מחזור 25 : מתארחים בבלאידוס אצל סלטה (שבת 19:30)

מה שהכי מבאס זה לראות את הפרצוף של צ’אבי אחרי הגולים. הוא כבר לא שמח, הוא לא מבין מה הוא עושה פה.

זה עצוב על קטאלוני בדם שאיבד את האהדה שלו, את הרגש שלו מבארסה. עדיף לו שינוח בחוץ, שיחזור להיות אוהד וזהו.

אתה מודע לזה שהם מקום תשיעי בליגה האיטלקית?

לא. לא מכיר את הטבלה באיטליה. דיברתי על סמך מה שראיתי היום בלבד.

בתקופה של שלב הבתים עקבתי אחריהם יותר, לאחרונה פחות. היום הם שיחקו טוב.

תעברו לטעמי. זה גם עניין כלכלי. לכו תדעו , אולי תפגשו ברבע את פסוו או דורטמונד ותגיעו לחצי…

נאפולי על הפנים העונה, הקישור שלהם מקרטע וההגנה חלשה מאוד. הם לחלוטין תלויים בקווארצחליה ואוסימן. לטעמי ברצלונה פייבוריטית.

וזאת בדיוק הסיבה שנאפולי תעבור.

אי אפשר להגיד על קבוצה שמגמגת יותר מברצלונה העונה שאי אפשר לראות איך בארסה עוברת אותה. גם יחסי ההימורים הולכים איתנו.

לדעתי נעבור ונודח בשלב הבא אבל זה לגמרי מפגש פתוח.

כמה כסף מעבר עוד שלב שווה?

לא מדברים על זה, אבל אולי אוסימן לא כשיר.

10 מיליון נדמה לי.

הרבע לא מעניין. העפלה לחצי שווה לנו סביבות 100 מיליון אירו.

למה לא כשיר?

רק חזר מאליפות אפריקה, מניח שיפתח מולנו.

אכל משהו לא טוב שם באפריקה
לא היה בסגל בכלל בשבת.

אתה מדבר על אליפות העולם לקבוצות?
אנחנו צריכים הרבה מזל ויכולת כדי לעקוף את אתלטיקו. אני לא רואה איך אנחנו עוברים את היריבה הבאה אפילו עם נעבור את נאפולי. בהנחה שכל הגדולות לא יפשלו, אנחנו נהיה קבוצה הכי חלשה ברבע.

אני חושב שיותר ריאלי לסיים במקום שני וככה להגיע לסופר קאפ מאשר להגיע לחצי.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1759192246048395745

Rival Watch: Walter Mazzarri, coach of Napoli, could be fired before the game against Barcelona

זה הולך להיות הקרב בין שתי הקבוצות החלשות ביותר בשמינית גמר.

אם לא היה כסף וזה לא היה חיוני הייתי אומר לתת לנאפולי את התענוג שלקבל מניטה ברבע…

תגידו, מה הקטע עם כריסטנסן?

אתמול חשבתי לי שצריך לשים לב יותר לתפקוד שלו כקש״א - אחרי הכל זו עמדה לא מכוסה אצלנו ומבחינתי הרעיון של לזרוק אותו לשם היה נשמע טוב ממש.

אבל מה גיליתי? את מסי הבא… הולך על המגרש… :disappointed_relieved:
בחיי שזה לא מה שציפיתי לו. רוב הקבוצה האמת מתהלכת על המגרש בחוסר חשק ומחברת מסירות משעממות ושבלוניות.

לאמין מלך העולם. אם היה לנו אותו באגף ואת פאטי של לפני הפציעות בחוד הייתי חותם על כמה וכמה אליפויות בעשור הקרוב, עם או בלי מבאפה בריאל.

אני מתוסכל ברמות אחרות. הקבוצה הזו באמת יכולה לעשות ולתת הרבה יותר. זה מתסכל אותי שהשחקנים חוזרים על המילים האלו בראיונות שוב ושוב ובפועל הם מתהלכים על המגרש כאילו כל אחד מהם הוא מסי ומחכה לעשות את הספרינט המושלם בעיתוי המושלם.
רבאק!!
זה בכלל לא קשור למשחק לחץ, גם כשהכדור אצלם הם לא מתאמצים :rage:

8 נקודות 13 משחקים. הליגה הזו חיה ובועטת

זה כמו טבלת יאוש… כמה משחקים…

לפי מה שאני מבין, שחקנים מתלוננים שהצוות המקצועי שחק אותם והם כבר גמורים.

הבעיה העיקרית של בארסה היא אותה בעיה מאז שקומאן הגיע. הפסקנו לשחק סבלני. אנחנו כבר יותר מ3 שנים הולכים על המסירה הלא נכונה ברמת המאקרו של ניהול המשחק.

זה שאני מסכים איתך לא אומר שזה לא ביזיון. במצב הנוכחי של הטופ האירופי, עם הסגל שיש לנו, חצי גמר צריך להיות המינימום.

מה שהכי עצוב זה שרוב הסיכויים שאינטר תעשה בשבילנו את העבודה ותדיח את אתלטיקו.