מחזור 28: 0:0 ביתי מול ג'ירונה במשחק משמים

אל תדאג בטח תיכף יוציאו אותו

חיפשתי למה אין, ומצאתי שרוביאלס קנה את זה מחברה מסוימת ללא מכרז. מדיאפרו, גוף גדול שמשדר הרבה משחקים ומחזיק בטכנולוגיה דומה תבע את RFEF וזכה. אז במקום לתת את זה להם רוביאלס לא נתן לאף אחד.
לה ליגה היא הליגה הבכירה היחידה ללא goal line technology.

הם וליגת העל הישראלית בכדורגל (השישית בטיבה להזכירך) רק שאצלה זה משיקולי תקציב.

מי שישת בטיבה ? אבי נמני אמר את זה או משהו?
אולי במזרח התיכון.
באירופה השישת בטיבה היא הליגה הפורטוגלית, לא רחוק מהצרפתית. אחריה הולנדית , רוסית, בלגית, וכו’ .

לא מכיר.
אני לא רואה כדורגל ישראלי שנים רבות, וכדורגל נורמלי אני בדרך כלל רואה בערוצים זרים .

אתה באמת לא מכיר את המושג “השישית בטיבה”?

לוזון אמר את זה , די בטוח שזה היתה הערה צינית…

סתם רוכב על משהו ישן שאבי לוזון אמר פעם ביושבו על כסא יו"ר ההתאחדות.

עזבו אותי מכדורגל ישראלי.
מה שכתבתי על רוביאלס זאת בדיחה יותר טובה אפילו.

למה גבי מתקל עם הידיים? במקום לנסות לקחת את הכדור עם הרגליים הוא פשוט דוחף שחקנים…

הנה, @Ganjo , חסכתי לך עבודה.

כבודו לא רואה מספיק צ’מפיונשיפ :slight_smile:

עכשיו גם הצ’מפיונשיפ יותר טובה מהסגונדה?
אתם רוצים להרוג סופית את @Oleguer23 ?

אני: צ’אבי, למה אתה לא עושה חילוף למעט קסייה בסרג’י רוברטו??

צ’אבי: אהבתי את מה שראיתי, גם החילוף של רוברטו היה לשמירה לקראת ההמשך.

why-friends (1)

היית חייב, אה?

לבנדובסקי נראה לי פצוע. הוא החזיק את הגב קצת, ולא נראה שהוא מסוגל לרוץ. רק ריצות קלילות.
אריק גרסיה נוראי.

אראוחו ניסה לכבוש עוד שער עצמי, לא הלך לו הפעם.

ג’ורדי אלבה שוב נכנס ומכניס רוח של שינוי ואשכרה איום התקפי מהאגף השמאלי. למה לא מתחילת המשחק? למה לא ביותר משחקים השנה?

למה הגבהות למה? די עם זה, פס חד למרכז הרחבה.

גם באלדה, גם קונדה, מה נסגר??

מורשת קומאן

ככה נראית כל האליפות הזאת. ריאל מפסידה, אז עושים 0-0 ובעצם מגדילים את הפער בפסגה.

לא יודע אם כאבי הגב של לבנדובסקי הם אלו שגרמו להופעה הנוראית שלו היום, או שזה “סתם” המשך היכולת מאז החזרה מהמונדיאל, ובעיקר אני לא יודע מה אני מעדיף שהתשובה תהיה. העקב המטומטם בסוף היה רק הדובדבן שעל קצפת היכולת ההתקפית הנוראית (שלו, וממש לא רק שלו) במשחק הזה, ובכלל בחודשים האחרונים.

בלי דמבלה, פדרי, ואפילו פרנקי, צ’אבי מסרס את אלבה, שהוא היחיד בצד שמאל שעוד איכשהו יכול לתרום משהו בחצי המגרש של היריבה, ובעצם סוגר את היכולות של ההתקפיות של ברצלונה מ-2 המגנים, עם המשך ההתעקשות הלא מובנת על קונדה (ולפעמים אפילו אראוחו) בצד ימין.