מחזור 27 :: דרבי חוץ (ראשון, 17:30)

מבחינה אובייקטיבית, כנראה שהמשחק הערב לא מאוד משנה. הקבוצה הטובה בליגה, שנמצאת בשיא כושרה העונתי, מארחת קבוצה בינונית למדי. ניצחון קל לקבוצה הביתית, הפסד צפוי לאורחת, זו דוהרת לאליפות וזו לגביע הקונפדרציות והחיים ממשיכים כסדרם.
אף על פי כן, נראה שהגיעה העת לסכם את תקופתו של אריק טן האח במנצ’סטר יונייטד. המשחק הערב עלול להביא תבוסה שתסתום את הגולל על תקופתו של ההולנדי כבוס בקרינגטון. אחרי מעט יותר משנה וחצי ושלל עליות ומורדות, יונייטד שוב מגיעה למשחק מול יריבה גדולה כשתקוותה העיקרית היא לא לקבל שביעייה. למרות מגוון נסיבות מקלות, מדובר בכשלון חרוץ.

טן האח היה המועמד המועדף עליי לפני שנה וחצי, ולאורך כמעט כל העונה שעברה הייתי בטוח שצדקתי. יונייטד התאוששה יפה ממשבר תחילת העונה, התחילה לשחק כדורגל מצוין גם עם סגל חסר, עמדה כשווה מול קבוצות מהדרג הראשון של אירופה וזכתה סוף סוף בתואר.

אבל שוב, כמו בקיץ האחרון של סולשיאר, גם הפעם, כשנדרשה קפיצת מדרגה, קיבלנו קפיצת ראש לבריכה ריקה. 110 מיליון פאונד בוזבזו על הפצוע הכרוני מייסון מאונט שגם בכשירותו לא תורם שום דבר ועל הדחה מוקדמת מליגת האלופות הודות לפביאן ברטז הקמרוני. אנתוני, הרכש הגדול של העונה שעברה, שהוכרז כבר אשתקד ככשלון, הראה שהוא עוד לא אמר את המילה האחרונה בכל הנוגע לכשלונות והראה לנו כיצד מקצוענים מסריחים את הדשא. טן האח כנראה הקשיב לקהל ובעזרת החמצות, פציעות, הגנת טלאים, קישור מחורר והתקפה אימפוטנטית החזיר את יונייטד למה שהייתה, רק שהוא לא הלך מספיק אחורה בזמן והחזיר אותה להיות הקבוצה העלובה שהתרגלנו לראות מ-2013.

עדיין לא התייאשתי מטן האח, ואני מאמין שעם ניהול נורמלי שיתבטא בין היתר במבוגר אחראי שיתן לו מכה באף כשהוא מתעקש על אנתוני ב-100 מיליון או אוננה ב-50, יש עם מה לעבוד. אבל אחרי הערב לא מן הנמנע שגם התקווה הקלושה הזו תאבד. ברזומה של טן האח תבוסות מהמרשימות בהיסטוריה של יונייטד, כולל המרשימה ביותר, והיד עוד נטויה. מי שבמיוחד נטויות הן הרגליים של דה ברוינה והלאנד, שישמחו להוסיף את התבוסה האחרונה שממנה אפשר לחזור רק לאמן את אייאקס כי יש גבול לכל תעלול.

אבל, ההשעייה של הראשון בטמטום פול פוגבה השבוע מזכירה באופן בלתי נמנע את המהפך על סיטי בעונת מוריניו השנייה. בפיגור 2-0 במחצית מצב הרוח היה ירוד עשרות מונים מאשר מצב הרוח הנוכחי, אבל יונייטד בראשות פוגבה הצליחה לחזור ל-3-2 באתיחאד ולדחות את חגיגות האליפות של סיטי בשבוע. אז אם לא בשביל אריק, תעשו את זה בשביל פול חברים. הוא בטח צופה מהבית, לא יודע מי אתם, למה יש לו ירוק במסך ולא ביד, ולמה יש לו חשק עז לבמבה.

מחזיק לכם אצבעות :crossed_fingers:

עוד מבוא למשחק שלך שנותן חשק לראות.

וואו. שער העונה.

וואוו, זה לא היה צפוי.

האמת כן, שארקי עשה מה שרביע עשה לנו רק נגד סיטי.

איזה לב יש לו.

ואת זה הוא מפספס :grimacing:

גרנאצ’ו אוברייטד, לא שחקן כדורגל.

(בפעם הקודמת שכתבתי את זה הוא שם צמד במחצית השניה. מוגש כשירות לציבור.)

איך זה יבקיע צמד ? נראה שלקחו אותו מהמילואים של הפועל חדרה להרכב בדרבי של מנצ’סטר.

ראיתם עכשיו את ההחמצה הזאת של המפלץ ? סטרלינג היה גאה.

ארלינג נונייז

אל תגזים, נונייז היה נוגח למשקוף ממצב כזה.

ושמישהו יסביר לי מה הדוקו הזה מתרוצץ בין דה בריינה וסילבה ? איך הגיע להרכב בקבוצה כזאת של פפ ?

האלנד החטיא עכשיו ברמה כזו שאפילו פראן טורס היה מקנא בו. אני לא רוצה להיות האלנד עם פפ בחדר לבד…

האמת, למרות היתרון משחק עלוב מאוד של יונייטד. נראית כמו חטאפה רק ללא הברוטליות. הגנת טלאים שעל כולם אבד כבר הקלח. אבל אולי זה מכניס את סיטי לשאננות כי הם חושבים שהם במשחק הותיקים. ראשפורד למרות הגול כנראה הכי חלש במגרש. והאנדרואיד ממשיך להתפתח ומראה לנו שיש לו גם פונקציה חדשה של החמצה ממטר. סך הכול משחק מהנה שאני מאוד מתקשה לראות איך יונייטד שורדת אותו.

מה שמצחיק זה כשהיונייטד השקיעה כמעט כמו סיטי בעשור האחרון והיא נראית כמו גרוטאה וסיטי כמו פרארי שרק יצאה מהמפעל.

על איזהו השקעה את מדבר ??

כספית, ברכש.

חהחהחה קנו עגלות של סופר עלק השקעה.

זאת הביקורת שלי, אותו כסף, אחד קנה זבל והשני יהלומים

משחק נורא. פשוט נורא של יונייטד שהיה אמור להיגמר בשישייה לפחות. מצטער, ככה יונייטד לא יכולה להיראות. פחדנית, חסרת גאווה, לא יונייטד בקיצור. עד כמה המשחק הזה רע אפשר להמחיש רק בנתונים יבשים.
אחוזי אחזקת כדור 74%
בעיטות לשער 27 מול 3
שערים צפויים 3.32 מול 0.22
מסירות 792!!! מול 288
אפשר להמשיך ולהמשיך. פשוט נורא.

פנינים מטן האח אחרי המשחק:
“אני חושב שזו הייתה הופעה טובה מצידנו. תכנית המשחק עבדה טוב מאוד. בהגנה סגרנו טוב מאוד את האמצע והגנו טוב מאוד על הרחבה. אז ההופעה מצידנו הייתה טובה מאוד”.

נשמע בדיוק כמוני אבל רק אחד מאיתנו סרקסטי וזה לא אריק.