מחזור 3 :: 2-2 מאכזב מול ויאריאל

אני אפילו לא מבואס. שיחקנו טוב ברוב שלבי המשחק, היינו ראשונים לכל ריבאונד או כדור גובה. הגענו למצבים ושיתפנו צעירים. ויאריאל עשו גול מהתקפה אחת ומתנה שנתנו להם, לפעמים גם זה קורה, במיוחד שיש לך את ראמוס בסביבה.

אני לא כועס על ראמוס, זה ראמוס לטוב ולרע. לרוב זה לרע, ועל כל שער שהוא נותן הוא הורס 2 משחקים, מה שמספיק לחרב לנו עונה שלימה. הוא לא יהיה דרוך וענוותן אחרי שכל הקריירה הוא הוכיח זחיחות ושחצנות.

מברוק לויאריאל שהצליחה להיראות כמו ליגה א’ דרום ועדיין להוציא מולנו נקודות. מרגיש מיותר לשחק מולם במדריגל. אפשר לחתום על תיקו שתיים ולהימנע מפציעות והרחקות מיותרות.

בכל אופן, מחר. מחר זה היום שאנחנו ככל הנראה נקבל קשר ונדע איך הסגל שלנו יראה בעונה הקרובה.

לפעמים נראה שכלום לא הולך לך, הם נכנסו פעמיים לרחבה והבקיעו פעמיים מכדורים חוזרים ואצלנו פוסלים גול לבנזמה על 5 ס"מ נבדל…

הצלחנו לחזור פעמיים מפיגור, בייל כבר עם 2 שערים ובישול לכל מי שפיקפק בו וזרק אותו לפח אשפה.

וניסיוס כרגע זה לשחק עם פחות שחקן, ראמוס עדיף שלא ישחק במשחקים מהסוג הזה.

השחקנים נלחמו והראו שאכפת להם, אפילו בייל התעצבן על ביזבוזי הזמן שלהם ושילם באדום, הכיוון חיובי ויש לזכור שהזארד וחאמס חסרים ואנסיו גמר את העונה, אחרי שהפצועים יחזרו נראה יותר טוב.

וזידאן…בבקשה לא עוד 442 כזה וגם לא 3 בלמים.

דווקא שטפנו את המגרש כל עוד ששיחקנו במערך הזה. דברים השתנו לרעה כשחזרנו ל433 המשעמם שלנו.

זידאן כנראה שכח שהתחת כבר שנה שניה בטורינו.
אפילו מול קבוצה עלובה לא מצליחים להבקיע.

יביאו מיליון שחקני חיזוק ועדיין נמשיך לראות פעם אחר פעם את את אותה דייסה מעופשת בהנהלת מר ראמוס.
לויניסיוס הלך הביטחון, יוביץ’ גם לא מוצא את עצמו בגלל מערך הזוי ובנזמה(לא מתאים להיות חלוץ חוד) מקועקע להרכב.
אה ובלי מילה על בייל השנוא ששוב מציל את המולדת ונראה שגם לו נמאס (קשה לי להאשים אותו למרות הטימטום בסוף).

זידאן לא יתאים לבנות קבוצה נקודה

משחק שני ברציפות שאנחנו משחקים יותר טוב ושווים יתרון, ובסוף אוכלים אותה משום מקום. התוצאות דומות לעונה שעברה, היכולת לא. לפחות הפעם הראנו קצת אופי אחרי הספיגה.

• הכל כל כך קשה בליגה הזו. כל גול בא אחרי שיוצאת הנשמה ועל כל נקודה מקיזים דם. מתי סוף סוף נדע קצת נחת?
  • אי אפשר בלי התלונה הקבועה שלי במצבים כאלו. מאז השער של ויאריאל, שוחקו בפועל אולי שליש מכמות הדקות. כל שנייה שחקן נשכב על הדשא על כלום, פשוט מרתיח. גם כשהשופט רואה ש2 מתוך 4 דקות התוספת בוזבזו על עצירות שלו, הוא לא מוסיף שנייה. מתסכל ומעצבן.
  • לבייל לא הגיע צהוב שני. השופט המטופש היה קל על ההדק איתנו. בייל שחקן ההתקפה היחידי כרגע שיודע לעשות גול. מאוד קשה לי עם ויניסיוס, כי גם בתקופות הטובות שלו אני לא רוצה שהכדור יגיע אליו ברחבה, כי הוא יחמיץ באופו וודאי.

כשמודריץ’ נכנס נראינו יותר טוב לדעתי, הבלגן התחיל עם כניסת וינסיוס, בכל מקרה ב442 שיחקנו יותר טוב ממה שאני חשבתי שיהיה, אבל עדיין 4231 או 433 עדיפים.

