מחזור 3 ::0-1 קטן וחשוב בטורקיה

משחק של 5-0 אפילו ברמת הסיומת של ההתקפה הנוכחית. עניין של תקופה כנראה. סך הכל בסדר

לגבי לוקאס רודריגו ואסקז - זה ברור את מי זידאן רצה לראות בעמדה הזאת ואיזה הנחיות קיבל הילד… גם זה בסדר

כמו שנאמר סך הכל טוב, גם 1-0 זה 3 נקודות, יש לעבוד על הסיומת ושיתוף הפעולה, סך הכל המחצית השנייה הייתה הרבה יותר טובה ורק סיומת ומזל לא משהו מנעו תוצאה מרשימה.
רודריגו השתפר מאוד מחצית שנייה ולפי דעתי צריך להיות לפני וניסיוס ולוקאס ברוטציה, הוכיח גם יכולת הגנתית וטקטית גבוה.

לפעמים כשאתה הולך לראות אמן מופיע , לא בא לך לראות אותו מופיע עם האלבום החדש, אתה רוצה את האלבומים הראשונים, את הקלאסיקות.

אז בנזמה היום נתן לנו את הקלאסיקות.

(כן, היו לו גם מסירות טובות מאוד. עדיין אני סוחב על הגב עשר שנים של התעללות, לא יכול יותר)

החוסר מחץ צריך להטריד מאד.
זה ליגת האלופות ועדי להתקדם צריך לנצל 200 מ100 הזדמנויות.
אחרי כל משחק אני חוזר ואומר הקבוצה קצה ונופלת על כושר של בנזמה. זה אומר הכל על זידאן.

סך הכל משחק טוב לקבוצה מדרג ב’.

• קרוס במשחק ענק שהתאפיין בחוסר דיוק אצל כולם. חלק מכך מקורו באגרסיביות של התורכים, אבל בהחלט ישנו מקום לשיפור אצלנו

• הזארד ובנזמה עוד יתחברו

• לא ברור האם יוביץ׳ יוכל לשחק לא כחלוץ מרכזי

• רודריגו זה אחלה. חולם על בייל, אפילו בכושר סביר

לדעתי הנחיתות הבולטת שלנו משאר אריות אירופה היא בחלק הקידמי (הכותב מודע לתסמונת הדשא של השכן ועדיין כותב זאת). אין לנו מישהו שהוא תותח אמיתי.

בנזמה כנראה שחקן ההתקפה הכי טוב שלנו העונה עד כה, וכאן הבעיה: עם כל הכבוד אליו, הוא לא השחקן שאמור להיות הכי טוב בהתקפה. הוא טוב בעיקר ביחס לעבר של עצמו, ואולי אחד החלוצים הטובים בעולם, אבל לא בסדר גודל כך שתהיה לנו הפריבלגיה שהחברים שלידו יהיו בינוניים. אני לא חושב שהוא שייך לקרם דלה קרם. זה מוביל אותי להזאר, שהגיע כרכש הגלקטי אולם בינתיים הוא סביר - לא יותר מכך. אמנם יש עקומת שיפור קלה, והיום הוא היה… כן, סביר. ומה בנוגע לבייל? הוא כבר עונה שישית (?) במדריד, כאשר במשך השנים האלו הוא נע ונד בין רופאים למגרש ולא פעם איבד את המקום בהרכב. בין לבין הוא הביא משחקים טובים שהראו שהוא כן שחקן ששייך לטופ של הכדורגל העולמי, אך זה היה מעט מדי ולא עקבי. בשורה התחתונה אם הוא היה הזמנה מאמזון, אזי שהוא לא מה שהלוקח ציפה לקבל.

עם כל אחד מהם הייתי מוכן לחיות בשלום לצד שחקן התקפה על, אבל כששולשתם עדיין לא כאלה זו בעיה (ה"עדיין" זה בעיקר בשביל הזאר; אני מאמין שמה שבייל לא עשה עד עכשיו הוא כנראה לא יעשה) .

