מחזור 25 : סוף סוף חוזרים לנצח - 3-1 על ניוקאסל ( ברונו,ראשפורד וג'יימס )

רצף משחקים מביך בליגה מביא אותנו למצב שהסיכוי לאליפות כבר לא קיים ריאלית , לסטר הספיקה לעקוף אותנו היום וכמו בדיונים הקודמים נמשיך לקוות לחזרה לכושר של החלוצים שלא מאופסים מתחילת העונה למעט ראשפורד.
בצד החיובי אמאד ושורטייר ממשיכים להיכלל בסגל ועשויים לראות דקות אם נצליח לעשות את העבודה .
ניוקאסל חלשה מאוד העונה ובמיוחד בתקופה האחרונה כשהפסידה 7 מ-9 המשחקים האחרונים שלה .
בצוות המקצועי אצלנו יש התפרצות קורונה אז באט ודמפסי יחליפו את מי שחלה על הספסל ( לא ברור עדיין מי נדבק ).

שיהיה לנו בהצלחה

הרכב לא טוב של סולשיאר , קישור לא יצירתי של פרד ומאטיץ’ וג’יימס אמור לפרוץ את הבונקר של ניוקאסל מימין :expressionless:

🚨 | #MUFC XI v #NEW: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw, Fred, Matic, Bruno, Martial, James, Rashford

Thoughts on the team reds? 🔴

— UtdXclusive 🔴 (@UtdXclusive) February 21, 2021

איזו אימפוטנטיות התקפית צפויה. ג’יימס שווה משהו רק כשיש לו לאן לרוץ, ובמשחק הזה בוודאי שאין לו. מאטה או גרינווד יכלו להועיל יותר. מרסיאל נראה שאיבד כל קשר למשחק מלבד לעצור כדורים עם הגב ולעמוד. בלי הברקה של ברונו אפילו לא נבעט למסגרת שלא לדבר על שער.

מחצית מביכה .
אני מנסה להבין על מה הם עובדים באימונים אם כל משחק אנחנו מתחילים ביכולת כזאת פתטית - כאילו ממש לא מעניין המשחק .
ראשפורד מעלה אותנו ליתרון ( כמובן שמטעות שוער , גול ממשחק פתוח לא יקרה ) ואז מגוויר הסתום במקום להרחיק לקרן מרחיק ישר לשחקן של ניוקאסל . איזה פלופ הבלם הזה .
מרסיאל מבייש את החולצה , עושה טובה שהוא עושה תנועה לרחבה - קשה לראות שחקן כזה אדיש .
כל אחד מהשחקנים הצעירים שעל הספסל יתרום יותר ממנו.

לא ברור איך המשחק הזה נגמר עם 3 שערים לזכותנו, ועוד יותר לא ברור למה ניוקאסל פשוט ויתרה. נראינו נורא ואיום, וכשסנו מקסימה ניסה לעשות דברים מול ההגנה הקומדיה טראגית שלנו, הם בדרך כלל עבדו לו. נראה שברוס עשה לנו ג’סטה ונתן 3 נקודות על חשבון הבית לזכר הימים הטובים. אין מה להתלונן כמובן. אנחנו בלי חלוץ, בלי קשר שיודע לתקוף בצורה כלשהי ובלי קיצוני ימני כבר עשרים שנה. חייב לציין את נקודת האור פרד שהיה כל כך גרוע התקפית שממש צחקתי. הכדור שהוא בעט ברגל ימין נחת אצלי במרפסת בפתח תקווה.

הציפיות שלי מהקבוצה וההרכב היו כל כך נמוכות שמצאתי את עצמי ממש מופתע לטובה מזה שהצלחנו לנצח, היכולת עדיין ברצפה ואני מניח שנחזור די מהר לקרקע המציאות מול צ’לסי וסיטי (וייתכן מאוד שגם פאלאס).
חייב לומר שביחס למה שציפיתי מג’יימס נגד בונקר הוא היה ממש טוב. לחץ, הצליח למצוא שטחים פנויים באגף (עם קרוסים נוראיים ובזה הוא חייב להשתפר) ואפילו כבש שער שג’יימס חסר הביטחון של תחילת העונה כנראה היה מחמיץ. כל שערי הגארבג’ טיים הקודמים עשו לו טוב והרווחנו מזה לשם שינוי שער קריטי.