הכי חשוב שאפשר היה לראות שהשחקנים ממש מחויבים ונתנו את הכל, אם ימשיכו ככה עם חזרת הפצועים יהיה הרבה יותר טוב.

פעם שנייה שויניסיוס לא מקבל פנדל ברור למרות ה-VAR, גם בעונה שעברה שוער הכשיל אותו ושופט הטלוויזיה לא התערב.

https://twitter.com/Kolibet/status/1168267775888056320

זה לא פנדל שאני הייתי נותן אם אני שופט VAR, הצהוב השני הקצת מחמיר לבייל היה הרבה יותר בעייתי לדעתי.

אני אחכה לראות מה קורה מחר עם קשר לפני שאני חושב על איזה מערך יתאים לנו. אם פוגבה או ברונו פרננדש נוחתים מחר במדריד אני הכי בעד ה433. כרגע הקישור שלנו סטטי מדיי בשביל זה.

לבעוט לשחקן ברגל בעוצמה כזאת זה פאול. לא משנה שהוא הלך לכדור, הוא פירק לו את הרגל לפני הנגיעה בכדור. זה שזה קרה ברחבה לא משנה כלום. היה חייב להיות פה פנדל.

אם פוגבה יגיע 4231 יהיה הכי טוב, פוגבה יכול לשחק גם ב 2 וגם באמצע ה 3 במערך הזה.

מסכים שהייתה עבירה, אם זה מחוץ לרחבה היה נשרק, אבל עדיין לא חושב שהייתי נותן פנדל על זה.

מודריץ’ קיבל אדום על פחות. רק אומר.
אם הוא היה נוחת לא טוב הוא היה מושבת לחצי שנה על פציעת ברך.

• המחלה הזו בכדורגל לבצע חילופים בכוח. ויאריאל לא התקרבה לרחבה והשער היה באוויר. אין שום היגיון להוציא את יוביץ’ ולהכניס את מודריץ’ עם התרומה ההתקפית האפסית שלו. הרי אם מודריץ’ פותח ואנחנו במצב הזה, היה מתבצע חילוף הפוך. ואם כבר להוציא חלוץ, למה לא את בנזמה שאיבד 10 כדורים ב-5 דק’ שלפני?
  • בנזמה מבלה במשחק ברחבה 30 שניות בממוצע. דווקא היום עם יוביץ’ הוא החליט להקים שם התנחלות.
  • המילה “מהפך” לא קיימת בלקסיקון שלנו. תפרנו רמונדטות גם ביכולת דלה, עכשיו אין גם את האמונה, הביטחון והתלכיד לעשות את זה.
  • אין שום הצדקה ל-73 דק’ של לוקאס ואסקז היום.
  • מנדי מדהים הגנתית. הולך להיות באנקר במשחקים הקשים בליגה.
  • צריך להודות שיש לנו גם מנחוס. כל ריבאונד מהשער נופל הישר לרגלי היריבה.
  • פראיירים. שני משחקים שהיו על הריצפה שרק היינו צריכים להרים. נקודות שנבכה עליהן בהמשך.
  • חבל שאתם לא רואים שהשופטים בצד שלנו. כל מי שיכול לתרום להתגלות הבלוף, וולקאם.

אני פשוט קרוב להרים ידיים מהקבוצה הזאת. אין לי כוח כבר להרחיב ולפרט את כל החולי והחרא שיש בסגל הזה. השנה לא הולך להשתנות שום דבר פרט לכך שזידאן מקלקל את השם שלו. ההתעקשות המטומטמת שלו על פוגבה, נכון לעכשיו, כל עוד לא הגיע אלינו שום רכש שאשכרה ישפר את הקבוצה, גמרה לנו את העונה.

קצת לא מבין את ההתלהבות ממנדי. אז הוא יותר אחראי ממרסלו כמו כמעט כל מגן בעולם, אבל איך אפשר להשוות את הערך המוסף של מרסלו לזה של הצרפתי? זו בכלל לא אותה ליגה.

גם הגנתית חייב לציין שלא שמתי למשהו יוצא דופן מלבד זה שהוא אכן מאוד מהיר.

מסכים לגמרי. אם כבר, אפשר לראות לפי התנועה של מנדי שהוא פשוט בורח מכדורים (נכנס המון לאמצע ולא בא לקבל כדור מהקו) שזה כנראה מעיד על חוסר ביטחון. בכלל, הוא מרגיש לי כמו נגר ושהוא שחקן כדורגל נטו בזכות אתלטיות.

מנדי נחלש במחצית השנייה. בראשונה היו לו כמה פעולות מפלצתיות בהגנה. זו לא רק אחריות ומהירות, קרבחל אחראי מאוד ומהיר ועוברים אותו בכיף. מנדי חיסל אותם אחד אחד.
בהתקפה הוא אכן היה קצת מפוזר, נקווה שיכנס לעניינים ויראה מה שעשה בליון.

