גומלין רבע הגמר: מעפילים לחצי הגמר אחרי דרמה אדירה והפסד 3:2 לצ'לסי (רודריגו ובנזמה)

אנצ׳לוטי מפסיד לנו את המשחק. ממש מאכזב.
אשכרה הוא עלה בגישה של ״יהיה בסדר…״

ומי עדיין לא עשה חילוף?

אני שונא את מנדי.

מנדי + דני. כמה זמן לקח לו להגיע לאלונסו.

אז ככה מרגישות קציצות

גם בזה אנצ’לוטי אשם?

כל מי שלא הבין עד עכשיו את החשיבות של מגנים ברמה גבוהה לקבוצת טופ - קיבל את התשובה שלו היום.

יש לנו תפוח אדמה עם גבות בתור מאמן, השינוי לא יגיע עד שהכל יהיה אבוד

זה שהמגנים לא מספיק טובים זה לא הסיבה למה כל פעם שצלסי עם הכדור זה חצי גול, וכל פעם שריאל עם הכדור הם מפסידים אותו תוך שנייה.

זה כי אנחנו קורסים מול הפיזיות והמהירות שלהם, כל עיוור רואה שאנחנו לא במשחק מהגול הראשון חוץ מהמאמן הגאון שלנו.

קמאבינגה דחוף וגם רודריגו במקום ויניסיוס שביום חלש בטירוף.

איך אנצלוטי לא עושה כלום??? למה אתה מחכה? ל3-0? ל4-0? כבר פאקינג דקה 70

אין אף אחד על הקווים זה לא ייאמן,פשוט יושב ומקווה שהשחקנים יוציאו אותו מהבור הזה.

מנדי אין מה להגיד כבר הוא פשוט לא קשור לענף בשום צורה, הוא לא כדורגלן אלא רק מפלצת פיזית שהשתחלה לפה איכשהו.

ויניסיוס כזה שחקן לא חכם וואו. הרבה דברים אפשר לעבוד עליהם אבל אם שחקן כזה מטומטם קשה לעבור איזשהו רף. קרוס פשוט רצה למות כשהדביל הזה חתך לו את מסלול הריצה במתפרצת במקום להמשיך לעומק ולמשוך מגן.

רק נס יציל אותנו הערב כי כדורגל בטח שלא.

ה׳ ישמור! מה יגרום לו בכלל לחשוב על חילוף?!
במשך 70 דקות כותשים אותנו והבנאדם ממשיך כאילו מדובר במשחק אימון. אני באמת מאמין שהשיטה של אנצ׳לוטי הייתה פשוט להעביר את הזמן, אחריע השער הראשון השיטה הייתה להעביר את הזמן, ב 2-0 השיטה הייתה להעביר את הזמן עד הפנדלים. מביך מביך מביך…מגיע לנו האוהדים יותר

קרוס יכול לבוא בטענות רק לעצמו, אין לו רגליים לרמות האלה יותר היה צריך להיות מוחלף אחרי חצי שעה

שוב פעם בור של נאצ’ו!!! נשבר לי ממנו. הבנאדם כבר שנתיים לא משחק כדורגל

לכל מי שאומר שלא חשוב להביא בלם בשנה הבאה.
מיליטאו, אלאבה, נאצ’ו, ואייחו זה פשוט מביך

אוקיי, זאת התוכנית של קרלו. מגננה עד הגול השלישי ואז לזרוק את כל הקלפים על המגרש. אחלה.

אני רוצה את רודריגו, תמיד.

וואו רודריגו. איזה גאון.

וואו מודריץ וואו רודריגו!!!
ומה? הכל התחיל מהלחץ של קמאבינגה על קאנטה שהיה רגיל לשחק מול טוני משען קרוס.

אהבתי.

קרבחל בלם. שאלוהים יעזור לנו.