מחזור 26: מנצחים 2:1 בקלאסיקו בקאמפ ופותחים פער של 12 נקודות בראש הטבלה (רוברטו, קסייה)

ברצלונה מגיעה לקלאסיקו האחרון של העונה (בליגה) במצב טוב מבחינה סטטיסטית - 9 נקודות הפרש בראש הטבלה, כאשר נשארו 13 מחזורים לסיום העונה. כלומר - תיקו, וכמובן שניצחון, יקדמו משמעותית את צ’אבי וחניכיו לעבר תואר האליפות הנכסף.

אממה? בברצלונה מגיעים לקלאסיקו במומנטום פחות טוב מהמתוכנן, לאחר כמה משחקים קשים לצפייה ולניצחון, ללא דמבלה ופדרי - שבתכנון המקורי בתחילת פציעותיהם אמורים לחזור לכשירות לקראת המשחק הזה, ועכשיו הם בספק גם לקלאסיקו הבא, בגביע, בתחילת אפריל - ועם הדבר הזה שנתקע במוח שנקרא “גירדנו 1:0 במשחק הקודם אחרי מגה בונקר”. וכמובן, כל זה מול יריבה שידועה בהעלאת ההילוך שלה בשלבים האלו של העונה (ולראיה: הטאטוא של ליברפול).

הפסד מחר יצמצם את הפער ל-6, שזה לא מעט - כמובן, אבל צריך לזכור שכל דבר מתחת לניצחון דומה לזה של ריאל בסיבוב הראשון, יגרום ליתרון בצד הלבן במקרה של שיוויון נקודות בסיום העונה. כלומר - צמצום הפער מחר, והמצב הנפשי של שחקני ומאמני ברצלונה יעמוד למבחן רציני, בידיעה שאסור יהיה להם לעשות טעויות יותר עד לסיום העונה.

ואחרי כל ראיית השחורות הזו (כולל ההרגשה שלהסתגר ולהוציא 1:0 בטעות לא יכול לעבוד שוב, אז כנראה שהפעם כן נקבל בראש), זה הסגל של ברצלונה -

פדרי ודמבלה נשארים בחדר הטיפולים, וייעדרו מהמשחק.

לעומת הקלאסיקו הקודם (בו נעדרו, בנוסף ל-2 אלו, גם לבנדובסקי וכריסטנסן) - אלו ההיעדרויות היחידות. נכון לעכשיו.

ההרכב הצפוי:

מאטס
באלדה, כריסטנסן, קונדה, אראוחו
גאבי, פרנקי, בוסקטס, קסייה
לבנדובסקי, ראפינייה

הסגל של ריאל מדריד -

ובנימה אישית -
מחר בקושי אצליח למצוא דרך לצפות בצורה נורמלית במשחק (הולך לשמור על ויניסיוס מצאלים), אז -

1. לינקים יתקבלו בברכה, במדד, ובהערכת עולמים.
  2. בנוגע לממלא מקום בנושא מילוי התפקיד הלא רשמי שלי כמפרסם סגלים והרכבים, ספציפית למחר (טוב, גם בליל הסדר, בגומלין חצי גמר הגביע, אבל עוד נדבר על זה), @dmitrys -

tony-stark-avengers

הוסמכת סרג’יו.

שאני יגיע למחשב אני ישלח את האתר שלי…

אבל זה קלאסיקו אז אני לא אופטימי. בכל מקרה האלטרנטיבה זה ארבל ונימני… אז ברור מה עדיף…

זה האתר שאני צופה בו אין אחריות בד"כ משחקי ליגה רגילים אני צופה חלק . לא צפיתי בו אף פעם בקלאיסקו או משחק דומה.

לרוב משתמש באתר הזה:
https://strikeout.ws/soccer
אתר מפוקפק כמו כל האתרים הללו, ותצטרך ללחוץ על האיקס הקטן ולסגור חלונות קופצים כמה פעמים. אבל עובד ממש טוב ונותן לך שידור חלק.

ואני מצאתי שהאתר הזה ממש מצוין

בהצלחה

תודה לכל העוזרים והמשתפים, שהיו ושיהיו, פה ובפרטי, ביבשה באוויר ובים.

