גומלין רבע הגמר: מעפילים לחצי הגמר אחרי דרמה אדירה והפסד 3:2 לצ'לסי (רודריגו ובנזמה)

“קרבחאל בלם”
ואז קמתי מהסיוט.

אל תדאגו מודריץ’ ייקח בקרנות את רודיגר, מה כבר יכול להיות?

מחפש את התגובה שלי לבחור שרשם “בשביל מה צריך בלם רביעי, ואייחו זה מספיק טוב”.

אם ננצח בהארכה זה יהיה נס, כל מצב נייח זה 80% גול. חובה בייל במקום ויניסיוס.

ולא משנה איך זה נגמר, זאת השפלה ענקית ואני לא יודע מה צריך לקרות כדי שפלורנטינו יתעורר וימצא מאמן לקבוצה הזאת.

בייל במקום ויניסיוס דחוף, אך ורק כדי שיעזור בקרנות! לקפוץ הוא עדיין יודע

אתם יודעים מה? תנו לי לעוף, העיקר שהמאמן הפח הזה יפוטר. זה ביזיון שלא יתואר. אין לו יכולת ליצור כלום, הוא מגיב אך ורק כשאין ברירה. באותה קלות אפשר להבין את יוסי אבוקסיס ולחסוך כמה מיליונים במשכורת.

זה הולך להיות חתיכת ויה דולורוזה.
לא יודע אם יש לי לב לזה…

דז’ה וו להדחה המגעילה מול באיירן ב-2012 עם הפנדל לשמיים של ראמוס.

כמה שאתם מדברים, בסוף אנצ’לוטי מוציא אותכם כאלה קשקשנים…

אם אתה חושב שמאמן שלנו יש קשר כלשהו לשני השערים שהבקענו אתה לא מבין דבר בכדורגל או סתם מטריל.
הבקענו 2 שערים למרות המאמן שלנו. צ׳לסי הבקיעו 3 שערים בזכות המאמן שלהם. יחי ההבדל.

• אם היה לו קצת מוח כבר מזמן היה מכניס את בייל וסוגר פינה. צ׳לסי מפקירה את החצי שלה. קצת מהירות ואנחנו בחצי הגמר.

מה הקשר קשקשנים? אם הוא עושה רבע שעה לסוף, כשהוא כבר בפיגור משולש ועם הגב לקיר, משהו שהוא יכל לעשות במחצית ושכל אחד עם חצי עין עובדת יכל לראות מקילומטרים - אז מי פה בדיוק הקשקשן…?

ורק לפרוטוקול, אני חושב שאנצ’לוטי הוא בערך החמישי בסדר האשמה של הביזיון שראינו ב-75 דקות הראשונות.

בוא אחי התבזינו רוב המשחק צ’לסי שלטה לחלוטין ופיגרנו 3-0 זה לא הרגע להגיד דבר כזה

לעשות חילוף התקפי כשאתה בפיגור 3-0, חייב להבקיע, ואין לך שום דבר להפסיד, זאת חוכמה קטנה מאוד.
לעומת זאת להגיע לפיגור 3-0 בלי לעשות אף שינוי זה משהו שבאמת נדיר לראות, לא רק ברמות האלה אלא גם בילדים ג’.

איך קמאבינגה לא פתח לעזאזל?

אני כתבתי את זה. לא חוזר בי.
יותר חשוב מגן ימני ראשון מבלם רביעי!
הטענה לא הייתה שואייחו מספיק טוב, הכוונה הייתה שיש עוד הרבה מה לשפץ בסגל לפני כן.
חוץ מזה שהטענה נכתבה בתגובה על כך שמישהו כתב שנאצ׳ו לא צריך להיות בלם רביעי, לא ואייחו.

אם אתה מציע לי בלם רביעי בטח שאני רוצה. אבל אני גם רוצה קיצוני, את האלאנד, בלם שלישי, מגן ימני ומגן שמאלי

צ׳לסי היתה צריכה לסיים את זה ממזמן וגם 2 בנזמה לא היו עוזרים לריאל.
אבל זו ריאל וכנראה בליגת האלופות זה המזל שלה.

חחחח שביט עושה שביט וכולכם נופלים בפח

2 ההופעות האחרונות של מרסלו מרגשות אותי.
כבר שנתיים שלוש שכבר לא יכולתי לראות אותו משחק, חשבתי שמגיע לנו יותר, מנדי עשה לי רושם של שחקן חזק, פיזי, יציב, כל מה שמרסלו לא.
אבל פתאום ובעיקר אחרי ההופעות האחרונות של מנדי התגעגעתי למגן הענק הזה, אחד המגנים הגדולים בהיסטוריה, סמל ומלך אמיתי.

לא מצליח להאמין שהצלחנו לעשות את זה עם ואסקז, קרבחאל, אלאבה ומרסלו בהגנה.
אשכרה 3 מגנים וקשר.

דמעות.

אין לי מילים על האופי של הקבוצה הזו פשוט מרגשים.

קרבאחל בלם ומרסלו מגן כן?

אני מפחד להתעורר ולגלות שזה חלום.

אנצ’לוטי מתפתח להיות המאמן הגרוע הטוב בעולם.