גביע המלך: עולים לשמינית הגמר אחרי ניצחון גדול על איביזה (גריזמן 2X)

הסגל של קיקה סטיין למשחק מול איביזה, בסיבוב 32 הגדולות בגביע המלך -

מסי, בוסקטס ופיקה בחוץ למטרות מנוחה.
אבל רואיז, צ’ומי צ’ומי יה, פרז וריקי המלך משלימים את הסגל.

זה נחמד שכל כך סומכים על אראוחו, שהוא אפילו לא בסגל למשחק מול איביזה.

עריכה: מסתבר שאראוחו קיבל צהוב חמישי במשחק של ברצלונה ב’, ובגלל זה הוא לא יכול לשחק במשחק נגד איביזה.
מיי באד.

אני תוהה אם קיקה מוותר מראש על הגביע?

המתכונת היום היא של משחק נוקאאוט בו המנצחת עוברת. אין הזדמנות שניה לתקן.
בהתחשב שלא נכללים בסגל: מסי, פיקה, בוסקטס, סוארז ודמבלה, אני קצת חושש לתוצאה היום.
בעיקר חושש שאם נקלע לפיגור, לא יהיו לנו כלים לעשות שינוי.

לא שאני מזלזל בחברה שכן נוסעים. זה אמור להספיק מול איביזה, נכון.
אבל כאמור - אין הזדמנות שניה להערב וגם אין לנו שוברי שיוויון חזקים על הספסל.

הייתי מרגיש נוח יותר אם מסי, פיקה ובוסי היו נוסעים לאיביזה ופותחים על הספסל.

מעניין אם המיסטר כ״כ בטוח ביכולת החדשה של הקבוצה, או שהוא מעדיף לתת פחות משקל לגביע ולהפוך אותו למסגרת מהותית עבור התפתחות של המשתלה.

נחכה להערב ונראה…

הלואי.

המשחק בשבת הוא פי כמה יותר חשוב. לא מבין את האובססיה הזאת לזכות בגביע . בצמפיונס יש לנו מאז שפפ עזב, גביע אחד וזה אמור להפריע לנו הרבה יותר מפאקינג גביע המלך.

אם זה היה תלוי בי היתי מעלה כמה שחקני הרכב שלישי ובארסה ב שאני יכול.

אם אומטיטי, לנגלה, אלבה, טר שטגן, רוברטו, סמדו, דה יונג, ארתור, וידאל, ראקיטיץ’, גריזמן ופירפו (וגם פאטי, ריקי ושאר הקטינים) לא יספיקו מול איביזה - הבעיה קצת יותר קשה ממה שחשבנו.

במקרה כזה, אולי טוב שזה רק משחק אחד, ואין אפשרות לתקן.

לא מכיר מספיק טוב את איביזה.
ואתה מדבר על סגל שכמעט אין בו מי שישים את הכדור ברשת. גריזמן בבארסה זה לא מסי וסוארז עדיין. גם פאטי מגמגם עדיין גמגומי בוסר.

אם אני זוכר נכון, ריאל התבזתה לפני כמה שנים מול אלקורקון.
מוכיח את הטענה שכל קבוצה אחת יכולה לנצח כל קבוצה אחרת ביום נתון.

איביזה תבוא למשחק הזה עם המון מוטיבציה. מבחינתי זה סוג של נעלם, ועל כן - מוקש.
לא אוהב את הזילזול הזה…

משה, אתה רוצה שהגביע יקבל יחס משני, אני מבין את זה. אני לא בטוח אם אני חושב כמוך או הפוך, כנראה איפשהו באמצע.
לא הייתי מתאבד על הגביע, אבל גם לא מזלזל.
לכן הצעתי לקחת את הבכירים בסגל ולתת להם לשבת על הספסל כל עוד אפשר להסתדר גם בלעדיהם.

אויש באמת… אני הייתי נותן להם לעבור וזהו

הרכב שלי ;
נטו
בארסה ב’-- אומטיטי -בארסה ב’- -בארסה ב’-
ראקי -בארסה ב’- ארתור
פאטי גריזמן פרז

אומטיטי שימשיך להיכנס לכושר, ראקי שיעלה את המחיר שלו לקראת מכירה וארתור שיתחיל להיכנס לכושר…
פאטי להמשכיות, גריזמן להתאקלמות בתפקיד ה9 ופרז שיהיה

הדבר האחרון שהייתי עושה במשחק כזה הוא לשים את גריזמן כ9.

אם מסי לא משחק, גריזמן צריך להיות השחקן החופשי מאחורי חלוץ 9 אמיתי (אבל רואיז?)

