מחזור 26 :: 2-0 על צ'לסי בחוץ (מרסיאל, מגווייר)

באיי באופן די בלתי צפוי חוזר אחרי תקופה ארוכה מאוד ישר להרכב הפותח במקום לינדלוף שלא בסגל מסיבה לא ידועה.

פרננדש בשעה טובה נכנס לנעליים הקטנות של פריירה ולינגארד ויש לקוות כי ירחיב אותן.

יש לצ’לסי מה להתלונן. אדום למגווייר היה מתקבל בהבנה, וגם אישור השער הראשון של זומה. בסופו של דבר היה משחק די שקול, והתוצאה משקרת, כמו במשחק הראשון של העונה בין הקבוצות.
פרד נתן הופעה מצוינת עם המון חילוצי כדור חשובים גם באיזורים מסוכנים. עם ברונו סוף סוף יש לנו מגביה שמצליח להגיע להרחבה מהקרן, והנה מגווייר כובש את שער הבכורה שלו אחרי 26 משחקים עם הנמכות של חואן מאטה.
באיי חזר אבל עדיין מדובר במטומטם. עשה טעויות שרואים אותן מקילומטרים, ובמזל לא נגמרו בגול. הוא נתן כמה הצלות וחילוצים יפים, אבל עדיין אי אפשר לסמוך עליו. סולשיאר עשה טוב שהעלה אותו כחלק משלישיית בלמים (משחק טוב של שואו, לשם שינוי), כי בצמד הוא חור רציני. צריך לשים לו קצת טיח שם בראש כדי למלא את החלל, והוא יכול להיות אחלה בלם.

לא שאכפת לי, אבל אין לי מושג למה למפארד פותח עם פדרו הקונילמל במקום עם מאונט. הוא גם מרגש יותר אבל גם הרבה יותר תכליתי ואיכותי. איזה קרוס לז’ירו בשער השני שנפסל (הפעם בצדק גמור). ואם כבר הזכרתי ‘מרגש’, אם איגהלו לא היה מחמיץ ב-1 על 1, זה יכל להיות אחד מרגעי העונה. חבל, אבל שאלו יהיו צרותינו.

שבוע הבא תיקו 0 בבית מול ווטפורד קל.

הייתי בטוח שנפסיד אבל שלישייה קדמית של ויליאן פדרו ובטשואיי זו מתנה לכל הגנה.
צוות השיפוט לבש אדום, מגווייר חמק מאדום, ולמפארד מן הסתם הולך להיות אדום מעצבים בשבוע הקרוב.
מעניין שארסנל החליפו את צ’לסי לאחרונה בתפקיד קבוצת הטופ 6 המעצבנת שלא הולך לנו מולם.

אין ספק שההתקפה של צ’לסי אתמול הייתה ירודה מאוד מבחינת איכות אבל עבודה טובה לא עשינו שם למרות אי הספיגה.
היו שם כמה הזדמנויות שהיו בקלות צריכות להסתיים ברשת בלי קשר לגול של זומה שנפסל לא בצדק.
רוחו הלך אז קיבלנו רוחו חדש בדמות באיי, התחיל את המשחק קטסטרופה עם כמה איבודי כדור מסוכנים אבל נתן לטעמי את תאקל העונה על קובאציץ’ ( מסכן הבחור, הלכה לו הרגל שמה ).
לפני הגול של מרסיאל אמרתי לעצמי שאין מצב שאנחנו שמים גול עם התקפה כזו - מרסיאל מאבד בלי הפסקה ונראה חסר ביטחון וג’יימס רחוק מאוד מהפיזיות הנדרשת כדי להתמודד עם מגנים באנגליה.
ואז הגול הכי לא צפוי, מרסיאל בנגיחה קשה לביצוע אחרי בישול נהדר של ואן ביסאקה ( סוף סוף גול אחרי הרמה של מגן). פרננדס נראה טוב מאוד בינתיים - מחלק מסירות עומק לעיתים, רואים שיש לו את זה מבחינת מצבים נייחים ואני בטוח שנראה גולים שלו עם בעיטות מחוץ ל-16.
נגד ווטפורד זה כבר סיפור אחר :confused: , נקווה להפתעה.