מחזור 26 - מתארחים בברנבאו לקלאסיקו שני ב-3 ימים (שבת, 21:45)

ארתור בהרכב,
כמה מרגיע…

אני צופה שהמשחק היום יהיה הרבה יותר אטרקטיבי, אבל על התוצאה אינני יכול לחתום.

בגביע ריאל נשדדה בהיבט של השקעה מול תוצאה, ואני חושב שהערב הם יבואו באטרף להראות שהברנבאו זה לא המגרש הביתי של מסי.

אז יהיה משחק קשה ושקול שוב, ולפחות ההמצאות של ארתור בהרכב עלולה להפוך אותו גם למעניין ויפה.

ויסקה בארסה

קרדיט לשני הקבוצות על מלחמה בלי הפסקה.
מבחינתי המצטיין זה פיקה שפשוט עצר גלים אחרי גלים של התקפות.

משחק שהייתי בטוח שנפסיד. שאפו ענק לשחקנים, וכן גם למאמן.

מה שכן, דמבלה בשמאל זה פשוט לא זה.

דמבלה היה “פשוט לא זה” לא בגלל שהוא היה בשמאל. קבלת ההחלטות שלו במשחק הייתה פשוט גרועה, בלי קשר למיקום שלו על המגרש.

אני מסכים.
פשוט רואים שהרבה פחות נוח לו. הדברים האלה משפיעים.

אני חושש שיש עייפות רבה והיא משפיעה על היכולת . אילו משחקים יהיו עד ליון?

מארחים ראיו במחזור הבא.
מבחינתי שפיקה, בוסקטס, ראקיטיץ’, סוארס ומסי ינוחו, לא יקרה כלום. להיפך - רק נרוויח מזה.

בחיי ריחמתי על מדריד. נלחמו נתנו פייט עשו הכל… ואנחנו פשוט בהילוך שני עם מסי סוחב פציעה, סוארז עם שני קילו סטייק אדום רגע לפני המשחק ודמבלה בכלל לא בזון, יוצאים עם מלוא הנקודות הביתה.

מסי סוחב פציעה במפסעה וזה הדבר הכי חשוב מבחינתי הערב. לא יודע למה לא הוחלף במיידי עם איך שהרגיש את אי הנוחות.

הלאה, רוטציות בבקשה.
אלבה פיקה בוסקי ראקי סוארז ומסי חייבים לנוח. סמדו ארתור קוטיניו מחקום ובואטנג צריכים לקבל דקות כדי להיות שותפים לרגעים הקריטיים אוטוטו.

הרכב שלי לשבוע הבא;
טרשטגן
מירנדה אומטיטי לנגלה סמדו
ארתור רוברטו ווידאל
קוטיניו בואטנג מלקום.

מאזן הניצחונות בין הקבוצות הוא 96:95, כאשר 51 נוספים הסתיימו ללא הכרעה. יש מהפך

סרגי’ רוברטו הפתיע בענק ונתן משחק גדול, היה אפשר לראות שהקבוצה הפיקה לקחים מרביעי וסגרה את ויניסיוס בצורה הרבה יותר טובה הפעם.

מעבר לזה לנגלה ממשיך להוכיח שהוא שחקן הרכב ראוי גם כשאומטיטי חוזר- פשוט רכש שקט ומדהים. היתרון הכי גדול שלו שיש לו משחק ראש מדהים, יותר טוב מכל פרטנר שהיה לפיקה עד כה בהגנה, מה שיוצר לנו מרכז הגנה ממש חזק באוויר מה שהיה חסר הרבה זמן.

פיקה ואלבה גם במשחק מצוין הגנתית, רקיטיץ’ ובוסקטס גם ראויים למחמאות, כל השאר פושרים.

אפשר להגיד בכלל שזה היה צמד קלאסיקוס יותר טוב של המושמצים בדרך כלל (רקיטיץ’, סרג’י, פיקה למרות העונה הבהחלט טובה שנותן), ופחות של השחקנים שמבריקים השנה (מסי, ארתור ודמבלה).

וידאל ברבע שעה שנכנס גם ראוי למחמאות, לא הפסיק להרוויח כדורים והפעם נמנע גם מעבירות מיותרות. מסי חייב לנוח עד המשחק מול ליון ובכלל עכשיו שהליגה כמעט וגמורה הוא יכול לעשות “רונאלדו” בשקט, זה די ניכר שהוא לא כשיר במאה אחוז ולא במיטבו מאז הפציעה מול ולנסיה.

אין יותר סמלי מעוד משחק שקט של הקבוצה ונצחון שהפך להיות כל כך רגיל ומובן מאליו בברנבאו גם בלי לתת הצגה, בשביל להכריז על מאזן הקלאסיקוס בכל הזמנים: מהפך!

אני כמובן מרוצה מהתוצאה אבל לא כל כך מאיכות המשחק שלנו.
זה היה הרבה יותר טוב מהמשחק בגביע, אבל לא הגיע לנו לנצח. תיקו הייתה תוצאה הוגנת יותר.
אני לא מסכים עם קודמי שסגרו את ויניסיוס. הוא עשה לנו הרבה צרות עד שוידאל נכנס. הוא בעצם היה היחיד שסיכן אותנו, ולו הייתה לו קבלת החלטות טובה, היה גם כובש. אני לא חושב שלסרג’י רוברטו היה משחק טוב הגנתית.
פיקה מדהים כבר תקופה, סתם הרבה פיות גם פה וגם השאר העולם.
ארתור היה טוב מאוד וזה מצוין להמשך. גם ראקיטיץ’.
אני לא חושב שלדמבלה היה משחק רע. הוא נראה פחות טוב כי הוא שיחק מול שחקנים טובים ולא מול נגרים. עדיין, הוא עשה להם הרבה צרות והיה מסוכן.