מחזור 29: מנצחים 3:0 את אתלטיקו במטרופוליטנו (פליקס, לבנדובסקי, פרמין)

קאנסלו בחוץ בעקבות פציעה קלה (קלה כמו של פדרי? כלומר - שנה בחוץ?), כמו גם פראן טורס שכבר חודש ממש עוד שנייה חוזר לסגל.

פרנקי, פדרי, באלדה וגאבי - בנוהל.

אלונסו חוזר לסגל, לאחר שהתאושש מהפציעה שלו, אז…וופדידו.

העונה חוק האקסים בספרד עובד שעות נוספות אז ז’ואאו פליקס שאני די מתעב - אפשר לרשום +1 וכן הלאה. לברצלונה יש את הצרות שלה וקיים לחץ, אין ספק, קשה מאוד בוונדה מטרופוליאטנו אבל אולי אתלטיקו מדריד אחרי 120 דקות נגד אינטר ועם מה שהיא סוחבת…זה בהחלט אפשרי. התוצאות של ברצלונה נגד אתלטיקו מדריד מעולות.וגם המאזן של אנטואן גריזמן נגד ברצלונה הוא מאוד-מאוד מוזר. אי אפשר לטחון את לאמין ימאל אבל במשחק כזה אתה מרגיש שחובה לראות אותו. הוא עושה מה שהוא רוצה על המגרש. ברצלונה כך או כך תשיג את ג’ירונה ואם תנצח היום האליפות עדיין לא אבדה.

אבל בכלל אני באתי בפן הנוסטלגי. אני זוכר את ה-2:4 של אתלטיקו על ברצלונה בוויסנטה קאלדרון עם המספרת של רונאלדיניו, את ה-3:4 עונה אחר כך עם בעיטה מדהימה של תיירי הנרי לחיבור ואחד המשחקים הכי גדולים בליגה, גם קון אגווארו ודייגו פורלאן כיכבו. ובעיקר את ה-0:6 שלכם בעונת 2006-07, ממש התפוצצות בחוץ.

גונדואן ישחק הלילה את משחקו ה-48 העונה. הוא לא החמיץ אף משחק עבור בארסה או בנבחרת גרמניה. הוא קרוב להגיע ל-4,000 דקות.

פציעת עומס בעוד 3…2…1…

פורט נכנס להרכב במקומו של קאנסלו הפצוע (שמחוץ לסגל).

בקישור - רוברטו פותח, יחד עם גונדואן וכריסטנסן.

ראפיניה והמושאל מאתלטיקו, פליקס, יצטרפו ללבנדובסקי בהתקפה.

גריזמן, ממפיס ואנחל קוראה יתחילו בספסל, בזמן שבהתקפה פותחים מוראטה ורורו ריקלמה.

רודריגו הפול, חברו של @EHUD, פותח גם הוא, כאשר קוקו מתחיל בספסל.

קונדה יצטרך לעצור את העליות של לינו.

פורט משחק 2 משחקים טוב
הולך לקצה הפריזר
חוזר חודשיים אחרי להרכב

הגיוני

זה או הוא או אלונסו, ועוד אלונסו שלא שיחק מאז סוף נובמבר.

הבעיה היא לא שהוא משחק עכשיו, אלא שהוא לא שיחק עד עכשיו.

צ’אבי כאילו כל פעם מופתע מחדש מזה ששחקנים נפצעים, ואז אחרים צריכים לצאת מהפריזר במכה.
במקום, נגיד, ללכת על האפשרות (המטורפת, אני יודע), לחלק קצת יותר את הדקות כדי לא להגיע למצב ששחקן שלא שיחק חודשים פתאום משחק במשחק גדול כי אין ברירה.

מול אתלטיקו! בפאקינג מטרופוליטנו!

זה כמו משחק ידידות, מה כבר יכול לקרות?
זה כמו שברוסיה ממלמדים ילדים לשחות. זורקים אותם למים קרים ומקווים שיצליחו.

אין חשיבות למקום שני?

ג’ירונה לא ניצחה משחק כבר שנתיים. אנחנו נסיים מקום שני בוודאות.

ברור שיש משה. כספית בעיקר.
אני צחקתי קודם.

לא בטוח אם אתה מדבר על שיטה ללימוד שחייה, או על התוכנית האסטרטגית של פוטין בפלישה לקרים.

כריסטנסן נפצע בחימום, אני אוהב אותך פרמין יפתח במקומו.

צ’אבי: מי ידע שזה עלול לקרות? :scream:

זה נחמד שנוכל לקבל עוד מפורט, אבל לא ברור כמה זה טוב שהוא מקבל את הרוב הדקות שלו העונה כמגן שמאלי.
גם המגן השמאלי שלנו העונה חייב להיות שחקן עם דריבל אז אנחנו מתחילים פה עם חיסרון עד כמה שאני מבין מסגנון המשחק של פורט.

ראפיניה באגף ימין שוב. כיף.

סרג’י רוברטו עוד יעלה בגול. לאחד הצדדים ואולי לשניהם

ממש לא אשמתו

3 טעויות, 3 מתפרצות מסוכנות עד כה

הכי קל להאשים שחקן יחיד… בארסה לא מצליחה להניע כדור. לא מצליחה להתגבר על הלחץ. הבלמים שלנו מנסים לבנות התקפה. אין לנם אופציות מסירה. סרג’י קורבן דל קבוצה לא מתפקדת.

הקבוצה פשוט מסורסת. לבה כרגיל לא קיים, פליקס ממשיך ברצף הרע וראפיניה מנסה קצת ולא יכול, כשלשלישיה הזו אין תמיכה ממגנים ורק פרמין עוזר קצת מהקישור.

זה לגבי להבקיע, לגבי לספוג- בזה רוברטו יסבך אותנו בצרות. הוא איטי מאוד, ועושה המון טעויות.

בצד החיובי: יש רוח לחימה