מחזור 27: ניצחון 2:1 בחוץ על אלצ'ה (טורס, ממפיס)

הסגל שצ’אבי לוקח למשחק -

אלבה חוזר אחרי ההשעייה.

רוברטו, פאטי, אומטיטי - עדיין פצועים.

ברייתווייט מחוץ לסגל, כדי להשאיר לאלצ’ה סיכוי.

מוזר הקטע עם ברייטוויט. technical decision. הוא לא פצוע ולא מונע מאף אחד להיות בסגל.

משהו נחמד להיזכר ממנו מהמשחק האחרון נגד אלצ’ה.

אומנם קומאן יכול to bitch על מה שנתנו לצ’אבי שלו לא נתנו, אבל בניגוד לקומאן, צ’אבי השכיל להראות שהוא לפחות מכיר חלק מהשחקנים בקבוצה שעומדת מולו במסיבת העיתונאים. אומנם המיסטר השתמש במילים מאוד כלליות כדי לתאר את אלצ’ה (זרק את המילה אינטנסיבית כמה פעמים), אבל יש משהו באלצ’ה שהוא באמת בעייתי וזאת העובדה שמדובר בקבוצה דיי כאוטית ולא צפויה. זו קבוצה שביום נתון תחטוף 3 מלבאנטה, אך מנגד היא גם יכולה לצאת תיקו 2 עם ריאל. ככה זה שסך הכל כן יש להם סגל כשרוני שעובד המון דרך היכולת האישית שלו, אתה לא יודע מה אתה תקבל, ומאוד קשה לייצר עם זה עקביות, לצורך העיניין היא הצליחה לייצר במקסימום רצף של 2 נצחונות העונה, והיא נוטה להגיע עם מוטיבציית שיא נגד הגדולות.

צ’אבי הזכיר חלק מהשחקנים שלה, ואכן יש לה כמה שמות מסוכנים בראשם בוז’ה שנמצא בעונה לא רע עם 7 שערים ו3 בישולים, פרה מייה גם עם 7 שערים ומוחיקה עם 4 בישולים. משמע שיש להם את הכלים להביך אותנו בהגנה כפי שקרה במשחק הקודם בינינו ב 3-2 שיצר המון דפיקות לב. זו לא קוצה תבוא להתבנקר, אז אפשר לפחות לצפות לכדוגל קצבי משני הצדדים.

צ’יפ לצ’אבי:

זה זמן טוב לנסות לתרגל יותר טוב את היכולת של הקבוצה לשמור על הכדור ולהכתיב את הקצב. אלצ’ה זו קבוצה שנהנית מהבלאגן ובדרך כלל מצליחה להוציא ממנו דברים טובים עבורה. אני לא יודע אם איזה הרכב צ’אבי עולה, אבל צריך למצוא שחקנים שיכולים לשמור על הכדור ולתת לכדור לעבור מרגל לרגל. נגיד אני לא יודע אם זה יתאים לאדאמה טראורה לדוגמא.

יאללה רצף שאמור להיות רגוע על הנייר ואמור לאפשר לנו להמשיך לשמור על היעדים שלנו להמשך העונה. מקווה להתחיל עם רגל ימין (מלח מים טפו טפו טפו).

בהצלחה!

ההרכב -

פראן ואדאמה בספסל, וגאבי פותח בהתקפה יחד עם דמבלה ואובמיאנג.

כל השאר - כצפוי.

גאבי קשר ולא כנף, למה אנחנו חוזרים ל442 מוזר?

אלצ’ה הולכת להסתגר מאחורה ולשחק על היכולת האישית של בוז’ה. יש סיכוי שזה יעבוד לה, יכול להיות שלא, יהיה משחק מותח עד לדקה האחרונה.