ההרכב שלי:
גריזמן, רואיז, פאטי
ארתור ראקיטיץ’ ריקי
רוברטו מישהו לנגלה פירפו
נטו

לארתור הייתי נותן 60 דקות ומוציא אותו בלי קשר לתוצאה, כי הוא צריך לחזור לכושר משחק. במקומו אפשר להנכיס את וידאל. בהגנה משחק אחרון של רוברטו לפני שהוא נכנס למעמקי הספסל. בהגנה לא הייתי פותח עם אומטיטי, כי אנחנו לא צריכים שני בלמים שמאליים, ולנגלה כמו סרג’י רוברטו רק לשלוח לכ"כ במקום לפריזר.

מאוד מקווה שג’וניור יקבל את ההזדמנות היום, ומאוד מקווה שקרלוס פרז לא. הוא נוראי.

אגב, פאטי בשמאל בבקשה. מסכן, הוא מתייבש בימין…

אגב:

1. אנחנו הולכים לשחק על דשא סינטטי - אנחנו לא רגילים לזה, איביזה כן.
  2. איביזה ממוקמת מקום שלישי בליגה שבה בארסה ב׳ ממוקמת מקום רביעי. לא פראיירים ולא קילרים.

אם אתם חושבים כמו משה שהגביע הוא מפעל שעדיף שנעוף ממנו כמה שיותר מוקדם (מבין את המוטיבציה לא להתחרות בשלוש גזרות במקביל), אז סבבה.
אם אתם חושבים שהגביע הוא מפעל שאנחנו רוצים להשאר בו, לא הייתי מרשה לעצמי להיות כל כך שאנן ולעלות עם הרכב מלא בילדים לא מחוברים ולא מוכרים.

מעניין אותי מה קיקה יעשה הערב ואיך הוא רואה את המשחק…

כלומר הם ברמה של בארסה ב’, שלכוכבים הכי גדולים שלה יש בקושי מקום בספסל של בארסה.
גם בלי 3 כוכבים גדולים, בארסה צריכה לנצח בהליכה קבוצה מליגה רביעית.

קבוצה ב שלנו ניצחה את אינטר בבית שלה. אני יהיה מאוד מופתע אם נפסיד היום. מצד שני. באמת שעדיף לנו להיפרד וכמה שיותר מהר מהמפעל הזה. זה דעתי.

ההרכב שמעלה קיקה סטיין -

מעניין איך המערך ייראה, כי על הנייר יש פה בלם “טבעי” אחד, 2 מגינים וסרג’י רוברטו.

נחכה ונראה.

למען השם, אל תיתן לו רעיונות. :slight_smile:

עוד דקה והיתי מתחיל בקמפיין Setiénout lol#

gav אני צוחק :wink:

בחיי שכבר העדפתי להפסיד, מאשר להמשיך להארכה.

מזל שבא גריזמן, ואולי מנע רכש של חלוץ ממשפחת בואטנג.

פח אשפה. לא היה שחקן אחד נורמלי. אחד.

לנגלה ונטו זה הצמד הכי טוב ליריבה של ברצלונה מאז פרנקו ועונש מוות.

למי שלא מצא לינק נורמלי (כמוני), אפשר תקציר של איך הקבוצה נראתה?

תותר . תחסוך ממך. לא היתי מראה את זה למחבלים של החמאס בעינוים.

בארסה שיחקה רע מאוד במחצית הראשונה, השחקנים מבולגנים ולמרות הנעת כדור סבירה בחלק האחורי לא ראינו שום מצב איכותי, במחצית השנייה (עם המעבר לארבע מאחור בהגנה ו3 בהתקפה) ובמיוחד עם החילופים הטובים של קיקה, נקודה טובה לזכותו, נראינו טוב יותר וב20 דקות האחרונות לאיביזה כבר יצא האוויר מהמפרשים וראינו את השיוויון ואף את המהפך בדקה ב94.

בגדול אני מייחס למערך המוזר, לחוסר התיאום בחלקי המגרש ולחיסרון בכל כך הרבה שחקני הרכב בתבלון של משחק גביע מול קבוצה מהליגה השלישית בנמנום שראינו במחצית הראשונה, מקווה שעם חזרת השחקנים הבכירים ובעיקר עוד כמה שבועות של אימונים נראה קבוצה הרבה יותר חזקה ובטוחה בדרך שלה.

זה לא סותר את מה שכתבתי. חחח

טעות בתיוג, התכוונתי לRDT :slight_smile: