מחזור 3: מנצחים 2:1 בוואייקס של ראיו (פדרי, אולמו)

ברצלונה מגיעה למשחק הזה לאחר שעשתה משהו בלתי צפוי - 2 נצחונות מ-2 המשחקים הראשונים!
ואחרי שיורדים לקרקע, וזה קשה עם כל האופוריה הזו, מגלים שלמרות כמה דברים חיוביים שעלו במחזורים הקודמים (פדרי, ברנאל, ראפיניה אולי, קונדה, משחק הלחץ שמשתפר אט אט, מערך מתאים), עדיין יש לא מעט בעיות, שאת כולן אנחנו מכירים. אז מה כן שווה לחדש, או לפחות במה שווה להיזכר -

1. מדובר בראיו ואייקאנו. בחוץ. כלומר למרות שזו קבוצה שסיימה את 2 העונות האחרונות במקומות 11 ו-17, ברצלונה לא ניצחה במגרשה הביתי מאז ינואר 2021 (ואז היה לברצלונה את מסי), ובליגה - מאז 2018.
  2. ישפוט הערב - סוטו גראדו. כן, הוא.

בקיצור - יהיה מעניין הערב. לא בהכרח טוב, אבל מעניין.

הסגל למשחק -

דני אולמו בלי כוכבית!
בואו רק נקווה שהוא באמת רשום, וזו לא הבטחה שלאפורטה נתן ללה-ליגה שהוא יירשם ואז הוא יעלה לדשא ונקבל הפסד טכני, הורדת נקודות ופנדל לריאל. לא יפתיע אותי כלום.

ממשיכים להיעדר -
פאטי, טומטום, פרנקי, RFA, וכמובן - כריסטנסן, שבזכות טוב ליבו היה אפשר לרשום את אולמו.

נעדר חדש -
אריק גרסיה - כאבים בכף רגל ימין, או שקר כלשהו אחר שבעצם אומר “חודשיים בחוץ” או “בדרך לקבוצה אחרת”. נגלה בקרוב. אולי.

אין לי הרבה תקוות למשחק הערב בגלל סיבה אחת - סוטו גראדו.
הבן אדם שפט אותנו 9 פעמים בליגה והצלחנו לנצח רק 2 פעמים והפסדנו 5.
אחוזי הצלחה איתו הרבה הרבה יותר נמוכים מחיל מנזאנו אפילו.
בשנה שעברה שפט אותנו 3 פעמים, בכל שלושת הפעמים היה שיפוט עויין ולא נצחנו אף משחק מבין השלושה.

מקווה לכדורגל חיובי, אבל מבחינת תוצאה אין לי שום תקווה.

ההרכב -

מרטין פותח במקום באלדה (פציעה? או רוטציה?).
הקישור עם ברנאל, פדרי וראפיניה ממשיך משחק שני רצוף.

אולמו יתחיל בספסל.

ההרכב של ראיו -

בספסל -
הבן של אטו, וגומבאו מיודענו.

לא בסגל -
חאמס רודריגז, שהצטרף לראיו לפני שנייה.

מעניין האהבה של פליק למרטין.

כרסום במעמדו של אאא"פ

קבל מדד על אימוץ הכינוי, ואנטי מדד על זה שהכנסת לי את זה לראש.

מצד שני - הוא לא היה שחקן הרכב To begin with. גם זה יבוא.

לא שחקן הרכב אבל ראפיניה? על המשבצת שלו? יש גבול…

נותן לפליק ליהנות מהספק של “פרמין חזר רק לפני שבועיים לאימונים, אחרי קיץ ארוך”. את הכתובת שלו אני תמיד יכול לברר.

אני נהיה יותר מידי זקן. לקח לי כמה שניות להבין את זה :joy: :joy: :joy:

לגבי באלדה, פליק אומר שזה משנה זהירות בגלל שהוא חזר מפציעה ארוכה

קישור פליז

תבקש מפרמין, הוא גם ככה מובטל על הספסל:

דן הייתי בטוח שאתה מתכוון לזה שהקישור של בארסה צריך להחזיק יותר בכדור.

בינתיים חרא יכולת, חרא תוצאה ואני אפילו לא יכול להאשים את השופט.

לפתוח עם פראן טורס זה כמו לשחק עם 10 שחקנים. שיכניס כבר את אולמו, או את פרמין, או קסאדו, או מישהו, העיקר שיהיו 11.

הבעיה בחצי השעה הראשונה היא שראיו לחצה כל כך גבוה שהיא פשוט ביטלה את הרביעיה הקדמית והיינו כל הזמן בנחיתות מספרית.

במצב כזה המטרה של הקישור צריכה להיות לפרק את הלחץ. להתמסר בשקט ורוגע ולהתיש את היריבה ובכך להשתלט בחזרה על המגרש. הבעיה שפדרי וראפיניה התנהלו כסביבונים ערופי ראש ואין להם את ראיית המאקרו של המשחק. הם כל הזמן ניסו מהר מהר להגיע להתקפה ובכך בעצם איבדו לנו את השליטה.

באגפים יש בעיה. קונדה כתומך לחימה שאמור לשתף פעולה עם לאמין זה פשוט מביך. יש לו אפס טכניקה, אין לו מסירה ואין לו שום יכולת להתנהל עם כדור. מהצד השני ג’רארד מרטין הזה שאני לא בטוח מאיפה צץ פתאום אבל אשכרה גרם לי להתגעגע לבאלדה…

אנחנו צריכים ליד ברנאל שני קשרים שמסוגלים להרגיע ולחשוב. לא בטוח אם יש לנו כאלה על הספסל.

אחרי הפסקת השתייה בארסה השתלטה על המשחק אבל לא נראה לי שזה בגלל שינוי טקטי שלנו אלא פשוט ראיו איבדו מומנטום.

כל מילה ליאור. מדויק ביותר. ראפיניה לכנף ואולמו לאמצע חייב להיות ההתחלה, ואם אפשר איזה קאנסלו בתור מגן שמאלי כי הזוועה הזו שורפת בעין.

ראיו משחקת באש עם ההגנה הגבוהה הזאת. תמיד יש לה את הקטע הזה לשחק מולכם כאילו הם שווים לכם, בסוף הם אוכלים בראש. היא גם כבשה מהר מדיי. נראה כמה הם יחזיקו במחצית השניה, אני לא חושב שהיתרון הזה יהיה שווה משהו בעוד 45 דקות.

אני לא בטוח שראפיניה ופדרי משחקים כך על דעת עצמם. אני אתקן את עצמי, אני בטוח שפליק דורש מהם לשחק קדימה ומהר.
השיטת משחק של פליק מהנה אך הופכת למסוכנת ברגע שהבלמים לא מצליחים לצמצמם מרחקים.
זה נראה ומרגיש שיש בור באמצע שראיו מנצלת פעם אחרי פעם כדי לצאת למעברים מהירים. הבלמים חייבים לצמצמם את המרחק.

סוף סוף המאמן שמקשיב לי.

שומע, האנזי, במשחק הבא אתה לא פותח עם פראן לא משנה מה.

גם אני לא בטוח מי אשם אבל זה פחות חשוב…