גביע המלך - הדיון המתגלגל:: מודחים בשמינית אחרי 3:2 לבילבאו (פראן טורס, פדרי)

הסגל למשחק הערב מול בילבאו -

דמבלה בחוץ!

עוד מחוץ לסגל -
לוק דה-יונג - מושעה.
ממפיס, אומטיטי, אריק גרסיה ורוברטו - פציעות.
פנייה - קורונה.

מרטין ברייטווייט החלים ונכנס לסגל.

פראן טורס ופאטי גם בפנים, כמו גם אראוחו והברגים.

משחק מול בילבאו בסן מאמס זה או 0-4 לנו או 4-0 להם

בילבאו של השנה היא קבוצה שלא כובשת הרבה, רק 20 שערי ליגה (מקום 5-4 מהסוף יחד עם אוססונה) בעונה פחות טובה של ראול גרסיה ואינייקי, החיים קשים אחרי עידן אריץ אדוריס.
מי שכן בעונה טובה הוא איקר מוניאין שעדיין נראה בן 13 גם עם הזקן.

לעומת זאת ההגנה שלה חזקה ויציבה וספגה רק 17 שערים שזה המקום שני אחרי סביליה שספגה 14 בלבד ואפילו פחות מריאל שספגה 18.

אומר ואגיד שאומנם היא ספגה פחות עם הגנה טובה ויציבנ אבל היא הרבה פחות לוחצת ולוחמנית משנים קודמות ויותר מסתגרת שזה סגנון משחק שונה מהסגנון הבאסקי הלוחמני שלהם.

יאללה יהיה מעניין ובהצלחה לנו.

לא יודע, נשמע לי כמו 0-0 ופנדלים.

אני מצפה להמשך מגמת השיפור שלנו.
לא יודע אם זה יספיק מול קבוצה טובה כמו אתלטיק, אבל לא מצפה להתבזות.
מעניין איזה קשרים יפתחו מבין גאבי-ניקו-בוסקטס-דה יונג-פדרי.

ההרכב -

התקפה של אבדה, ז’וטגלה וטורס.

פרנקי ופאטי יתחילו בספסל.

ההרכב של הבאסקים -

אינייאקי וויליאמס מתחיל בספסל, האח הצעיר ניקו יפתח במקומו בהרכב.

בארסה עם 4-3-3 קלאסי מול בילבאו עם הרכב חסר מאוד בהתקפה ללא אינייקי ויליאמס וברנגר שנמצאים בספסל. נראה שהמשחק הזה עשוי ללכת לתיקו ופנדלים שכן שתי הקבוצות מתקשות מול השער, רק באמת חשוב לוודא ששומרים על איניגו מטינז במצבים נייחים. הבן אדם הזה מפלצת בכל קרן וכדור חופשי, זה שלא הגיע אלינו כשוואלוורדה אימן זה חתיכת פיספוס.

סליחה

לשים את אלבה על ניקו ויליאמס זה כמו לצפות מראש לסרט אונס על קשישים סליחה#

עוד משחק בלי מגן שמאלי. עוד משחק בלי קשרים התקפיים. עוד משחק בלי החזקת כדור. עוד משחק בלי מוח. עוד משחק בלי שליטה על הקצב.

להצטרף? יש מה לראות? או שאמשיך בלימודיי…

תמשיך ללמוד. אין מה לראות.

משחק עם קצב נהדר.
שמתי לב שבמשחקים האחרונים יש שתי ברצלונות, אחת שנמצאת בפיגור והשנייה שלא. הראשונה נהדרת והשנייה קבוצה פריכה ולא יוזמת. הפתרונים לצאבי.

אני נהנה מהמשחק. קצב טוב ויש מצבים. רובם של אתלטיק, אבל גם לנו היו.

אתם יכולים לרדת על אלבה, ובצדק. אבל לפני שאתם מורידים אותו לספסל, תציעו אלטרנטיבה.

מצבים שלנו? איך אתה מסביר את זה…

לא יודע להסביר את זה.
חוץ מהגול הייתה גם נגיחה של ז’וטגלה מעל השער, וזה לא נספר.
לא משנה, אל תיתן לאף אחד להפריע לך בלימודים.

יש איזה קטע מוזר בהגנה.
כשהכדור אצלינו, אלבס בורח למעלה, אראוחו עובר ימינה ובוסקטס יורד להיות בלם. כאילו אם כבר הגנה איטית, אז עד הסוף. ואם מאבדים כדור, אלבס לא מספיק לחזור.

הבעיה בגדול זה שיש לכם הרבה שחקנים שיודעים להחזיק בכדור ומעט מדי שחקנים שיודעים מה לעשות עם הכדור.

זה רשמי: פפ הרס לי את הכדורגל. אני כנראה לא אהנה לעולם מהמשחק הזה כמו שנהניתי אז. צ’אבי מקבל ממני נכשל על החודשיים הראשונים שלו בתפקיד. בארסה משחקת מתחת לציפיות שלי, שהיו נמוכות מאוד.

יאללה אנסו!!!

ככה עובד מערך פלואידי. צ’אבי תוקף עם 3-4-3 כשהכדור אצלנו, וללא כדור אנחנו ניסינו 4-3-3 ועברנו במחצית עם היציאה של אבדה ל4-4-2 כשהכדור לא אצלינו.

אלבס או אלבה יוצאים לקו הקישור הבלם באותו צד עובר לאגף לסגור את החור, ובוסקוס מגיע לתחזק את המרכז. זה מסוג הדברים שהיה בהרבה קבוצות התקפיות כמו אצל טן האח, סמפאולי, פפ ועוד.

אני אשמע רע, אבל באמת שאני מתחיל לשנוא את דה יונג… הוא פשוט גרוע בכל עמדה שמנסים אותו שם, משוואת הדה יונג הטוב ודה יונג הרע מעולם לא הייתה כל כך מאוזנת…