חזרה למקום הראשון 3-0 חביב על אייבאר (גריזמן מסי סוארז)

כל הסגל בריא כולל אומטיטי (עד הפציעה הבאה) ופירפו שקיבלו אור ירוק, כולם יוצאים לחבל הבסקי מלבד המושעים פיקה ודמבלה.

אני עדיין לא מתרגל שאני רואה את פאטי בסגל… מקווה שיפתח.

אומטיטי ואלבה חוזרים ישר להרכב. כי בברצלונה גובה המשכורת קובע את המקום שלך בהרכב. רוברטו מוחזר למקום הטיבעי שלו. וואגה ואלניה נזרקים ליציע.

ויסקה ברצלונה!

צריך לשקם את אומטיטי אחרי הפציעה ופיקה צריך לנוח. צריך רוטציה בבלמים.

פיקה מושעה. שיקום שיעשה באימונים (או שיועיל בטובו להתנהג כמו שחקן מקצוען ולעשות את הניתוח, זה רעיון). המזל שלנו שאייבאר לא מנצלת את זה.

טוב מחצית ראשונה בינונית . אבל בשניה היה שיפור גדול . אומטיטי חלוד לגמרי אבל עשה את העבודה. לנגלה משחק הכי טוב שלו השנה.

ואלורדה הגיב טוב במחצית. השאלה למה סמדו לא פתח מהתחלה.

דה יונג וארתור, עושים לי :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

זה די מדהים איך אני יכול להגיב על המשחק הזה, לעשות קופי פייסט על כל משחק אחר העונה ולאף אחד לא יהיה מושג.

לגריזמן עדיין אין מושג מה הוא אמור לעשות באגף שמאל, ומדי פעם הוא מאותת לנו שהוא אחד השחקנים הטובים בעולם.

אין לנו קישור, אלא קשרים (שהם בפני עצמם תאווה לעיניים) שמחזיקים את המשחק של בארסה.

סמדו החולייה הכי בטוחה בהגנה, ממשיך לאבד דקות משחק טובתך המפגע התברואתי סרג’יברטו.

טבעית אצבע לא קיימת של המאמן במקרה הטוב, ומזיקה במקרה הרע.

דהיונג וארתור עושים לי פלאשבאק לימים הגדולים של הקישור הטוב באירופה. הפוטנציאל לזה בהחלט קיים.

גריזמן שיחק כסוג של מסי מהאגף השני, ניהל משחק ירד אחורה, בא מהאמצע כקשר התקפי (השער השלישי לגמרי שלו) ובכלל נתן משחק אולאראוונד מצויין. וזה עוד ישתפר.

מסי עדיין לא ב80% לטעמי, וכל הדינמיקה תהיה מהירה ויעילה בהרבה כשמורנו ורבנו יעלה הילוך.

הלאה למשחק הבא, המשכיות בשיטה ובבקשה סמדו מהדקה הראשונה. תודה.

תסביר או תרחיב על המשפט ‘אין לנו קישור, יש לנו קשרים’. מרגיש לי נכון אבל תרחיב…

יש לנו 3 שחקנים במרכז השדה שכל אחד מהם יודע לעשות את הפעולות שלו מצויין. אין בניהם דבק. הם לא יחידה שיודעת מה התכנית שלה. הם פשוט מאוד מאוד כשרוניים ויודעים לעשות דברים יפים, הם גם נהנים לשחק אחד עם השני. רואים שהרבה יותר נוח להם עם שחקנים אינטליגנטים ולא עם ראקיטיץ’ הבלטה.

אצל אנריקה דיברנו על זה שאין לנו התקפה אלא יש 3 שחקנים שעושים פעולות אינדיבידואליות, והם פשוט מספיק טובים כדי ליצר שערים יש מאין.

כשעכשיו קורה לנו אותו דבר בקישור, אני בטוח שקוריף מתהפך בקברו.

מה יכול להיות אותו ‘דבק’?

מאמן שינחיל תכנית משחק

חשוף את דעותייך לביקורת…

השלם קטן מסך חלקיו.