גביע המלך: עולים לשמינית הגמר אחרי ניצחון גדול על איביזה (גריזמן 2X)

קבל:

ברוב המקרים תמצא פה לינקים איכותיים.

יוסי אתה טיפה באיחור. המשחק נגמר :slight_smile:

משחק הזה באמת לא מעניין אותי, אבל שראיתי את התגובות בבארסה מניה במחצית. הבנתי שכדאי שננצח אותו. סוף העולם הגיע.

אגב - מגיעה מילה טובה לאיביזה. אולי כיסחו, אולי תפסו את ברצלונה ביום חלש, ואולי ואולי. בשורה התחתונה? באו לשחק ולנצח. ולא היו רחוקים מלהצליח בזה.

שמעו, תכלס התגעגעתי
מתי קרה לאחרונה שהציבו שחקנים בעמדות לא קשורות ועלינו עם מערכים מוזרים שאתה לא בטוח מבין איפה כל שחקן משתבץ? להזכירכם היה איזה אחד כזה פה אבל יחסית מזמן. מאז הכל צפוי הכל מאוס. הרעיונות האלה מפתחים אותנו בתור קבוצה, ואת השחקנים שלנו.

עם זאת, משחק נוראי. לנגלה נראה כמו צל של פיקה. בימיו הרעים. ונטו התחלתי להתגעגע לפינטו או חואקרה? משחק נקסט קאלסי שלמדנו שיש מאמן על הקווים!

אתה מי שאני חושב שאתה?

לא חביבי, אבל אני עוד זוכר אותו שלא אשא את שמו לשווא :wink: הופתעתי שהשם פנוי

אני, להבדיל מכם, ראיתי את המשחק ב HD בטלויזיה 65 אינץ’.
עדיף היה בלינק שלא עובד. איזה סבל.
התקציר צריך לקחת דקה - 2 מצבים לאיביזה ו 2 מצבים לבארסה. 3 גולים וקורה. חוץ מזה אין מה לשים אפילו בתקציר.
אני לא מבין איך קבוצה שבה כל שחקן שווה יותר מכל הקבוצה השניה ביחד מתקשה ככה. וזה לא בעיה בהגנה, זה קישור והתקפה. לא יכול להיות שבארסה מגיעה ל 2 בעיטות לשער במשך 90 דקות מול קונוסים, ונראית בעצמה כמו קונוסים.

אז ברוך הבא!

זה מה שאנחנו כותבים פה , כבר הרבה זמן. בעיה בקבוצה הזאת זה לא רק מאמן (רע ככל שהיה) אלא בעיה הרבה יותר עמוקה.

סאטיין גם אם הוא יצליח. וזה בספק גדול, זה רק פלסטר.

עוד יום בעבודה של גריזמן, שמגיע לעבודה רק כשהוא מקבל הודעה בוואטסאפ הקבוצתי שסוארס ומסי חולים.

שבוע הבא נגד לגאנס. משחק אחד בבית.

תכלס? מעדיף משחק בית מול לגאנס מאשר משחק חוץ מול קבוצת ליגה שלישית עם מגרש תפוחי אדמה שבאה עם “מוטיבציה”, ובפועל זו סכנת פציעות רצינית.

בגלל זה השיטה דפוקה. סיבוב ראשון מודחות קבוצות חזקות בגלל המפגש בודד . ואז בסיבוב השני, לגאנס צריכה לשחק מול ברצלונה בחוץ במשחק בודד , אז מה ההגיון בזה.

שמנסים בכח לעשות סינדרלות. כמו בכלכלה, שום דבר טוב לא יצא מזה. בכל הכבוד לקבוצות דרג ג מליגה שלישית. מי יצפה בהם אם הם יגיעו לסיבובים המאוחרים על חשבון אתלטיקו בטיס ואייבאר לדוגמה?

לא הבנתי את הטענה שלך.
גביע אמור להיות תואר רומנטי שגם קבוצה קטנה יכולה לזכות. לא מתחשבים בשיקולי רייטינג (״מי יצפה בזה?״).

מי שרוצה לצפות בגדולות יש ליגה ואירופה.

אז שלא יתלוננו של מתיחסים למפעל הזה ברצינות. ומה רומנטי במפגש בקאמפ נואו נגד לגאנס?

דבר שני , מי שנדפקה מהגרלה הזו. זו קודם הקבוצות היותר קטנות בלה ליגה. ריאל וברצלונה עדיין עוד חזקות מספיק בשביל לעבור. תסתכל מי הודח.

לדעתי יש גבול לרומנטיקה. היתי מקבל אם ההגרלה הזו היתה יותר “נוחה” לקבוצות הבטן של הלה ליגה. אתה מדבר על רומנטיקה? אני מוכן להתערב שאם ברצלונה או ריאל היו מודחות בשלבים הראשונים, השיטה היתה חוזרת למה שהיא היתה שנה שעברה.

זה גישה אובר רומנטית. מפעל שלא מתחשב בשיקולי ריטינג סופו שיגמר כמו גביע השוקו.

קראתי לא מעט משתמשים שמדברים על האם סטיין מוותר מראש, וחלק אמרו שמעולה כי הצ’מפיונס חשוב יותר.
רק רוצה לוודא שאנחנו אוהדים את אותו ספורט, אבל אפשר להתחרות על 2 התארים. הפסד תואר אחד לא מבטיח זכיה באחר. באותה מידה שאם תפסידו את הגביע אולי תזכו בתואר אחר יכול להיות גם שתשארו בלי כלום, ואל תשכחו שיש גם את האופציה לדאבל או טראבל.
אני בחיים לא הייתי מוותר מראש על תואר, הייתי אולי מוצא נחמה בהפסד אבל בהחלט שלא מוותר מראש.

זה gev אגב, השם שלי.
לא ראיתי את המשחק כדי להבין משהו ממה שכתבתם אחריו אם להיות כנה.