לאף אחד בעולם אין את הערך המוסף של מרסלו וג’ורדי אלבה. אבל מרסלו לא תמיד בא לעבודה, נפצע לא מעט ויש משחקים שבהם עדיף לסגור את האגף.
בניגוד לקרבחל-אודריאוסולה, שאצלם אחד הוא פשוט גירסה חיוורת ומפוזרת של השני, מרסלו ומנדי משלימים זה את זה ושניהם נחוצים בסגל.

שימו לב שבפוסט שמחקתי, מי ששם לב, כתבתי שהחילוף הכי טוב התקפית שלנו יהיה מרסלו במקום מנדי. אבל הוא עדיין מתרגש, הופעת בכורה, כלומר מאמין שבהתקפה הוא יכול לתרום בצורה סבירה. לגבי היכולת שלו בהגנה אלה היו 80 דקות מעולות, אתם לא זוכרים איך הילד הצעיר שרף את מרסלו בעונה שעברה? הוא מהיר, הוא חזק ואגרסיבי, הוא מאוד אחראי, ואם נודה באמת: הוא משחק בחוליית הגנה חרא, רק שמות גדולים. בלי תיאום, בלי שכל.

רפאל ואראן ממשיך להיות איום ונורא. סרחיו ראמוס חוטף כאן כל שני וחמישי ולכן אין טעם להזכיר אותו בכלל. לא פשוט להשתלב בהגנה שלנו, זו לא אתלטיקו. ואני חייב גם מילה על טיבו קורטואה, עזבו שאני אוהב את קיילור - הוא פשוט בלוף, חור בידיים.

גארת’ בייל השתווה לרונאלדו הברזילאי עם 104 שערים, במשחקים נגד ויאריאל פשוט הולך לו. נקודת האור היחידה שלנו העונה. הוא בימין, הזאר בשמאל - אולי עוד יהיה מעניין איכשהו.

שתי נקודות שעלו בתקשורת:
דבר ראשון, הקבוצה הזו פשוט שכחה איך לנצח. שישה נצחונות מ-14 משחקים מאז שזידאן חזר. זה מעליב
דבר שני, טור דיעה “יש כל כך הרבה דברים שחסרים לקבוצה הזו, זידאן, חוץ מפול פוגבה”. מדויק, מה נעשה

דור כתבת יפה מקודם - הקבוצה של עונה שעברה הייתה מפסידה את המשחק.
העונה חילצנו תיקו. יש שיפור אבל כמובן שזה לא מספיק בשביל להתחרות על תואר.
למישהו היה ספק שנבעט בדלי?

לגבי קורטואה - אין ספק שמדובר ברכש המיותר של השנים האחרונות. איזה בזבוז של כסף בחיי.
הוא נתן משחק גדול אחד מאז שהוא הגיע? הציל נקודות? משהו?

כיף לראות את בייל כובש ומשחק עם חשק, אבל מבאס לדעת שזה זמני עד הפציעה.

המחשבה שהיינו יכולים להגיע היום גם ללא בייל שהיה אמור להיות בסין מחרידה אותי. המחשבה שהיינו עולים היום עם ואסקז ווינסיוס בלי אף שחקן התקפי אחד על הספסל גורמת לי לגרד את הגוף, ואני מאלו שחשבו שצריך להיפטר מבייל הקיץ. ללא ספק מדובר בשחקן היחיד שלנו שיכול לעשות גול מכלום, נקווה שנראה עוד מהלכים יפים כמו זה של קסאמירו יוביץ’ קרבחאל ובייל בגול הראשון.

סה"כ מרגיש לי ששיחקנו יחסית בסדר, אחרי שנה שעברה שכחנו איך קבוצת כדורגל צריכה להיראות ובגלל זה אני יוצא מהמשחק הזה בתחושה יחסית מעודדת (כשהציפיות נמוכות זה מה שקורה).
תיקו בלה סמריקה זו תוצאה שאפשר לקבל, אבל רק במידה ולא היינו מפסידים נקודות מטומטמות מול ויאדוליד בבית.

קורטואה מתחיל לגרום לי להרבה חששות, אחרי העונה שעברה קיוויתי שאולי דברים יסתדרו לו, אבל מתחיל להרגיש שהוא פשוט לא שוער טוב מספיק.
נראה שמכל השוערים שהיו מועמדים אלינו והיינו יכולים להביא (דה חאה, אליסון, קאפה, דונארומה) הבאנו את השוער הכי פחות טוב.

אתה צריך להבין שבעולם של מרסלו מגן שמאלי כבר 10 מעל 10 שנים בריאל, לראות מגן שמאלי שיודע להגן זה פשוט נס מבחינתנו וכנראה בגלל זה ההתלהבות הגדולה למרות משחק טוב אבל לא יוצא דופן של מנדי.