לחשוב על זה.
הילד משחק בליגה השנייה מינואר שעבר 90 דקות כמעט בכל משחק.

או להמציא את סרג’י מחדש בשמאל…

באמת חושבים על זה או שזאת משאלת לב שלך?

משאלת לב, או יותר נכון ההיגיון ומה שקורה בדרך כלל. אתלטיקו למשל רוצה להחזיר את הבלם שמושאל לסראגוסה (סנטיאגו מוריניו).

זהו, באלדה גמר את הקריירה.

לא יקרה בשבועיים הקרובים כי גם הוא נפצע .
מה יהיה?

עדיף ככה מאשר שהוא יפתח כמגן.

בהנחה וקאנסלו כשיר פורט או קובראסי יקבלו עוד דקות- מצויין מבחינתי. אם הוא לא אולי שניהם.

אני חושב שצחי התבדח כשדיבר על רוברטו כמגן שמאלי. לעולם לא שיחק שם.
רוברטו דווקא היה בכושר טוב בתור קשר, ויכל גם לתת מנוחה לקונדה או אראוחו בתור מגן ימני. זה לא כל כך טוב הפציעה שלו.
בנוסף, כמו במשחק גביע מול אתלטיק, יכולה להיווצר בעיה של מספר שחקנים עם מספרים מעל 25. מול אתלטיק היה זה פרמין שלא יכל להיכנס בגלל המגבלה. בקונסטלציה אחרת, זה יכול להיות פורט או קובארסי או גיו.

אמנם התבדחתי, אבל לא הייתי מתפלא אם זה היה קורה.