מחזור 3:: 2-1 סופר מתסכל לפאלאס בבית (ג'יימס)

כל בעיות העונות הקודמות אחת לאחת עם תוספות:

1. גולים מפגרים, טעות מטומטמת של לינדלוף ואז פאשלה של דה חאה, מכונת הזמן חזרה לאפריל.
  2. אובדן עצות מול קבוצה מסתגרת.
  3. שיפוט בזיוני כבר משחק שני רצוף.
  4. לא מצליחים להכניס פנדלים (wtf?).
    5.סולשיאר עוד פעם עם ניהול משחק הססני. גרינווד לא עשה כלום, מאטה נכנס רק דקה 85.

ולא, גומס לא יפתור כלום.

הרכש שלנו טוב, זה הדבר הטוב היחיד.

כל השאר פשוט לא עובד. כשאשלי פאקינג יאנג עלה למגרש, הוא הושפל ברמה שאפילו אני ריחמתי עליו, זה הגיבוי שלנו למגן שמאלי שכנראה הולך לעשות עוד לא מעט הופעות בשל פציעתו של שואו, אהה וגם מרסיאל נפצע, נשארנו עם גרינווד גומז וסאנצז כשהשלישי בדרך החוצה.

צריכה לקום ועדת חקירה על איך לאלף אלפי עזאזלים לא הבאנו מחליפים לשחקנים ששיחררנו (לוקאקו פלאייני הררה) זה הזוי ברמת ההפקרות.

עם הפנים לעונה הבאה

לעונה הבאה או לעונת 2024-2025?

ברצינות, האם יש סיכוי כלשהו שחבורת השחקנים הצעירים (או צעירים יחסית) שיש לנו יהפכו לקבוצה המסוגלת לזכות באליפות או בליגת האלופות בעוד שנה-שנתיים? אני ממש לא בטוח…

גם ליברפול, שהיא דוגמה למופת בשנים האחרונות לאיך לבנות קבוצה, הייתה צריכה להוציא המון כסף כדי להיות שם.
יונייטד, שהיא לא דוגמה לאיך מועדון צריך להתנהל, צריכה להוציא כפליים כדי להגיע לשם. כרגע יונייטד לא מוכנה לכך, ולכן היא לא תגיע לטופ האירופי עד שתעשה כן.

אין מה לעשות, אין פתרונות קסם. גם כל שנה שיונייטד לא בטופ היא מתקרבת להחשב תודעתית כמועדון בינוני, מה שבכלל יקשה עליה עוד יותר כדי לחזור להיות מועדון מצליח.

האמת ? אני לא יודע, אני אופטימי רק כי הרכישות האחרונות היו נכונות ומתאימות לצרכים של הקבוצה, כלומר רכשנו שחקני כדורגל ולא שמות כדי שנוכל להרוויח עליהם ממכירת חולצות.

העניין הוא שהיו מעט מידי החתמות למצבנו , עונה הבאה אני מניח שיתנו דגש לקישור ולהתקפה , כלומר אני מקווה שקיץ הבא נהיה בשלים יותר , כל עוד מדובר בשחקנים כמו לינגארד ככה נראה.

אני לא רואה את סולשיאר שורד עונה שלמה במצב הזה. כמובן שמגיע לו לאור חלון ההעברות האחרון, אבל אם נמשיך לנצח 3 משחקים מכל 15, ונפסיד לקארדיף ופאלאס בבית, הוא ימצא את עצמו בבית בסופו של דבר. אני מקווה שעובדים מעכשיו על ינואר, שהפציעה של מרסיאל לא חמורה, ושיורנטה אכן יגיע. במצבנו גם בנזמה יעזור להתקפה שלנו.

יש פה פער מאוד לא מוסבר בין איך שהקבוצה נראית על המגרש לתוצאות בפועל. מבחינת שליטה במהלך המשחק, יונייטד לא שלטה ככה כמה עונות. השחקנים רצים ולוחצים, ועושים את זה די טוב האמת, היריבות כמעט ולא מגיעות להזדמנויות ממשיות (וולבס הגיעו ל3 בערך, פאלאס גם ושתי הגולים שלהם היו נטו טעות אינדיבידואלית). בעונה שעברה למשל לא היינו עוברים משחק בלי 6-7 בעיטות למסגרת במינימום, וההגנה נראתה הרבה יותר פגיעה.
הסיטואציה מזכירה לי קצת את תחילת תקופת מוריניו שהקבוצה נראתה לא רע אבל הכדורים פשוט לא נכנסו.
השאלה אם יש סיכוי שהמספרים יסתדרו עם צורת המשחק.

השליטה שלנו חסרת תכלית, אנחנו סתם מניעים כדור בלי מטרה, פה ושם אנחנו עושים מהלך כדורגל לגול אבל חוץ מזה, שליטה עקרה לחלוטין.

תלוי איפה פוגבה משחק, אם הוא משחק מאחורה אז יש משחק מאורגן ושליטה בכדור אבל אין מישהו למעלה שיעשה משהו מעניין, אם פוגבה ישחק יותר קדימה יהיה יותר “אקשן” אבל מצד שני לא תהיה שליטה כמו עכשיו, בקיצור צריכים עוד שחקנים טובים.