מחזור 28 :: 2:0 קליל על מלאגה (סוארז קוטיניו) מזל טוב מסי!

image

אחרי המעט חמצן שמסי העניק לנו ביום ראשון, יוצאים ללה רוסלדה למשחק חוץ קשה נגד מלאגה. משחק שרצוי מאוד לנצח בו. ולא פחות חשוב לצאת בריאים ממנו…

*מה המצב ברצלונה?

למרות הניצחון על אתלטיקו ברצלונה בעיני ממשיכה לשחק רע וחסר השראה. על הניצחון החשוב על אתלטי העיבה הפציעה של איינייסטה שכלל הנראה לא יהיה זמין לצלסי.

סגל הקבוצה

סמדו, אינייסטה כאמור פצועים, שאליהם באופן מפתיע מצטרף דניס סוארז.
מינה מצורע, ככל הנראה בדרך להשאלה בקיץ.

image

מלאגה היא קבוצה שכל שנה מקיזה לנו דם, ולוקחת לנו לא מעט נקודות. שנה שעברה, למרבה הפלא, לקחה לנו חמישה נקודות!! אולם, השנה, יש לנו מקדם ביטחון נפלא, לא, אני זה לא המצב של מלאגה בטבלה, זה קרלוס קאמני הארור שעזב סוף סוף את מלאגה

ההפסד האחרון של ברצלונה בליגה היה למלאגה שנה שעברה בהפסד 2-0 בחוץ. למה אני מזכיר אותו?
כי שנה שעברה הוא גם היה בסמוך למשחק מול יובה בליגת האלופות, לואיס אנריקה פתח עם הרכב רע, הפסדנו אותו ואותו הפסד השפיע מוראלית ובעיקר פיזית לקראת התבוסה שחטפנו בטורינו.

השנה, הסיטאוציה היא דומה, מעניין, באיזו גישה המיסטר יבחר בה. (אני באמת לא היתי שולל מנוחה למסי)

**מה המצב מלאגה?**

מלאגה שבצניחה חופשית בדרך לסגנודה, כבר פיטרה את מיצ’ל (אותו אחד שרמז שהקבוצה שלו תפתח רגליים לריאל מדריד שנה שעברה) ונמצאת במקום האחרון עם 13 נקודות. . במשחק האחרון הם הפסידו 2-0 ללגאנס.

מקוה שנעזור להם לרדת יותר מהר…

**נוסטלגיה**

ב 2016 ברצלונה מנצחת 2-1 משער מוקדם של מוניר , שיויון של חואנפי וחצי מספרת של מסי:

שנה שעברה, ברצלונה מגיעה למלאגה, אחרי תיקו של ריאל מדריד בדרבי בידיעה שניצחון והדרך לאליפות תהיה אך רק תלויה בנו. מה שקרה בסוף, זה עוד בעיטה בדלי ותודה לגרמי מתייה. ההפסד שבסופו של דבר עלה לנו באליפות.
מפסידים 2-0, שבסופו של משחק ניימאר חוטף צהוב שני ואדום, והשופט גונב לנו פנדל …

שהיה לנו בהצלחה!

מסי חובר לניימאר ויחגוג את היומולדת של רפאלה במקום לנסוע עם הקבוצה למלאגה.

וברצינות, אנטונלה ילדה את הילד השלישי למשפחת מסי, שיהיה במזל.

בלעדיו ובלי ואנדרס המשחק הזה הופך למוקש אמיתי. זמן קוטיניו (ודמבלה?).

אם דמבלה לא יתחיל להיכנס עכשיו לעניינים אז מתי כן?

המטרה המשמעותית שלנו העונה היא ליגת האלופות, הייתי רוצה לראות את הילדון מתחיל לתפוס הרכב בצורה רצינית. נראה היום עד כמה ואלוורדה באמת מתייחס לדמבלה העונה ברצינות.

אני מצטער, אבל אני חולק עליך, ליגת האלופות היא הקצפת. הליגה זה המטרה. לפחות בעיני.

בקשר למסי, רציתי שינוח טיפה, אבל זה לא כוונת המשורר :yum: מזל טוב. הצד הכי טוב של העניין, מסי ינוח 10 ימים לצלסי.

מה זה מסי לא פותח??:wink:
דמבלה פותח. הרכב טוב. חבל שלא נותנים לפיקה לנוח.

הכדורגל הכי טוב שבארסה שיחקה העונה לדעתי

מבחינתי היום קיבלתי עוד הוכחה למה שאני תמיד חשבתי. עם כל ההברקות של מסי, כשהוא במוד של לא לעשות תנועה יותר מידי והוא הולך ועומד הרבה באמצע זה תוקע לבארסה את שטף המשחק.
המתכון לטראבל- שמסי יתחיל לעשות יותר תנועה ופחות לעמוד באמצע ולחכות לקבל כדור לרגל, המשחק כלכך זורם ולא צפוי כשכולם עושים יותר תנועה ללא כדור.

תזכור משהו אחד, זו מלאגה בעשרה שחקנים.