משחק נוראי חייבים להגיד למרות הניצחון.
מגוויר עם שטות גדולה שהייתי מצפה מלינדלוף לא ממנו, פרד ומאטיץ’ היו בינוניים ( מאטיץ’ עם בישול כשמצא את הדרך סוף סוף ללכת עם הכדור קדימה ולא למסור לרוחב ) וכשפרננדס בחצי הילוך אין לנו יצירתיות באמצע .
ג’יימס עם משחק חיובי , קבלת ההחלטות שלו לוקה בחסר ואני לא בטוח שהוא ישפר זאת אבל לפחות הוא נלחם , לוחץ ואם מתפלק לו גול בכלל טוב.
דה חאה עם הצלות טובות אבל בחייאת בהתחלה הוא נתן לניוקאסל מצב לגול עם משחק הרגל הקלוקל שלו , איפה עוד תמצאו שחקן שמרוויח 300k לשבוע עם משחק רגל כל כך ירוד.

קשה להאמין שסולשיאר הסכים לצאת לעונה הזו עם מצבת בלמים כל כך גרועה, פפ היה במצב טוב יותר ובכל זאת קנה 2 בלמים - אחד מהם מביא לו את האליפות העונה , השני בכיף יכול לשחק אצלנו.

קראתי את זה בדה באזר , מסכים מאוד
"גרינווד ומרשיאל צריכים לקבל את היחס של שני חלוצים שביחד לא הבקיעו חצי מברונו העונה. אין לזה מקום. הפתרון למרשיאל היא קבוצה אחרת ולגרינווד, בזכות גילו, הספסל והסגל הרחב.
חלוצי הרכב שלא מבקיעים? GTFOOH "

חייב להודות שבכללי אני לא תופס יותר מידי ממרסיאל. הוא לא שחקן כנף מספיק טוב ולא חלוץ מספיק טוב.
אולי שווה לכם למכור ובכסף שלו ועוד קצת להביא קיצוני ימני אמיתי, או חלוץ אמיתי.

כשמרסיאל משחק כדורגל הוא מעולה, ויכול לשחק ברמה הגבוהה ביותר. הבעיה שלו מאז ומתמיד הייתה יציבות. הוא יכול לתת גם עשרה משחקים ברצף בהם הוא כוכב על, סופרסטאר בהתהוות, בועט לחיבורים, מקרקס מגנים אומללים על הקו, מקפיץ מעל שוערים כבדרך אגב, אבל אז תגיע הנפילה. והנפילות שלו אף פעם לא קצרות. הוא יכול לצאת ל’חופשה’ של עשרים משחקים בהם לא יעשה שום דבר חיובי. יאבד כדורים, יחמיץ מול שער ריק, ובעיקר לא יעשה שום תנועה ניכרת לעין כיאה לחלוץ. למעשה, מרסיאל מאוד יציב בלהיות לא יציב.

סולשיאר ממשיך לתת לו לקרדיט בתקווה שמרסיאל של שנה שעברה יחזור, אבל זה לא עובד עד כה. מאוד חבל עליו כי יש לו פוטנציאל בשמיים, והוא גם הראה איכויות במשחקים גדולים, אבל בקבוצה אלופה אי אפשר לקבל חלוץ שנעלם לחצי עונה קבוע.

אני לא חושב שעמדת החלוץ מתאימה למרסיאל , למרות השיפור במשחק עם הגב לשער ( שהיה פעם נוראי ) אין לו את התנועה לרחבה שחלוץ טוב מתהדר בה , יותר מדי פעמים הוא הולך על הדשא במקום לדפוק ספרינטים וכמובן שעניין הנדנדה ביכולת מפריע מאוד.
ראשפורד תפס בעלות על האגף השמאלי ורואים שנוח לו שם , מספרית הוא נותן אחלה נתונים ואין למרסיאל דרך לתפוס את מקומו שם . בכל מקרה חלוץ שמשחק באותה קבוצה עם ברונו אמור להגיע בקלות ל-15 שערי ליגה במינימום עם כל ההזדמנויות שהוא יוצר.
הייתי שמח שנמכור אותו בקיץ , לא הייתי מתפלא אם דורטמונד היו מסכימים לטרייד שלו וכסף תמורת הלאנד אבל אני בספק שאולה מחפש למכור אותו ( שמועות בינתיים אין ).