קשה להסיק מההרכב הזה איך ברסה תשחק.
על הנייר הוא פותח בהתקפה, אבל זה ממש לא אומר שהוא ינסה לשחק כמו דמבלה רק באדף השני. אם אני לא טועה גם נגד אתלטיקו שיחקתם במערך כזה וזה היה יותר מעין 4 קשרים שתוקפים

דמבלה משחק אך ורק בשביל עצמו

שיכניסו איזה ווינגר לשמאל, סתם גאבי דורך על הרגליים של הקישור שלנו. רוצה גאבי, תוציא מישהו מהקשרים…

ממש מחצית מעצבנת. דמבלה עלה לו אחרי משחק אחד טוב וכמה מחיאות כפיים, לא יורד עם המגן שלו. שפדרי ירוץ כמו כלב. דה יונג פעמיים מפספס גול בטוח, וצ’אבי עדיין לא הבין שקשר אמצע באגף זה פשוט מטומטם כוסעמק ערס!!!₪-₪-_)’)__) כוסאמא של המאמנים האלה תגדלו בייצים ותבחרו שלישית קישור וזהו!!!

הגול שייך ל3 שחקנים, דווקא אלבס לא אחד מהם. הבנאדם לא יכול לראות את העתיד, זה היה כדור שלא קשור לכלום. פדרי אשם עיקרי, סתם נגיעה מיותרת. בוסקטס לא עלה לכדור בגובה, אז מה לעזאזל אתה עושה שם? וטר שטגן היה לוקח את הכדורים האלה בימיו בגרמניה. לא יודע מה לעשות איתו כבר.

לפרנקי היו פה 2 החמצות שפראן היה נשחט עליהן, ולמאטס היה פה פספוס שהוא לחלוטין צריך להיות מבוקר עליו.

45 דקות מאוחר מדי… רוצה גאבי שחק בלי בוסי, דה יונג מספיק הגיוני להיות המנהל באמצע כשזה מול אלצ’ה, סתם מיותר. מאז שהאהבל וואלורדה הכניס את זה זה נהיה מקובל, לא זה לא, אף פעם. עולים עם שלישיית קשרים ושלישיית חלוצים.

אין השוער תפס יום. נגד פראן טורס אפילו טר שטגן יתפוס יום.

אם פראן ישפר את אחוזי ההצלחה שלו ל-50% הוא יהיה סקורר היסטורי. יש לו החמצות כמו ללואיס סוארס שנייה לפני גול במספרת מהחצי. רק בלי הגול במספרת מהחצי.

הוא עושה הכל, אבל הכל, נכון מבחינת הגעה למצבים. הבעיה היא רק ה…נו…סיומת וזה.

שמע, זה משהו שלא היה לנו. הגולים יגיעו. והנה גול של ממפיס. סוף סוף הואר לטובתנו, ואיזה פנדל רק זה היה מכניע את השוער.

כל מה שצריך זה להתלונן חזק ואפילו לספוג צהובים, ככה שופטים יהירים מסכימים לחלק פנדלים. חתיכת שיטה…

מסכים לגמרי.

ככה זה כשמסי לא בועט.

ברשימת הדברים שלא הבנתי היום:

1. למה גאבי פתח באגף, ולא פראן/אדאמה/ממפיס?
  2. למה צ’אבי איפשר לעוסמאן “אם הכדור לא מגיע לי בול לרגל אז שיילך להזדיין” דמבלה להשלים 75 דקות?
  3. למה דמבלה. סתם. בכללי.
  4. איך זה שניקו המלך צבר מספיק צהובים כדי להיעדר מהמשחק הבא, עם ממוצע של 10 דקות למשחק?
  5. איך יש לנו כאלו חורים עצומים בהגנה, לא משנה נגד מי אנחנו משחקים?

ההגדרה ל"משחק נקסט". וגם אותו צריך לנצח.

נ.ב. זו הייתה תצוגת שיפוט נוראית.

אני בקשה,

צ’אבי, תשכח קצת מזה שהיית שחקן פעם ואל תנסה להסביר למאמן היריבה למה שריקות מסוימות צודקות או לא היום אתה מאמן והתוצאה בסוף זה מה שחשוב, ניצחנו ושאלצ’ה תלך לעזאזל עם המאמן שלה.

ההבדל בין שתי נגיעות היד ברור כשמש, אלבה הוריד את היד וניסה להצמיד אותה לגופו, החבר מאלצ’ה דווקא העלה את היד גבוה אל הכדור, שתי נגיעות הבדל אחד גדול.