ההופעה של רודריגו אתמול לא הייתה גדולה,כמה פריצות יפות,כמה דריבלים נחמדים אבל בעיקר נתן אחלה עבודת הגנה.
עכשיו זיזו בבקשה,אפשר להפסיק עם לוקאס ואסקז? הנה הוכחה שאפשר גם לעשות הגנה וגם לדעת לטפל בכדור ברמה טובה ולהיות באמת אופציה התקפית.
אם הרווחנו את רודריגו על חשבון ואסקז אתמול אז יצאנו מתורכיה עם הרבה יותר מ 3 נקודות.

בקשר למשחק עצמו,מרסלו היה זוועה,גם השילוב שלו עם הזאר לא טוב,הוא צריך מישהו כמו רונאלדו שנכנס לרחבה ומפנה לו את האגף,הגיע הזמן להריץ את מנדי.
קרוס וקאסמירו ממשיכים לסחוב אותנו העונה,יכולת נהדרת של שניהם ונראה שגם נמצאה להם הצלע השלישית-ואלוורדה,אמנם משחק יחסית חלש שלו אבל הוא כל כך מרענן ונותן לנו אופציות שלא היו לנו הרבה שנים.
בנזמה חייב להתאפס מחדש,הגיע למצבים ולא היה מספיק חד.
סחתיין על קורטואה שהשאיר אותנו בחיים כשהיינו צריכים אותו,הלוואי ימשיך ככה.

דווקא הזאר שיחק טוב. פשוט הבעיה שלנו היא שזה משחק שאנחנו מצפים שיהיה משחק ממוצע שלו וכרגע הוא המשחק הכי טוב שלו. אבל יש התקדמות ואני אופטימי לגביו

עצוב לי שכבר שנתיים אני מרגיש ויודע שאנחנו קבוצה לא מספיק טובה. לא מספיק טובה לקחת תואר או לנצח קלאסיקו ביום רגיל. בשאר העשור הקודם זה לא היה כך.

אפשר להגיד שההגנה והשוער בעייתיים או לדבר על הדלילות בקישור, אבל הבעיה שלנו כבר שנתיים היא חוסר מחץ בהתקפה. אתמול אמבפה עשה גול קל מכל מצב שבנזמה והזאר החמיצו. המבקיעים שלנו העונה בצ’מפיונס הם ראמוס, קאסמירו וקרוס. אתה רואה את בנזמה מקבל כדור לאחד על אחד ויודע שזה לא יכנס.

חוסר המחץ הזה, מעבר להפסדים בקלאסיקו שספגנו אחרי מספר מגוחך של החמצות שלנו ויעילות מטורפת של סוארס, גורם לנו להקיא דם ולהתאמץ עד הדקה האחרונה בכל משחק כי אנחנו לא יודעים לגמור משחקים.

יוביץ’, הזאר ואחד הילדים הברזילאים צריכים להפתיע בענק כדי לשנות את התחושה הזאת…

מעבר לכך שכבר שנתיים שאין לנו התפוצצויות. גם כשמנצחים אז זה איזה 1-0.
כשחוטפים שער מוקדם זה כבר לא שאלה של כמה ניתן עכשיו אלא שלא של האם נבקיע

פעם ליברפול שלי התפוצצה על חצי ליגה, אבל היונייטד של פרגוסון אספקה נקודה אחרי נקודה עם ניצחונות מגעילים של 1-0 ולקחה אליפות, היום אף אחד לא זוכר כמה מבריקה הייתה ליברפול וכמה משעממת הייתה היונייטד של אז.
לדעת לנצח 1-0 קטן ומגעיל זה מתכון בטוח להצלחה.

חביבי אנחנו במקרה הטוב מנצחים 1-0, מה לריאל מדריד מודל 2019/20 ולאליפות אני לא מבין.

