מחזור 3 :: שוב תיקו 1 בחוץ, הפעם מול לאס פלמאס

לאס פלמאס מעולה. יודעים בדיוק מתי ואיך לצאת ומתי לסגור מאחורה. אין לנו את הפתרונות בינתיים. יש יותר סדר במשחק אבל לאס פלמאס הורגת את המשחק שלנו בצורה אפקטיבית. ויני ואמבפה לא קיימים ומשם הדרך קלה לעצור אותנו. צריך למצוא דרך להפעיל את שניהם.

אני ממש אוהב את הפרשן היום. לא יודע מי זה אבל הוא ממש טוב.

זה שאמר שלאס פאלמאס מובילה בצדק בדקה הרביעית ?

8 דקות ראשונות נוראיות של טשואמני, זה כאילו שמצאנו את המחליף של בנזמה (בשנים הראשונות שלו לפחות) - צרפתי שיותר מדי אוהדים מרגישים שהוא אוברייטד או כמו שמוריניו הגדיר אותו - חתול ולא נמר.
בלי קשר, השידור היום משמעותית טוב יותר, לא בטוח מי השדרנים אבל זה שיפור גדול.

לצערינו ויני מתחילת הליגה החליט שלא בא לו לשחק ולנסות להשפיע על המשחק

חשבתי שהוא כבר התגבר על זה

כל שחקן בלאס פלמאס טוב יותר מכל שחקן בריאל.
וויניסיוס נראה כמו ראובן עובד אחרי הפרישה.
בראהים כנראה לא יודע להיות שחקן הרכב, הייתה לו מסירה מדויקת אחת?

ריאל נראית נורא ואיום ואין שום רעיון או פתרון התקפי.

אני חושב שזה הזמן ןהפסיק עם תירוצי תחילת עונה/משחק חוץ/מגרש קשה.

השאלה הכי חשובה, אתה מעלה את מודריץ’ בן ה 93, למה אתה מבקש ומצפה ממנו ושם אותו לשחק בתפקיד של מודריץ’ בן ה 28 ? אם הוא כבר שם לא עדיף שישחק את התפקיד של קרוס עונה שעברה ? לעמוד ליד הבלמים ולהניע כדור ימינה ושמאלה בלי מחויבויות הגנתיות, לא עדיף ?

אגב, הימור שלי מנצחים 4-2

לא רואה איך אנחנו כובשים 1…מאיפה נביא 4?!

בסביבות הדקה ה60 הם יתפרקו פיזית

כמה עונות עוד ייקח לוולורדה ללמוד למסור עם רגש. למה כל המסירות שלו חזקות מדי.

קרלו פשוט זורק למגרש את כל מה שיש לו, מעניין אם זה יעבוד…
ואם כבר עושים את זה אז אני אשמח לראות את אנדריק.

אני בעיקר אשמח לא לראות את ויניסיוס, הוא חירב את המשחק הזה הרבה יותר מהרגיל (כן, למרות הפנדל)

איך לעזאזל קרבחאל שידרוג התקפי על פני ואסקז ? רק אנצ’לוטי יודע את התשובה

לרוב אני שומר על איפוק, גם אחרי משחקים פחות טובים אבל המשחק הזה היה יותר מדי.
ריאל לא תסיים ראשונה העונה.
אנדריק להרכב וויניסיוס לסעודיה עכשיו בבקשה.

לא מאמין שלזה חיכיתי כל הקיץ

ואני בכלל סיפרו לי שאנצ’לוטי הוא לדעת רבים וטובים המאמן הטוב בעולם, כמעט והצליחו לשכנע אותי :sweat_smile:

עונה מיוחדת… הרבה זמן לא היתה עונה שהליגה נגמרה באוגוסט.

קרלו פשוט מכר אותנו. פוליטיקאי ואיש קטן. נכון, ברהים היה לא טוב, אבל כמה פעמים שרודריגו היה לא טוב (מלא) הוצאת אותו במחצית (תשובה-אפס)? לוקאס היה נקודת האור, היה רענן ומעולה התקפית, ואתה מכניס את קרבחאל הנכה התקפית במקומו? ויניסיוס צריך סדנת חינוך, מאבד כל כדור שמגיע לדרכו, מתעלם מאמבפה באופן מתריס, רב עם כל העולם, ומשחק 85 דקות. אנדריק ב5 דקות היה יותר מסוכן ממנו.

