גביע המלך: עולים לרבע הגמר, אחרי מאניטה על לגאנס בבית (מסי2X, ארתור, לנגלה, גריזמן)

אז היום יש משחק, ויש הרכבים משוערים והכל יפה וסבבה וצחוקים, אבל…עדיין לא פורסם סגל למשחק. במועדון זוכרים שיש משחק, נכון? או שחיפוש החלוץ כדי להשאיל אותו לוולנסיה בתמורה לחלוץ אחר שישחק בבטיס - השכיח מהם את קיום האירוע היום?

מה בטוח?
סוארס בחוץ, עקב פציעה.
פרז עבר רשמית לרומא (המועדון הוציא הודעה רשמית).

עריכה: מוס פירסם את הסגל למטה.

נגד גרנאדה הסגל פורסם באותו יום של המשחק. אז מה ההבדל?

המשחק עוד 7 שעות. נראה לי קצת מוזר לפרסם סגל עכשיו (אם וכאשר), והרכב בעוד 6 שעות.

העיקר שיש הרכבים משוערים בכל מיני מקומות.

אולי יש אימון היום, ורק בסופו הסגל יפורסם. גרנאדה היה אימון ביום המשחק.

אולי.
במקרה כזה - לדעתי זה לא הגיוני לדחות פרסום סגל, עד למספר שעות בודד לפני המשחק. זה מרגיש לי יותר כמו דחיית ההחלטה עד למצב של אין ברירה, מאשר מתן השפעה לאימון קליל שמתרחש ביום המשחק.

ומילא בגביע, אבל זה יותר בעייתי בליגה. הם שוכחים שאנשים צריכים לנהל סגלים בפנטזי :slight_smile:

אם זה היה תלוי בי. אני היתי עושה להם טירונות קרבית. מריץ אותם עד שיפלו מהרגליים. מבחינתי שיפרסם את הסגל חמש דקות לפני… :slight_smile:

אני יודע שזה היה בצחוק מצידך, אבל אם זה באמת מה שקורה באימון כרגע - מדובר בשיא חדש של טמטום.

האמת, אני עד היום בבוקר אפילו לא זכרתי שיש משחק.

אנצל את התרד כדי לשאול אם מישהו יודע מה הלוז של הגביע בהמשך?
בהנחה שבארסה לא עפה היום, מתי השלב הבא ?

שבוע הבא ישוחק רבע הגמר ושבוע אחרי המשחק הראשון של חצי הגמר אאל"ט…

אז החידוש “משמעותי” היחיד הוא שקויאדו נכנס לסגל במקום ריקי פוץ’.

כזכור - דמבלה עדיין מושבת.

סמדו במקום רוברטו.

וידאל במקום ארתור

הרכב מעניין. שמח לראות את סמדו חוזר להרכב. בכושר הנוכחי של ארתור הגיוני לחלוטין לתת לוידאל הרכב. שמח שפאטי בשמאל, מקווה שזה יהיה גם המצב בפועל - לא אופתע אם במציאות אלבה ישחק כמעט בלעדית כווינגר בצד שמאל ופאטי שוב ייזרק לימין.

אם קיקה ימשיך להפיק לקחים ונמשיך במגמת השיפור אז אולי יש על מה לדבר אפילו מבחינת תארים למרות שאנחנו עוד רחוק משם לדעתי.
מחצית לא רעה בכלל של ברצלונה, תגובה מורחבת בסיום המשחק.

מרכז ההגנה עדיין נראה רע, אבל אין מה לעשות, זה כבר עניין של חומר השחקנים כרגע.
סמדו היה אחלה, פאטי היה טוב בהרבה בצד שמאל ווידאל תרם יותר מארתור (אם כי אני מקווה שהוא יחזור לעצמו ויחזור להרכב). סה"כ הכיוון חיובי. אי אפשר להסיק הרבה בשלב הזה ונגד קבוצה כמו לגאנס, אבל יש מגמת שיפור, ואני מקווה שסטיין ימשיך עם פאטי בשמאל ועם סמדו.

מעבר למרכז ההגנה, חסרה גם רגל מסיימת, וחלוץ עם מיקום טוב יותר ברחבה שגם יודע למשוך שחקני הגנה, אבל כרגע החלוץ שלנו הוא גריזמן וזה מה יש.

