מחזור 26: 3-0 סולידי על פולהאם ( OLE AT THE WHEEL )

תענוג של משחק לפני משחק גדול באלופות.
פוגבה עם משחק לפנתיאון, קיבל מאולה את הבורג שהיה חסר כל כך בראש ועושה כל מה שאפשר לבקש מקשר .
מרסיאל חרך את האגף והראה שכשהוא בזון כמו בשבועות האחרונים הוא אחד משחקני ההתקפה הטובים בעולם.
ג’ונס את סמולינג במשחק מעולה ודויד המלך מראה למיטרוביץ’ שלא כדאי להתעסק איתו.
אהבתי מאוד את ניהול החילופים של אולה, בדיוק בזמן והשחקנים הנכונים יצאו ונכנסו.
ציוץ השנה שלי:
https://twitter.com/sampilger/status/1094233887574765570

פתחנו את המשחק גרוע מאוד, אבל כרגיל פוגבה ומרסיאל עם שערים של כשרון נטו שמים אותנו בעמדה נוחה, וגורמים למחצית השנייה להראות לא כוחות.
הייתי שמח אם מאטיץ’ היה מקבל מנוחה כלשהי, ופוגבה היה צריך לצאת לדעתי ברגע שהוא כבש את הפנדל. הוא כבר היה גמור ואנחנו חייבים אותו רענן לקראת המשך החודש. לפחות ג’סי וראשפורד קיבלו מנוחה מוחלטת, הם יצטרכו את הכוחות בשלישי.

והכי חשוב - עוד שער נקי.

תצוגה נהדרת של הקבוצה, ותצוגה נהדרת של סמולינג וג’ונס ששיתקו כמעט לגמרי את מיטרוביץ’ שהוא אתגר לכל בלם.
אעשה קאטו ואומר שוב שדחוף דחוף לחדש חוזה להררה.
מוכרח לומר שהפער בין הסגל על הנייר של פולהאם למשחק שלהם בשטח הוא די מדהים, הופעה פשוט פתטית שלהם מילא בהגנה שזה ידוע אבל גם בקישור ובהתקפה פשוט לא עשו כלום חוץ מלהעיף כדורים פנימה, צורת משחק שתפורה לסמולינג כמו כפפה ליד והוא אכן עשה חיל. לא חשבתי שהם ירדו בצורה הזו.

דווקא 10 דקות ראשונות נפתחו חזק מאוד מצד פולהאם ואחרי זה נגמר להם האוויר, השער של פוגבה שבר אותם ולאחר מכן מרסיאל פשוט הוציא מהם את החשק לשחק.

מה שכן חבורת חקלאים שבאו לקצץ רגליים ומזל שיצאנו משם בלי פציעות ועם 3 נקודות.

מחר צ’לסי תהפוך לאבקה מול סיטי ונוכל להגיד שאנחנו סופסוף בטופ 4.

סולשאר - תודה תודה תודה שבאת להציל אותנו רגע לפני שאני פשוט פורש מצפייה בכדורגל. בדיוק כמו ב99 שם הייתי בן 11 , כבשת שער שהעיף את מיתרי הקול שלי לשמים - ברצינות שמחה טהורה כזאת לא זכורה לי מאז.
כל כך סימלי שדווקא הוא יציל אותנו פעם נוספת.
תנו לו חוזה!