מחזור 25 :: 1-0 דחוק אך חשוב על לסטר בקינג פאוור (ראשפורד)

אחרי שניצחה את צ’לסי בברידג’, סיטי בבית ויצאה בתיקו עם ליברפול במחזור שעבר, לסטר סיטי מארחת את מנצ’סטר יונייטד. אנחנו צריכים לחזור למסלול הנצחונות בדחיפות אחרי התיקו המבאס מול ברנלי בשבוע שעבר, והמשחק היום הולך להיות לא קל בכלל.

דה חאה
יאנג לינדלוף באיי שואו
מאטיץ’ הררה פוגבה
לינגארד ראשפורד אלכסיס

ספסל: רומרו, דאלוט, ג’ונס, פרד, מאטה, מרסיאל, לוקאקו.

פוגבה בהרכב למרות החשש שיעדר עקב הפציעה בדקות הסיום באמצע השבוע, מרסיאל על הספסל לאחר היעדרות של שבוע עקב פציעה.

מבחנים גדולים לאלכסיס ובאיי, נקווה שלא יעשו פריירה.

על אלכסיס אני סומך, הוא תמיד בא לעבודה, והוא מתאים במיוחד למשחק חוץ קשוח. באיי זה סיפור אחר, נקווה שלא תצא לו הג’ננה עם איזו בעיטת קראטה לראש של וארדי.

ההרכב של לסטר, אגב:
שמייקל
ריקרדו, ג’וני אוונס (בחיי שלא ידעתי שהוא בלסטר בכלל), מגווייר, צ’ילוול
נדידי, מנדי, גריי, מדיסון, בארנס
וארדי

הרכב מעולה של אולה, לא יכול לבוא אליו בטענות.
כמו שנכתב באיי צריך להוכיח את עצמו אם הוא רוצה להיחשב בלם להרכב ולא רוטציה בלבד, יש לו את האיכויות ואת התשוקה ואם יצליח לחשוב בהיגיון יוכל להפוך לבלם נפלא.
טוני כנראה מתאושש עדיין ואין לי בעיה עם אלכסיס בשמאל, נקווה שהשלישיה הקדמית תתן עבודה .

מחצית שהתחילה טוב והמשיכה רע, במקום להמשיך לתקוף ירדנו יותר מדי לאחור והעפנו כדורים בפאניקה.
המהלך של הגול פשוט קלאסה , ראשפורד עם עצירה וסיומת ברמה הכי גבוהה.
שיפוט מזעזע, מנדי צריך להיות כבר בחוץ .

שיפוט מביך. ההגנה של לסטר באווירת סופרבול ומר דין שורק על ליטופים של מאטיץ’.

מזכיר את המשחק של טוטנהאם, חילוץ כדור במרכז המגרש, כדור ענק של פוגבה לראשפורד שער פנטסטי ומשם משחק זוועתי שבו אנחנו פחות או יותר גונבים 3 נקודות. פנטסטי!

עם משחקים כאלה היינו לוקחים אליפויות פעם עם פרגוסון, צריך גם ניצחונות כאלה ואני בטוח שאולה לא מרוצה מהדרך וידע להעביר לשחקנים את המסר.
שיפוט ברמה הנמוכה ביותר, מנדי המלוכלך מפרק מה שזז ועדיין נשאר על המגרש בעוד שכל נגיעה שלנו נענית בשריקה לעבירה .
החלק הקדמי במשחק מבולבל ולא אחראי , למזלנו זה לא נגמר בשער שיוויון. אלכסיס איכזב אותי הכי מכולם כי הוא היה חייב להילחם על המקום שלו בהרכב ולא נראה שרצה מספיק - חבל כי איתו בכושר מארסנל יש לנו התקפה מפחידה ( לא יודע אם הוא יכול לחזור ליכולת ההיא ).
באיי ולינדלוף במשחק שקול, כמעט ללא פאניקה ושברו יפה לעיתים את הלחץ של שחקני לסטר, הררה הראה מה ההבדל כשאנחנו משחקים איתו ולעומת המשחק עם פריירה- שמיים וארץ.
מאטיץ’ היה טוב מאוד וגם פוגבה נותן את מה שצריך וחייב לשמור על היציבות ביכולת.
בהצלחה לתותחנים עם ההגנה העלובה הזו מול סיטי.

אלכסיס גמור. הוא איבד את הכוח המתפרץ שלו שהיה הנשק העיקרי בדריבל שלו. מודה שהייתי מאושר שחתם, לא חשבתי שהוא נמצא בירידה כזאת.