פציעות והשעיות 24/25

:person_facepalming:

המועדונים צריכים להתאחד ולעשות איזשהי מחאה. לסרב לשלוח שחקנים עם יותר מ-x דקות בתקופה נתונה למשחקי ידידות מיותרים.

השערורייה היא שאין שום שיח עם הקבוצות. אחת הבעיות היא הרצון של השחקנים לייצג את הנבחרת על חשבון הבריאות שלהם, בהתעלם מכל סיכון פציעה.
חייבים לייסד מנגנון נורמלי שיאפשר לשחקנים עם מעל סנדרט דקות מסויים בנבחרות לא להגיע למשחקי ידידות ומשחקי שלב בתים שבו הנבחרת הבטיחה עליה או סולקה מהאפשרות לעלות

קבוצות יורוליג לא חייבות לשחרר שחקנים לנבחרות #רקאומר

בינתיים הרופאים של הנבחרת אישרו שאולמו לא פצוע, אבל לא ישחק מול שוויץ.

מאמן ספרד נשאל על העומס ואמר במילים יפות שלא אכפת לו. לשחק עבור הנבחרת זה כבוד והוא יעשה מה שטוב לנבחרת, וזה.
אני מבין אותו , אבל גם מבין את המועדונים.
הבעיה לא בזה ולא בזה, הבעיה באופ’‘א שרק מגדילה את כמות המשחקים כל הזמן.
עכשיו גם פיפ’'א נדחפת עם אליפות העולם למועדונים. ( לא עלינו, אז מותר לי לגחך)

אתה משווה בין כמות המשחקים של נבחרות בכדורסל האירופי לכדורגל, בעיקר משחקי ידידות?

תשימו לב אאא"פ נפצע את מי הם הביאו במקומו פבלו טורה עוד קשר מברצלונה.

ואחרי זה אני שומע בפורום פה מתלוננים שלא מזמינים שחקנים מהקבוצה שלהם לנבחרת. הלואי שינפו את כל ברצלונה מספרד. שיכריזו מצידי על קטלוניה “כפורשת”

אני אומר שאם תקום סופרליג, הקבוצות יוכלו להתעקש לא לשחרר שחקנים למשחקי ידידות / מוקדמות / אומות בלי לפחד שיעיפו אותן מאירופה.

https://x.com/ReshadFCB/status/1835368321857843566

אולמו מחוץ למונאקו

שבוע עד 10 ימים

אם זה נכון - אז גם מחוץ לוויאריאל, ואולי גם חטאפה.

מתי פרמין חוזר?

אמור לחזור נראה לי במשחק שאחרי חטאפה

לפני 11-12 ימים כתבו 3 שבועות. כלומר - בערך עם אולמו (בהנחה והאחרון באמת ייעדר כ-10 ימים).

אה אז אכלנו אותה. פאבלו טורה להרכב? חח
או שאולי פליק ראה כי טוב ויקפיץ מעליו את דרוויץ/פרננדז?
לפחות במשחק הבא פראן לא ישחק

באלופות אולי נראה את ראפיניה שוב מאחורי החלוץ.

אתם זוכרים שפעם היה לנו מכשירים על בטריות ושל פעם שהבטריה היתה על השאריות דפקנו על המכשיר וכך הצלחנו לסחוט עוד כמה דקות של אושר?

זה פליק וסגל השחקנים שלנו, הבטריה על אדים הוא דופק על “הסגל” ומצליח לסחוט אותו עד הטיפה האחרונה…

הוא גם לא מקטר… מישהו שעקב אחריו , זה היה כך תמיד? רגוע ושליו, שום מילה על שופטים. לא מתלונן על הסגל, אפילו שאולמו היה לא רשום הוא לא קיטר.

זה כך היה לכל אורך הקרירה שלו?

כשהקבוצה מתפקדת מבחינה פיזית, אפשר לסמוך על זה שכל שחקן שתכניס יגיע מוכן פיזית כדי להראות מה הוא שווה. אני רוצה לראות כבר את פבלו טורה, והאמת אני מחכה למשחק נגד חטאפה באמצע השבוע הבא, כדי לראות כמה הקבוצה מסוגלת לתפקד בהרכב רוטציות רחב.

איזה כיף.

אוהד בארסה זה ככה:

יוצאים לפגרת נבחרות -
“כוסהומו עוד פעם נבחרות? נראה כמה נשלם הפעם עם פציעות”

חוזרים לליגה אחרי מחזור אחד ועם חבר’ה חדשים במרפאה -
“יאללה מתי פגרת נבחרות? לפחות שינוחו מתי שאחרים יפצעו”

פשוט נמאס

גם שחקני ריאל נופלים על ימין ועל שמאל העונה, הגיע הזמן להבין שזה לא מזל רע ספציפית שלנו (למרות שאנחנו אלופי העולם ברכש שחקנים פציעים), אלא תוצר של עוד ועוד משחקים שמתווספים לעונה וחונקים את השחקנים. עם התוספת הנוכחית של ליגת האלופות אני מפחד לדמיין בכלל באיזה מצב הסגל יהיה בחודש מרץ.

פליק כרגע נקרע בין הניסיון להריץ הרכב אחיד ולתת לשחקנים ללמוד זה את זה ואת השיטה, לבין להתחיל כבר עכשיו לנהל רוטציה רחבה יותר. עם איך שזה נראה כרגע פשוט נמשיך להסתמך על הילד הבא שיקפוץ מהנוער, בהתאם לעמדה במגרש שבה ייפצעו שחקנים…

זה באמת מדהים, וזה לא פעם ראשונה שזה קורה, ממצב של “זה לא נורא” לפציעה לכל השנה…