חסכת לי תגובה מורחבת יותר :slight_smile:
יש חסרונות, אבל עם החזרה של דמבלה וארתור להרכב (סמדו) ואולי גם אומטיטי, המשך הטרנספורמציה של בארסה תחת קיקה נראית לי מעניינת בטח לעומת האנטי כדורגל שאני ראיתי בשנה וחצי האחרונות.

רק צריך את יוסי ואני עוד ידבק באופטימיות הזו. :joy: :joy: :joy:

ראיתי את השידור בספורט 1 עם דור הופמן ומוטי איוניר, היה שידור די טוב. או שזה רק בגלל שחשבתי שיהורם ארבל היה אמור לשדר וכל דבר ביחס אליו זה שיפור. חחחח אבל איוניר אמר שתי דברים נכונים בשידור:

א. קבוצה שמחזיקה 82 אחוז בכדור אבל הקבוצה היריבה מגיעה ליותר מצבים ממנה, יש לה בעיה מאוד חמורה בהגנה. (משהו בסגנון הזה). אמר את זה אחרי עשרים דקות או משהו כזה.

ב. ב2-0 הוא אמר שברצלונה הנוכחית אין מה למכור מול אריות היבשת. זה נשמע הזוי למי שלא רואה את ברצלונה משחקת. לצערי אני חושב שהוא צודק.

ג. מסי כבש שתים ובישל אבל הוא נראה חסר חשק לחלוטין. יכול להיות שזה פציעה. בהנחה שזה לא פציעה, פשוט חסר חשק. ואז נשאלת השאלה למה הוא צריך לשחק 90 דקות…

וידאל , הוא הקשר הכי טוב . אני לא אוהב את התביעה שלו וזה מתסכל, אבל בסגל הנוכחי וזה לרעת ארתור ובנייה של הסגל נראה שהוא השחקן בין הבודדים שאכפת לו.

בוסקטס במחצית הראשונה שיחק חושך אימים. היו לא די הרבה איבודים, כולל כמה מסוכנים. חייב להתאפס על עצמו ומהר.

האמת שזה משחק של גארבז טיים מוחלט. קשה להסיק ממנו יותר מידי, אבל גם מול קבוצה כזו, אני אישית מתקשה למצוא סיבות לשמחה.

כשהמאמן אומר אחרי 5:0 שהוא לא יכול להיות מרוצה (מישהו כנראה צריך להבהיר לו שהוא מפונק :stuck_out_tongue_winking_eye:), אולי אין לך סיבות לאופטימיות, אבל אתה לפחות צריך להרגיש שהקבוצה בידיים טובות.
כך או כך, אתה רצית את קיקה כבר הרבה זמן, והנה הוא מחזיק בדעה שלך לגבי איך שהקבוצה נראית, ולא מתחבא מאחורי התוצאה גם אם היא מסנוורת :slight_smile:

למען האמת הצטרפתי הערב רק אחרי דקה 65 ולא הספקתי לגבש דיעה על המשחק.
מה שכן ראיתי עדיין מזכיר לי את הקבוצה של הצנון.
מעט מאוד משחק מסודר, הרבה התמזמזות עם הכדור וניסיון לעבור בדריבל או למסור אחורה. אין כמעט מעוף במשחק בהיבט של תנועה קדימה ומסירות עומק. וגם משחק בנגיעה זו יכולת שהשחקנים שלנו עדיין לא החזירו לעצמם.

מבין למה אין סיבה לאופטימיות, אבל כאמור, כשגם המאמן חושב ככה אז לפחות האפשרות שנראה שינוי נשארת פתוחה.

אני רציתי את קיקה שואלורדה הגיע, בוא נדייק. אני עומד מאחוריו היום. אבל לדעתי הוא הגיע מאוחר מידי. גם סיכוים שלו להצליח השנה בהתאם.

מאוד מסכים לגבי זה שהוא בניגוד לקודם, שלא נאמר את שמו , לא מנסה לבלף אף אחד ולעבוד על אנשים, ששומעים אותו מדבר מבינים שהוא יודע טוב מאוד שהמצב שלנו לא טוב. ויש לו הרבה עבודה. קבל ח"ח.