פציעות והשעיות 24/25

וואווו לא זכרתי שהוא נפצע אצלנו כל כך הרבה. באמת מדהים. תמיד זכרתי את אח שלו בתור הסורר בכל הקשור לפציעות.

גיא אסולין!!!

משחק מילים על איברהים עף אלי

טיאגו?

מתחמם.

טוב, פתרון לחידה.

השחקן הוא ראפיניה אלקנטרה , האח של תיאגו.
לקחתי בכוונה רק את התקופה שלו בבארסה, בה היה נפצע לשנה, חוזר ל 10 דקות משחק ואז נפצע לעוד שנה.
ככה נראית הקריירת הפציעות המלאה שלו:
image
היה בבארסה בין העונות 16\15 לבין 19\18.

עד קיץ 2024 שיחק בקטאר, אבל שוחרר וכרגע ללא קבוצה.
אמנם זה נראה כמו שחקן עבר רחוק, אבל הוא רק בן 31.

סעמק הייתי קרוב

לצערינו אאא"פ נפצע בנבחרת ויחזור לברצלונה לבדיקות.

יש חשש לקרע בשריר, לפי הדיווחים המוקדמים 3-4 שבועות בחוץ, היה יכול להיות גרוע יותר אבל נחכה להודעה הרישמית.

דיייייי בלתי נסבל כבר. שימחקו את טורנירי הנבחרות המיותרים האלו, מילא במונדיאל ויורו בפורמטים החדשים 573579 נבחרות מתחילות.

צודק אבל הפעם אין קשר לפגרה…

איימאריטו פתר את זה לא?

1000088833

העיקר הפראן הזה לא נפצע אף פעם.

על הפנים.
אם פדרי נפצע שוב אנחנו גמורים.
אין קשרים.

במאניה משום מה מופתעים מזה. כאילו הם לא מבינים שהגיוני שמתייחסים לאאא"פ אחרת מלאחרים.

בשנים האחרונות הפסיקו לכתוב את צפי החזרה.
דמבלה לימד אותם לקח.

שנה שעברה שהם כתבו ששחקן X נפצע לY זמן בטח כלל זמן הפציעה היה y*2

אז אני מסיק מזה שפרמין עם ריבית והצמדה יחזור בעוד חודש וחצי

דלה פואנטה: ״לאמין קיבל מכה, הוא בסדר גמור ויכול לשחק״.

אם לאמין נפצע בגלל הדביל הזה אני טס לספרד לתת לו “מכה” בפרצוף עם האגרוף שלי.
לא מספיק לו שהוא דפק לנו את גאבי?

מה שמדהים זה חוסר הישע של הקבוצות, אין פשוט שום לברג שיכול לתת לקבוצות למנוע ממאמנים לסכן שחקנים. אתם יודעים מי החליף את אאא"פ פבלו טורה…

גם אני חושב שחייב להיות סוג של איזון כוחות בין הקבוצה לנבחרת, ורחוק ממה שיש היום: הקבוצה אכן נהנית מהשחקן ליותר משחקים, אבל לחלוטין מממנת באופן מהותי את כל השכר והבונוסים של השחקנים, לכן לא הגיוני שפגרת נבחרות תמיד תוכל לשאוב שחקנים, והקבוצות הן אלו שיספגו את הרוטציות או את הפציעות.
מאמני הנבחרות לא אשמים בעניין זה - יש להם יעדים, והם בוחרים את השחקנים שיגדילו את הסיכוי לעמידה ביעד. הבעיה היא בחוקים שלמיטב ידיעתי אוסרים על קבוצה לסרב לשחרר שחקן למשחקים במסגרות של פיפ"א, בלי קשר למשמעותיות (ידידות, הכנה, מוקדמות, טורניר עצמו)…
השחקנים תמיד ירצו להופיע במסגרת הלאומית, וכל עוד הם שחקני נבחרת - הם בסיכון גבוה יותר לפציעות, במיוחד אלה מדרום אמריקה עקב הטיסות הארוכות.
עד שלא יהיו חו"ח פציעות קשות באמת במשחקים זניחים יחסית לא יהיה שינוי, כי מתי לאחרונה אופ"א ויתרה על זכות שיש לה “סתם כך”?

אולמו חטף חבטה ברגל, מתאוששש כרגע כנראה לא יתאמן מחר.

מקווה שזה לא רציני

https://x.com/ReshadFCB/status/1832461125511729605