לפעמים גם זה קורה. ברצלונה ממשיכה לייצר לעצמה מצבים לא רעים, ועדיין היא יכולה לאכול אותה על יכולת אישית. לפעמי דה יונג יסובב לחיבור מחוץ לרחבה, ולפעמים הוא יחמיץ פעמיים מול שוער, לפעמים אלבה גם לא יצליח לכבוש וולה מהאויר בימין, לפעמים אובמיאנג לא יצליח לכבוש מקרוב, ולפעמים פראן טורס כובש. לפחות האנומליה האחרונה קרתה כשהכי היינו צריכים אותה. מה בכל זאת היה בעייתי?

1. אדאמה עדיף על דמבלה. דמבלה אולי בועט ומוסר בשתי רגליים, הוא אולי טכני מאוד, אבל הוא לא יכול לחבר שני משחקים טובים ולשמור על עקביות. מזל שהוא כן הצליח לייצר פעולה אחת טובה בהרמה לאלבה בשער של פראן. קשה לי לראות את הצרפתי משחק.

2. גאבי במשחק שני בו הוא לא ממש מורגש. הוא נראה לי פחות אנרגטי, או פחות לוקח יוזמה עם הכדור כמו מלפני כמה שבועות. יכול להיות שהוא אולי גם צריך לחזור להיות קצת ברוטציה כדי להתאפס. בכל זאת הוא צעיר, זה יכול לקרות. זה מעבר לעמדה שלו היום.

3. האיזור של דני אלבס באמת היה בעייתי. רוב הזמן מוחיקה הצליח להעסיק את דמבלה, ובהיעדר תמיכה של הצרפתי בהגנה האיזור של אלבס נהיה נקודת מוקד של לחץ מצד אלצ’ה. קשה לבוא אליו בטענות, אבל המשחק שלנו לא הצליח לקבל את הקצב הרגיל שלו בעוד בקלות מידי הצליחו לחנוק אותו. אגף ימין שלנו מאוד תלוי ביכולת האישית של השחקנים בו, וזה מאוד בא לידי ביטוי בדינמיקה בין השחקנים בו היום.

אמרו כבר לפניי, משחק נקסט. טוב שלקחנו את הנקודות, ואני מקווה שנמצא איך לרענן את העיניינים לקראת הרצף הקרוב.

מרגיש כאילו צ’אבי נכנס לפה וקרא מה שכתבתי במחצית, וזרם איתי. זה בסדר לוותר על אחד מדה יונג/גאבי/פדרי לאיזה מחצית או 60 דקות. אף אחד מהם לא ימות מזה. המערך המפגר הזה שבו שחקן אמצע מחלטר באגף מוציא ממני את כל העצבים, בא לי לשבור את המסך כשאני רואה לפני המשחק הרכב כזה. שזה היה עם איניסטה זה עוד היה היה נסבל, אבל שזה עבר לוידאל ופאוליניו וממשיך זה זבל לא אנושי. חלאס עם החרא הזה.

והנה מחצית שניה נכנס פראן וברסה בהתקפה נראתה אחרת לגמריי. דמבלה היה צריך לרדת לספסל במחצית גם כי כיאה לילד חרא שהוא, קצת מחיאות כפיים והוא לא צריך לרדת עם המגן שלו. הוא גם לא עשה כלום בהתקפה. אדאמה היה צריך להיכנס לפני. אבל אהבתי שצ’אבי לפחות הגיב במחצית.

על משחק ההגנה קשה לדבר, כל כדור גובה מפחיד פצצות. שאפו לפיקה על משחק מעולה. לא הבנתי למה הוא קיבל צהוב, אני בעד הצעת חוק-אם שחקן מתלונן על משהו שאחרי זה מתברר כנכון, הצהוב שלו צריך להתבטל. הוא רק אמר אמת.
למרות ההגנה המפחידה, אני רוצה לציין רגע שאמרתי “בסדר, אם לקבל גול אז ככה”, באחת במתפרצות של אלצ’ה ראיתי את פדרי דופק ספרינט של החיים בסוף משחק, אלבה מאחוריו ובוסקטס גם. כולם רצו כמו מטורפים אחורה. זה כבר שינוי שכיף לראות.