מחזור 24 :: 3-0 על לסטר (ראשפורד2X, סאנצ'ו)

הרכב:
דה חאה
שואו-מרטינז-לינדלוף-דאלוט
פרד-סאביצר
גרנאצ’ו-ווגהורסט-ברונו
ראשפורד

היריבות לצמרת חילקו מתנות בשבת ומקווה שנדע לנצל זאת.
מגוויר שהיה אמור לפתוח נפצע, מקטומיניי חוזר לספסל.

יופי של משחק כמעט מכל הבחינות. סוף סוף סיימנו את העבודה מוקדם והתאפשרה רוטציה, כולל הופעת בכורה בליגה למאינו וחזרה של מקטומיניי. ראשפורד קטלני ורשמית עם עונת הכיבושים הטובה ביותר שלו ואנחנו עוד לא במרץ. בובו עם החמצה נוראית אבל משחק מצוין מעמדה 10. ההגנה נתפסה לא מוכנה יותר מדי פעמים במחצית הראשונה, אבל בשניה כבר התאפסה. כנראה שגרנאצ’ו עדיין מפר מעט את האיזון ההגנתי אבל מאמין שזה יסתדר בהמשך.
אחלה יציאה בראש שקט לשבוע קריטי בגביעים.

לצערי החמצתי את המשחק ( מבחן ארור באג"ח ) , מהתקציר די נבהלתי ממה שהלך במחצית הראשונה כשהקישור שלנו נחתך ע"י כדורי עומק ופתאום שחקני לסטר מול דה חאה.
למזלנו ראשפורד כרגע החלוץ הלוהט בעולם ואין דרך ממש לעצור אותו מלכבוש.
שמח מאוד בשביל סאנצ’ו , הוא חייב למנף את הגול הזה ולשמור על יציבות.

IN ERIC WE TRUST

לייק 1

ניצחון ענק וסופר חשוב, על לסטר שהיא כבר לא הנמושה של תחילת העונה.
מחצית ראשונה קשה וחייבים את דה חאה במשחק פשוט ענק כדי לא לספוג. פרד אולי רשם בישול יפה, אבל נתן הופעה פשוט מופקרת במרכז הקישור, וקאסמירו לא היה שם לחפות עליו. כובשים במידה מסויימת נגד מהלך המשחק מכדור אדיר של ברונו למי אם לא ראשפורד.
מחצית שניה מתברר שוב שליונייטד העונה יש מאמן שהוא אשף ניהול משחק ברמה שלא דרכה פה לפחות מאז 2013. סאנצ’ו נכנס למרכז במחצית נהדרת, ראשפורד כובש שוב הפעם מאגף שמאל, ובאופן כללי משתלטים נהדר על המשחק ועל הקישור. פרד כמובן יוצא די מהר ומאז שמקטומיניי נכנס לסטר כבר לא מקבלים כאלה מתנות.
ברונו בימין זה ניסוי שנכשל באופן עקבי עונות קודמות, אבל כשיש לך מאמן ברמה של טן האח פתאום גם זה עובד נהדר וברונו יכול היה לצאת גם עם חמש בישולים (דאלוט צריך להתבייש).
שורדים את שלושת המשחקים בלי קאסמירו עם 7/9, לא רע בכלל. הפרחים לטן האח כמובן.

לייק 1

ברונו עם בישול א-לה מודריץ’ עם הפאלש בשער הראשון.
חוץ מזה, יצאתם במזל גדול מהמחצית הראשונה. אני עדיין מופתע שבלי קסאמירו ועם לסטר בכושר מצויין לא ספגתם.
לטעמי,סאביצר לא ברמה של אריקסן ויחד עם פרד הוא פשוט מסננת.