מחזור 25 : מתארחים בבלאידוס אצל סלטה (שבת 19:30)

רומיאו המושיע חוזר לסגל מהפציעה.
רוקה חוזר מההשעיה.
רוברטו עדיין בחוץ למרות שקיוו שייכנס לסגל.

השחקנים נחו באמצע השבוע ואני לא מצפה לרוטציות. מעניין יהיה לראות אם צ’אבי ימשיך לפתוח עם קובארסי, כריסטנסן קשר אחורי ולייבש את פרמין.

לא אתפלא אם הוא יחזור לרומיאו (מתי הוא הספיק להיפצע בכלל?) ויחזיר את כריסטנסן לפריזר.
את פרמין כמובן הוא ימשיך לייבש.

לא את רומיאו הוא שומר למצב שנוביל נגיד 1-0 בדקה 70 ואז הוא יכניס אותו בשביל להחזיר את סלטה לענינים…

נ.ב אף אחד לא שם לב לזה, אבל רוברטו לא מצליח כבר להחזיק מעמד בתור כדורגלן, כל שנה כמה חודשים בחוץ. אבל בוא נחדש לו את החוזה לעוד שנה ונדמיין בראש שהוא “הנשק הסודי” שלנו נגד גוד בלינגהאם…

הרכב מוזר, וממש התקפי.

קאנסלו יהיה שחקן האגף בשמאל, רוקה ישחק כחלוץ שני ופרנקי וכריסטיאנסן אמורים לחפות על צד שמאל של ההגנה?

שמח לראות הזדמנויות לצעירים, אבל מעדיף את ראפיניה בהרכב במקום לאמין כדי לשמור על הילד, וגם למה לא מרטינז במקום קובראסי?

שניהם עדיין לא כשירים?

כשירים, אבל לא ל 90 דקות כנראה.
אני מניח שהם יהיו החילופים כדי להכניס אותם לקצב וכדי לשמור שחקנים אחרים רעננים לנאפולי.

לא חושב שזה שונה מהמערך הרגיל.

בוא ניקח חלוץ מרכזי שרגיל לשחק ברחבה ונשים אותו באגף.
בדוק יעבוד

קאנסלו מעצבן אותי. מאבד כדורים, עושה פרצוף ואז עושה טובה שהוא חוזר להגנה בריצה קלה בזמן מתקפה מתפרצת

למד מהמגן השמאלי הפותח של הקבוצה.

נראה שהוא חלוץ רחבה בדיוק כמו לבנדובסקי, והאגף נשאר לקאנסלו.
זה שהוא מחליק והכדורים בורחים לו זאת לא אשמת המערך.

יש רק שני דברים בטוחים בחיים:

1. המוות.
  2. יאגו יאספס נותן את משחק חייו נגדנו.

זה סלטה בחוץ זה שלושער של יאגו אספס וצמד של סנטי מינה למרות שהוא כבר משחק בסעודיה…קל

טוב, אחרי בדיקה קצרה, הגעתי למסקנה שאני מעדיף לחזור למארב בצפון, בתוך שלולית, בגשם, ובערפל כבד, על פני צפייה בדבר הזה.

זה מגה פנדל כן? אבל החוקה אולי צריכה להשתנות, כי לא היה שום קשר בין לאמין לאיום על השער במהלך הזה.

לבנדובסקי לא יודע לגשת לפנדל. הזוי ששחקן ברמה שלו עושה את זה שוב ושוב.

הגעתי בדיוק לפנדל.

אני ישקר לעצמי שהמשחק היה כדורגל טוב ושלברצלונה הגיע לנצח.

מסכים לגמרי שסיטואציות כאלה לא צריכות להיות פנדל, אין הלימה בין רמת הסיכון לעונש. לא פרופורציונלי בכלל. כמובן שלפי החוק זה פנדל כי יש עבירה ודאית אבל החוק צריך להשתנות.

בעוד כמה שנים כל המעונבים שם ב IFAB יגיעו לפתרון - כרטיס ירוק עם נצנצים.

גירדנו עוד 3 נקודות בדרך להישרדות בתוך טופ 4. אין משהו יותר טוב להגיד על המשחק הזה

מה שהכי מבאס זה שהשחקנים באווירת חוף ים כאילו אנחנו במאי. סבבה והכל שהליגה אבודה, אבל זו לא סיבה להמשיך לשחק כל כך אנמי ובלי חשק. ההודעה של צ’אבי לא העירה ולא הרדימה את הקבוצה, נשארנו בדיוק אותו הדבר כמו כל העונה הזאת.

בהצלחה לנו לצאת עם הפסד מכובד מול נאפולי.

רק היה חסר גול של סנטי מינה

מי עוקב אחרי נאפולי? הם עדיין גרועים?

יאגו אספס ואדוריץ זה משהו מיוחד

ראיתי היום חלק מהמשחק שלהם. היו לא רעים בכלל בדקות שראיתי. קוורצחליה נתן משחק גדול.

אני לא רואה איך אתם עוברים אותם ביכולת הנוכחית.