מחזור 28: 0:0 ביתי מול ג'ירונה במשחק משמים

הסגל של ברצלונה -

פדרי, דמבלה, פרנקי וכריסטנסן - ממשיכים להיעדר בגלל פציעות.

חצי מבארסה ב’ - בפנים.

לאמין “שיחליט איך כותבים את השם שלו, ושיודיע לנו” יאמאל בן ה-15, שהתאמן עם הבוגרת בימים האחרונים - נשאר בחוץ.

לא הבנתי - ראיון שלם בלי “אנחנו צריכים להיות אמיצים” או “אנחנו סובלים בלי הכדור”? צ’אבי חולה?

למה? הליגה נגמרה? מה הקטע?

כי צ’אבי לא יירגע עד שהאליפות תובטח מתמטית.
בעצם, אולי גם אז לא, ולבנדובסקי ישחק 90 דקות עם זריקות גם במחזור האחרון כשאנחנו בפער 25 נקודות מריאל, שמתכוננת לגמר האלופות.

הזוי. לא הייתי מסכן אף שחקן מרשימת הפצועים לשניה. לסכן עבור הגומלין בגביע- אני יכול להבין. עכשיו? לשאול את הצוות הרפואי כמה זמן כל שחקן צריך ולהוסיף שבוע ליתר ביטחון

עמית (יש לי הרגשה שאני שוב טועה בשם) אתה צודק בתאוריה, אבל בוא נגיד שלבה נפצע. המשחקים הקרובים זה גארבז טיים.

זה השלב של העונה שאתה צריך לבדוק מי צריך להמשיך בברצלונה ומי לא. פאטי למשל צריך לפתוח כל משחק. אני מקווה שזה תהיה הגישה. אבל מבחינת פציעות זה כבר לא נורא כל כך.

משוערים -

BarcaGironaSport

יובל (:
איזה שאלות יש לך לגבי לבנדובסקי? ומה אם הפציעה איכשהו מחמירה והוא בחוץ לחצי שנה? זה יכול להשפיע גם על העונה הבאה.

לגבי שחקנים אחרים עם פציעות שריריות, שם בכלל החלמה ארוכה וסבלנית יותר תמנע פציעה חוזרת. שינוחו. לא רוצה לראות את פדרי, פרנקי כריסטיאנסן ודמבלה משחקים עד שהצוות הרפואי לא נותן להם 110%.

לגבי פאטי- מסכים חלוטין. יותר מזה, פאטי, פראן (כן כן) אריק, קסייה פלוס ילד או שניים צריכים לפתוח מבחינתי כל משחק חוץ מאתלטיקו עד סוף העונה.

בן כמה גאבי היה כשקיבל דקות פעם ראשונה? מוגזם לתת ליאמין לאמל דקות בגיל 15? חחח

ההרכב של ברצלונה -

מאטס
באלדה, אריק, אראוחו, קונדה
גאבי, בוסקטס, רוברטו
פאטי, לבנדובסקי, ראפיניה

צ’אבי חוזר ל-4:3:3, ונותן עוד הזדמנות לאריק ופאטי, שחייבים להוכיח את יכולותיהם ב-11 המשחקים שנותרו עד לסיום העונה.

ההרכב של ג’ירונה -

בלי סטואני המלך, שמתחיל בספסל, אבל עם טוני וייה הבלתי ניתן לעצירה.

פששש מלא רוטציות.
אמרתי לכם שצ’אבי לא יירגע עד שלא יבטיח אליפות מתמטית, וגם אז לא בטוח.

אני ממשיך לא להבין למה גם במשחק מול קבוצה כמו ג’ירונה, בבית, צ’אבי לא עולה עם קונדה ואראוחו (צמד הבלמים שהוא חתר אליו, בהבאה של הצרפתי) כבלמים, מוחק את אלבה ולא עולה עם באלדה כמגן ימני. אפילו בשביל הצחוקים.

לא יודע אם זה אסק או טראומה ממדריד אבל הקבוצה נראית זוועה

למה גאבי בימין ורוברטו בשמאל ולא להיפך?

תיקנתי לך

כשאנחנו נשענים על יצירתיות של באלדה… זוועה זה אנדרסטייטמנט

זה כי כמה כתבו פה שצאבי מאמן נוקאאוק גרוע והוא מוכיח שלא רק משחקי נוקאאוט.

#סליחה

במשחק שפאטי הוא שחקן ההתקפה הכי טוב שלך, מצבך לא משהו. פאטי באמת מראה שיפור היום, אבל ראפיניה את לבנדובסקי פשוט חושך.

על הקישור אני לא מדבר כי טעם לדבר על דברים שלא קיימים.

לא יודע אם היה גול או לא, אבל “משעשע” אותי שאין טכנולוגית קו שער כדי לקבוע חד משמעית. ומילא שיפסלו גול לברצלונה, אבל לאראוחו???

מפתיע שאנסו משתפר כשהוא משחק.

במקרה שלו ושל אחרים בברצלונה השנה, מפתיע אותי שהוא משחק כשהוא משתפר.

מיד אחרי דניס וסמדו.

אני עמל לחשוב על רעיון טוב למה להמשיך לראות ת’שיט הזה. אם היו מצבים לשער או לכל הפחות התקפות יפות, אפילו אם היו מצבים לג’ירונה הייתי מנסה את המחצית השניה, אבל אין כלום, כלום. זה לא כדורגל, זה לא משחק בכלל.