מחזור 29:: מנצחים בשיניים את סאות'המפטון 2-3 (פריירה, לוקאקו X2)

אוי איזה ניצחון קשה. מכת הפציעות מקשה מאוד מאוד על ההתקפה שלנו, אלכסיס זה כמו שחקן אחד פחות, ראשפורד ופוגבה במשחק חלש מאוד מאוד מול סאות’המפטון דינמית ומאומנת שעשתה לנו חיים כל כך קשים. מזל שלוקאקו בשתי המשחקים האחרונים הפך למפלצת, כשהוא במיטבו הוא פשוט מכונה.
לפריירה עם שער נהדר והמשחק הכי טוב שלו העונה אולי כן בעצם יש עתיד בקבוצה.
יש להודות אבל שהקבוצה פשוט לא נראית טוב במיוחד, מול סאות’המפטון זה הספיק מול פסז’ ודאי שלא וזה גם פחות מעניין, אבל מול ארסנל שבוע הבא במשחק סופר סופר חשוב חייבים את כולם בשיא הכושר. נקווה שאחרי מנוחה של שבוע פוגבה יחזור חד ושמישהו יחזור מפציעה כבר.

2 לייקים

למעט ה5 דקות הראשונות היינו זוועה כנראה שיש גבול לכמה אפשר להראות טוב עם רשימת פצועים אינסופית ועומס משחקים. כשנקבל בחזרה את מאטיץ מרסיאל והררה רעננים, אנחנו נקבל בוסט משמעותי, אבל את התקופה הקשה הזאת סולשאר מעביר אותנו כמו גדול.

אני צובט את עצמי כדי לבדוק שאני לא חולם את המהפך הנהדר שאנחנו חווים, זאת יונייטד פרגסונית לחלוטין, איזה כיף, לא יכולנו לבקש משהו טוב יותר למועדון הזה.

לא האמנתי שנסיים עם ניצחון, אחרי שהם כבשו הייתי בטוח שנלך לקרב חפירות סטייל מוריניו ועוד בהרכב לא אידיאלי בכלל ונוציא תיקו מאכזב. אבל השחקנים שיחקו בסבלנות וכמה שזה מוזר להגיד היציאה של אלכסיס דווקא לא הייתה נוראית ( היה במשחק טוב אבל דאלוט נכנס נפלא ).
אשלי יאנג, קשה לכעוס עליו כי הוא נותן תמיד הכל אבל ההבדלים ביכולת בין פאלאס לאתמול גדולים מדי - עבירה כל כך טיפשית הוא עשה ונתן לסאותהמפטון גול במתנה . לא הייתי מתנגד לשלב יותר את דאלוט בהגנה- אמנם הוא בוסר הגנתית אבל יאנג גם לא מציאה גדולה.
קראתי שתי תגובות שסיכמו את סמולינג אתמול:
*בכל משחק סמולינג נותן לשופט את האפשרות לשרוק לפחות לפנדל אחד בגלל משיכה בחולצתו של שחקן יריב.
סולשיאר חייב לטפל בבעיה הזו.

*הפנים את הביקורת ובהמשך נגח בשחקן במקום למשוך אותו.

את קוליבאלי בקיץ בבקשה כמה שיותר מהר.

פריירה עם אחד השערים היפים העונה שלנו ( והיו כמה יפהפים ) לא הוריד את הראש למרות תצוגת נפל מול ברנלי ואולי זו התחלה חדשה בשבילו .
המצטיין כמובן זה לוקאקו שהחזיר אותנו למשחק בכל פעם, הראה יכולת טכנית לא רעה בכלל ונתן 2 גולים של סקורר איכותי.
נ.ב הגיע הזמן לסיים עם נושא פוגבה והפנדלים- או שיבעט רגיל בלי השטות של הצעדים או שמישהו אחר יתחיל לקחת אותם.

2 לייקים