גם לפני העשרה שחקנים הכדורגל היה פנטסטי

גם מלאגה החלשה הזו בעשרה שחקנים הגיעו ל 2 הזדמנויות של כמעט שער. להסיק מסקנות מכזו יריבה זו טעות.

עם להיות הוגן, אני חושב שלפאוליניו יש את המשחק הכי טוב שלו בברצלונה. דמבלה טוב.
יאללה לגמור את המשחק ולנוח לפני שלישי…

אני מדבר על משחק ההתקפה.
השנה משחק ההתקפה הוא לא משהו בכלל כמו שאמרתי כבר פה כמה פעמים ואני מניח שהרבה יסכימו איתי, ובמשחק הזה ראיתי שיפור מטורף, סופסוף ראיתי הרבה תנועה ומשחק יותר מהיר ופחות תקוע, פחות לחפש את מסי בתוך פקעת של שחקנים.
כשמסי משחק היריבה יודעת שמסי הוא מבלה רוב הזמן באמצע ואז הם מעבים את הקישור האחורי ומצופפים אותו ומסי מחכה לרגע שהשתחרר ויקבל כדור לרגל 20-15 מטר מהשער, עד שהרגע הזה מגיע לוקח זמן והמשחק לא שוטף.

שיחקנו מול קבוצה מפורקת לגמרי היום, ועדיין, טוב שדמבלה ובעיקר קוטיניו לקחו את ההזדמנות ללא מסי ונתנו משחק טוב.

אלבה בעונה הטובה שלו בקריירה. מזל שהמחבל ממלאגה לא לקח לנו אותה לתקופה ארוכה.

מחצית שניה של גארבז טיים מעיק, חבל שאי אפשר לסיים משחקים כאלו לפני הזמן החוקי (נראה לי שתי המאמנים היו מסכימים לסיים את המשחק במחצית).

כמו שנאמר מעליי, בדיעבד מלאגה היא יריבה בהזמנה (אני עד לרגע שסוארז כבש לא האמנתי שמלאגה קבוצה כל כך חלשה).
אסור להסיק מסקנות מסוג משחקים כאלו, האמת אני עדיין דואג, עם קבוצה חלשה כמו מלאגה מגיעה למצבים מול טר שטגן אז מה יהיה עם צלסי?

סוארז סוף סוף הצליח לקבל את הצהוב שלו, ולא ישחק מול בילבאו.

ג’יו, ברוך הבא לפורום! ספר קצת על עצמך אם מתחשק לך :slight_smile:
ואן ברונקהוסט היה אחד מהשחקנים האהובים עלי.

קשה לי להיזכר מתי בפעם האחרונה היה לנו מאמן מסוגו של ואלוורדה - אחד שמכיר את הליגה הספרדית כבר שנים על גבי שנים כמאמן. זה רק סמלי שהצניעות שלו מאוד מאפיינת את ברצלונה הנוכחית: שחקנים כמו ראקיטיץ’ יתנו תמיד את הלב ואת הנשמה גם אם הם לא נוצצים כמו חבריהם בסגל - מתחת לרדאר הוא אחד מהשחקנים הכי חשובים שלנו בשנים האחרונות.

באותו הקשר - הייתי נזהר מלהתנבא כלפי דמבלה. ישנם סימנים מדאיגים לגביו, גם אם הכישרון נוזל מהאוזניים והנסיבות מאוד מקלות.

נקודה נוספת לגבי הצרפתי: נראה שהעמדה המועדפת עליו היא בכל זאת האגף הימני, כלומר הוא לא מגיע באמת להחליף את ניימאר במשולש MSN.

ברוך הבא!

אני עדיין מטיל ספק קל בורסטיליות של דמבלה מבחינת עמדות. הוא אכן שולט היטב בשתי הרגליים, הטעיית הגוף של ה-עוד-רגע-אני-בועט-אה-לא-אני-משנה-רגל עובדת לו מעולה.

עם זאת מבחינת פוזיציה על המגרש הוא נמצא הרבה יותר בימין מאשר בשמאל - בדיוק כמו בדורטמונד אם אינני טועה.

המשחק הזה היה חשוב עבורי נטו בגלל הקארמה-החלאות האלה עונה שעברה מכרו משחק בסיום נגד ריאל מדריד בשביל הלירות על איסקו והנשיא המחורבן שלהם דיבר נגדינו ואמר שנשלם, וכל זה שהמאמן שלהם אקס ריאל מדריד. ריאל כבשו גול אחרי פחות משתי דקות מטעות הגנתית קשה ויש עדיין את הסרטון המביש ההוא של המגן שפשוט קופץ מעל הכדור בשביל שרונלדו ישים גול (בכישרון רב, הפורטוגלי פספס) ושום מילה לא נאמרה ושום חשדות לא הופנו למלאגה למרות שיותר ברור מזה באמת שאין.

אבל אני מאמין גדול בקארמה. אז הנה, מכרתם משחק, לא שריאל הייתה צריכה, אבל כנראה תרדו ליגה. חלאות. מי יתן ותשארו שם כמו סרגוסה.