מחזור 27: תיקו 2 במסטאייה

כל דקה שחוסלו לא נכנס על חשבון קשר זה בזבוז של דקה.

חוסלו במקום קרוס במחצית אם זה תלוי בי או במקום קרבחאל ואז פדה מגן

אנחנו לא עומדים באנרגיות שלהם. הם באו להילחם על החיים ואנחנו באנו לעוד משחק ליגה. אפשר למצוא עוד סיבות אבל בראש ובראשונה הם משקיעים הרבה יותר במשחק הזה.

ככל הנראה נשאיר פה נקודות הערב, אבל במחצית השניה חייבים להיראות יותר טוב. אני לא יודע מה צריך לעשות אבל שינוי חייב להיות.

גולים כאלה קורים. לפחות פעם - פעמיים בעונה הם קורים, וזה מעצבן. אין מה לעשות.

מה שמפריע לי זו הגישה. היה ברור לכולם שהולך להיות משחק חם עם יריבה שבאה לשחק אגרסיבי וקהל עוין שהולך לשלהב. ריאל עלתה בגישה נונשלנטית כאילו זה משחק נגד אלמריה בחוץ וזה מה שחורה לי.

ועדיין המשחק לא גמור חשוב לזכור.

בראש ובראשונה זאת התלבושת הסגולה, אין מנחוס כמוה

אם היו משאירים את ויני במדריד ההתלהבות של ולנסיה והאוהדים היה יורד ב 50% לפחות ואז אפשר היה לחזור עם ניצחון קליל, לפעמים צריך להיות חכם, ויני זה לא רונאלדו שאי אפשר לוותר עליו.

שער סופר חשוב, אם נעלה בגישה שונה אפשר לנצח את המשחק. בנוסף, הייתי שמח לראות חלוץ על המגרש.

הילד הזה חושב שהוא מינימום מרטין לותר קינג🤦‍♂️ תפיסת חשיבות עצמית מנופחת ברמות.

אם אתה משאיר את ויני במדריד הם ניצחו. הדרך היא רק להילחם בזה ולא לוותר. זה כבר לא קשור לכדורגל, זה הרבה מעבר. הם רוצים שויני ישאר במדריד ולא ישחק מולם. אתה תתן להם בדיוק את מה שהם רצו.

אחד המשפטים ההזויים ביותר שקראתי לאחרונה.
ואיזה תקדים בדיוק זה מראה לקהל? תהיו גזעניים ויניסיוס יישאר בבית?

די טיטי אתה מגזים עכשיו ואפילו על גבול ההטרלה. כל מגרש שיעשו לו את המוות (מאיורקה אשתקד זוכר?) אז לא נזמן אותו? הוא בסדר היום לא רב עם אף אחד. תוותר עליו כשג’וד חוזר מפציעה ורודריגו עלוב? לתת להם פרס? כל קבוצה באה בטירוף נגדנו והיום גם לנו לא היו חסרות סיבות להתלהב. השחקנים לא באו מוכנים ולא בפעם הראשונה. רכים באמצע וזה עם פדה וקמאבינגה שכל אחד שור.

הגול לא מעניין אותי לא חגגתי בכלל. סתם אשליות עכשיו. גם אם נשווה מבחינתי תיקו זה כמו הפסד, האפקט של ניצחון פוטנציאלי היום בהתחשב במה שיש ליריבות שלנו ולתזמון - זה היה יכול להיות מטורף. אפשר לחשוב זו ולנסיה של 2004 או 2007. זה לא דויד ויאה ודויד סילבה ממול. הקלות שספגנו והעליבות שלנו והאפס רעיונות מאז ג’ירונה בערך. מניעים כדור ומבסוטים מעצמם. אפס כדורגל עם הרכב חזק. חוסלו או ברהים ובדחיפות.

ג’וד איטי וחלש אולי לא כשיר ובינתיים פתח ומה הרווחנו מזה? השמינית גמר בידיים שלנו אבל זה לא גמור עדיין.

פתאום הפכתם ללוחמי זכויות אדם, מה אוהדי ולנסיה רוצים או מה ויני צריך להוכיח מעניין לי את הביצה השמאלית, כל המחצית הזאת קיללתי את וניסיוס בכל קללה גזענית שיש, יותר חשוב להיות חכם לנצח ולקחת אליפות

ולנסיה הכניסה לשחקנים שלנו את המחשבה שהם באים לשבור להם את הרגליים. אנחנו פשוט נראים היום כאילו אנחנו שומרים על הרגליים שלנו. משחקים שאני מתגעגע לסרחיו ראמוס. אני מקווה לתוצאה טובה היום אבל אני לא אופטימי.

טוב השינוי הראשון זה לעבור ל433, ויני באמצע זה פשוט לא זה. אנחנו לא מנצלים רבע מהאיכויות שיש לו שם. ג’וד צריך מישהו במרכז. הייתי מחליף את קרוס או קמא בחוסלו ומשחק עם דאבל פיבוט כשג’וד מעליהם. אנחנו צריכים להוריד אותם קצת יותר אחורה ויותר נוכחות בהתקפה… מתישהו גם להכניס את ברהים במקום רודריגו. רודריגו עדיין כבוי.

אבל לפני הכל לשנות גישה. חייב לשנות גישה. עולים להילחם.

לא רוצה את רודריגו בריאל. זה לא שידוך מוצלח

נראה לי שכבר אפשר להודות.
להוציא את המשחק נגד ג’ירונה, ריאל בחודשיים האחרונים נראית רע ואיכשהו מצליחה להחזיק את הראש מעל למים.

איך השופט חושב שזה הגיוני שזה כבר השחקן ה 10 של ולנסיה שנשכב על הדשא ואנחנו רק בדקה ה60…

ולמה מודריץ’ ולא חוסלו ?

משחק באינטנסיביות גבוהה ומודריץ׳ פשוט לא בא ביחד
חייב להכניס את חוסלו

אני לא מבין איך אנצלוטי לא רואה שחייב פה חלוץ, ועוד אנחנו אשכרה מנסים להגביה כדורים לרחבה

ויני בבקשה סתום ת׳פה ואל תתעסק בשטויות.

הגול הזה מתחיל מחלוץ 9 שמשחק עם הגב לשער, היה כל כך חסר כל המשחק