פשוט פוליטיקאי קטן

אנצ’לוטי נראה לא רגוע על הקווים. בגמר הצ’מפיונס הוא שידר יותר שלווה. מעבר לזה ניהול משחק טוב שלו סהכ. חילוף מוזר של דני לוקאס והייתי רוצה לראות את אנדריק קודם לכן אבל הוא היה הרבה יותר פעיל מבדרך כלל.
מעבר לזה לא נראה לי שצריך להתרגש יותר מדי. בסוף לא מעט שחקנים הגיעו שבוע שבועיים לפני פתיחת העונה בלי שהיה להם זמן לנשום. אם נראה ככה בינואר אני אלחץ יותר.

עצוב בשבילנו ושמח שזה קורה לאנצ’לוטי.
את השקר הזה צריך לחשוף.

הזהרתי עם חטא היוהרה. המחצית השנייה סבירה אבל לא יותר. אנדריק רק עלה לשחק והגיע לכמה מצבים, היה מתבקש לשים את קיליאן אמבפה בצד שמאל הרבה יותר מהר. יש משחקים רעים אבל ויניסיוס ג’וניור צוחק עלינו הוא לא הופיע לעונה - כמו הקבוצה שלנו. מכדרר בטיפשות, שוב הניסיון מסירה עם הפאלש כי זה עבד פעם אחת, הוא מאבד כדור ולא עושה אפילו בכאילו.

אני חושב שההרכב היום היה טוב ומרענן אבל לא הצליח. ברהים דיאס ואני מתומכיו - היה גרוע בצורה יוצאת דופן. לוקאס ואסקס עם פס אחרון מאוד-מאוד מרושל אבל לא הייתי מוציא אותו. ביחס לניהול המשחק הרגיל של קרלו אנצ’לוטי - החילופים הגיעו מהר ויחסית בסדר [נו טוב למעט ויניסיוס שאף אחד לא חשב שזה יקרה].

תסלחו לי אני לא צריך למכור עיתונים מחר עם כותרות מפוצצות אבל קיליאן אמבפה עם סיומת נוראית מאז המשחק נגד אטאלנטה. גם היו לו מצבים סבירים להבקיע. תמיד לאמצע, או קצת לאט מדי ונבלם על ידי ההגנה, וגם כשהצליח כבר לייצר מצב מכלום במהלך שפתח רגליים - סיומת עלובה כזו הרגליים כאילו רעדו לו.

בכל מקרה אין קבוצה. כשאנחנו חוטפים כדור בהגנה זה בזכות האתלטיות של אדר מיליטאו למשל, החוכמה של פדה ואלוורדה או יוזמה של אורליאן טשואמני. גם בהתקפה אין שום דבר, הכל הברקות ומהלכים אישיים. תיקח כל מאמן מהרחוב ותיתן לו את הסגל הזה והעסק היה נראה יותר טוב. בושה וחרפה. אנחנו לא סתם משחקים לא טוב אלא יש דקות ממש של חוסר אונים. מאיורקה נראתה נגדנו נהדר, ויאדוליד גם כן, לאס פלמאס פתאום היו…לא יודע…קבוצת טופ. מזל שחאיימה מאטה היה בנבדל שם של סנטימטר והשופט היה חד ופסל, כמעט הפסדנו. השחקנים כאילו לא יודעים לקראת מה הם באים.

עזבו מתחרט שכתבתי כבר על חווית צפייה לה אני מצפה העונה. תשחקו כדורגל, תהיו עוד קבוצה מהטופ. פסים פשוטים לא הצליחו. זה חלק מזה גם על השחקנים כן? אמרנו תאונה ופאנצ’ר טבעי במאיורקה ובתאכלס חוץ מכמה דקות נגד אטאלנטה - כלום. מתקשים כל הזמן

פלאשבקים ל-2012/13. בכלל לא בטוח שניקח אליפות, פער של ארבע נקודות זה לא צחוק גם אם רק התחלנו. העונה הזו גרמה לי למעין טראומה ומסמלת מאוד את הקושי שלנו לקחת שתי אליפויות ברצף, קיבלנו הוכחה ברורה למה ריאל לא יודעת לשמור על הכתר. ריאל מדריד לא משחקת כדורגל היא מלאה בפוזה. אין לי שום הסבר למחצית הראשונה.

הבעיה הכי קשה לטעמי שאנצ’לוטי לא שוחט פרות קדושות. ויניסיוס חייב ספסל דחוף ואנדריק להרכב.
זו תהיה בכייה לדורות אם נפספס אותו כי באמת יש שם משהו.
יש לנו חומר שחקנים אבל אין יוצר. חייבים מאמן עם רעיונות חדשים כי ויני גורר איתו את כל הקבוצה למטה אם הוא לא טוב וקרלו בחיים לא יעז לספסל אותו.