אולי אוהד נייטרלי, אבל אני זוכר בדיוק מה היה הטעם של כל אליפות/צ’מפיונס שלנו. למשל, 06/07 הייתה ספקטקולרית ומרגשת רק בגלל המהפכים והדרמות. 70 אחוז מהעונה שיחקנו חרא ובקושי כבשנו. 07/08 הייתה אפורה (גם בגלל הנחיתות המאכזבת בצ’מפיונס מול רומא). הצ’מפיונס של 15/16 היה אפור…
לעומת האליפות של 11/12 והקלאסיקו שם, הצ’מפיונס של 16/17 ו17/18…

יש עונות שאני עדיין רואה קטעים ביוטיוב מהן, ויש שלא…

אבל אני מסכים שביכולת הנוכחית, 1-0 קשוח זה צעד בכיוון הנכון. הייתי רוצה פיתרון קסם שיחזיר אותנו לתקופות הטובות, אבל נראה שתהליך הבנייה מחדש ייקח זמן.

ניצחונות של 1-0 בונים קבוצות גדולות ואלופות, רצף של כמה נצחונות מגעילים של 1-0 יכולים לייצר מומנטום ואז הקבוצה תוכל לחזור לשחק כדורגל הרבה יותר טוב.

הקבוצה הנוכחית יכולה לשחק טוב יותר, היא לא יכולה לקחת תואר משמעותי ולא משנה כמה 1-0 היא תסחט.

בדיוק, זה דיון דמיוני לחלוטין בהקשר של הקבוצה הזו.

כשמדברים על 1-0 מגעיל מדברים על קבוצה שחונקת את המשחק ומונעת מהקבוצה השנייה להגיע להרבה מצבים טובים. זה ממש לא המצב אצלנו, כל קבוצה בליגה תופרת אותנו ומשם אנחנו תלויים בעד כמה החלוץ האקראי שהם הצליחו להביא הוא טוב או בכמה רועדות הידיים לקורטואה באותו היום. ה1-0 נגד גלא’ הוא לא מגעיל כמו שהוא מקרי, הם שיחקו מזעזע (ועדיין הצליחו להגיע לשני מצבים טובים)

וה 0-0 בדרבי? ה 1-0 על סביליה? 2 משחקים עם כמעט 0 מצבים ליד השער שלנו, גם לא מייצגים?
בריאל משחקים שחקנים שזכו בהמון תארים, שחקנים ברמה הכי גבוהה לצפות מהם לזכות בתארים זה רק טבעי.

“נטחן עד דק בפורום הקודם”. קל לנו להופיע ולרוץ חזק מול הגדולות. אליפות לוקחים מול המאיורקות והלבאנטות, שם יש טיילת.

בכלל, להציג את ריאל מדריד כמועדון שיכול לבנות על 1-0-ים כדי לקחת אליפות זה חוסר היכרות משווע עם המועדון. זה יכול לעבוד לזמן קצוב, בעיקר בלית ברירה, אבל כאסטרטגיה זה פשוט בלתי אפשרי.

לא ניסיתי להציג את ריאל ככזאת, רק הגנתי על “ניצחון ה 1-0 הקטן והמגעיל” המושמץ, וטענתי שמניצחונות כאלה בונים דברים גדולים ושלריאל יש את היכולות לרצף ניצחונות כזה אם היא רוצה.

אני כל כך אוהב את ריאל( וגם את ליברפול) כי היא לא קבוצה שיכולה או מנסה או רוצה להיות קבוצה שמשחקת לאורך זמן על 1-0
אבל כרגע ניצחונות מגעילים הם מצרך הכרחי כדי לחזור להיות ריאל מדריד שאנחנו כל כך אוהבים, עברנו עונה מהגיהנום, אי אפשר לצפות שנחזור להיות מה שהיינו בלי שנעבור תהליך מסויים.

תהליך אין ספק שצריך לעבור, אבל הדבר העיקרי שצריך לקרות הוא רכש מאסיבי. הקבוצה הזו, גם עם ביטחון עצמי כמו של הכלאה בין זלאטן לרונאלדו, לא שייכת לטופ האירופאי כרגע.