ועכשיו - דברו על הקלאסיקו. חוץ מהקטע בו ליאור מתוסכל מגאבי, ואני הולך לחפש במדבר את הכדורים שבאלדה מרים לרחבה. זה יחכה לאחרי המשחק.

אם אתה גולש דרך מכשיר אנדרואיד, תוריד איזשהו דפדפן שיש בו חסימת פרסומות ופופאפים, למשל adblock browser, ולא תרגיש בכלל שהאתר בעייתי. משתמש בו על בסיס יומיומי כמעט.

אני אף פעם לא דרשתי כדורגל יפה בקלאסיקו בתור must . מבחינתי 1-0 דרדלה בדקה 90 בהחלט יספק. הקלאסיקו הוא היוצא מן הכלל.

ואחרי מה שעברנו השבוע, אני מקווה שמחר יהיה קלאסיקו מאוד לא חברי. שהקהל יהיה חם, כל השבוע הם “חגגו” עלינו אז אני מקווה שזה יכניס מוטבציה לשחקנים לגרום להם טיפה לבכות שוב. ושלאפורטה יחזור לימי קדם שלו ויבטל את הארוחה החגיגית הטקסית שלפני הקלאסיקו ויחזור להטריל את פלורנטינו ביציעים.

פלורנטינו הקדים את ההטרלה והטריל בעצמו:

אשכרה אני טס לפני המשחק לישראל אז אראה אותו בארץ (אולי אפילו בפ"ת). בין כה וכה לא היו כרטיסים להשיג.

אין לי ציפיות מהמשחק הזה. אני באמת בעיקר תוהה לגבי הגישה של ריאל למשחק הזה. יש לי הרגשה שהפעם הם יגיעו להתפוצץ ולהלחיץ את בארסה את סוף העונה בליגה.

תיעוד נדיר של אנצ’לוטי מתפוצץ:
NCP

הרכב משוער של MD וספורט. פעם ב 100 שנה הם הסכימו בינהם

אם הם צודקים, זה לא נראה שריאל הולכת להתפוצץ עלינו או אנחנו עליהם.
יש לי תחושת בטן שגאבי יהיה איש המשחק ולליאור תהיה ביקורת קשה עליו.
מבחינת תוצאה , אני קונה גם תיקו. גם זה יגמור את הליגה מעשית, כשלריאל יש את ליגת האלופות באמצעי השבוע ואנחנו רואים אותה בטלויזיה.
יכול להיות שאפילו במשחק היום העייפות כבר תדבר מהצד שלהם.

איך אומרים? Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
אפילו במשפט לא חשבו על הצורך בfool me thrice…
אז לבודד את ויניסיוס מול אראוחו מבלי שיהיה קיצוני בצד ימין שיעזור לפזר את ההגנה של ברצלונה, וללא שחקני קישור שיצטרפו מקו שני…
גם ללא מגנים שיודעים לתקוף, אבל זה כבר לא מבחירה.

לטובת מי שלא מכיר (וכדאי להכיר!!)… ויניסיוס עוד הולך להתפוצץ עלינו :grimacing:

יש לי הרגשה שצ’אבי יבוא בגישה של לצאת עם תיקו ולשמור על הסטטוס קוו בטבלה, ויש לי הרגשה שהמזל שלנו בקלאסיקואים עם הגישה הזהירה הולך להסתיים היום. מקווה ממש להתבדות.

ויסקה בארסה!!!

הרכב רישמי

ריאל מדריד

ויסקה ברצלונה!

רוברטו? באמת?
למה?

אני לא מסוגל להחליט בין קסייה לבין רוברטו… כי זה היה ההתלבטות של צאבי

קסייה עובד קשה ואין לי משהו אישי נגדו אבל לא יודע מה הוא עדיף על רוברטו…

רק אומר - זה הכול באשמת @Eyal :

תראה…
אם הדברים לא יעבדו ותרצה להכניס אס במחצית השניה, עדיף שעל הספסל יהיה לך את קסייה על פני רוברטו :man_facepalming:t2: