גומלין רבע הגמר: מעפילים לחצי הגמר אחרי דרמה אדירה והפסד 3:2 לצ'לסי (רודריגו ובנזמה)

קבוצה של גברים!!
צ׳לסי באחד המשחקים הגדולים שלה ועדיין יצאנו עם הפסד מינימאלי.
גאה בשחקנים אחד אחד

אנצ’לוטי מאמן מיושן שמאמן את המועדון הווינר בעולם…

אגב יש לנו עוד הרבה מה לדבר על טקטיקה. פספסת לגמרי. לא עכשיו אבל, יהיה לנו זמן.

אשכרה עלינו היום מסיבה אחת ויחידה
כי קוראים לנו ריאל מדריד.
שום סיבה אחרת.

איך פיספסתי, אמרתי שנתקשה הרבה יותר מול צ’לסי בלי לוקאקו, ההרכב שהוא העלה היום זה סוג ההרכב שהכי קשה לנו נגדו.
אם בקשר ל4 בהגנה אז הוא היה חייב לנצח ב 2 הפרש, הלך על כל הקופה וכמעט עשה נס, מאמן ענק הטוכל הזה.

לפני שנה שנתיים לכולנו היה ברור שלוקה המבוגר יפנה את מקומו בהרכב קודם כאשר קרוס וקאסמירו הצעירים יותר ימשיכו להיות באנקרים. התהליך אפילו החל כשלוקה פתח לא מעט על הספסל. היום מודריץ דפק לנו מהלך בנג׳מין באטן והוא משחק את הכדורגל הטוב בחייו והשותפים הטובים ביותר עבורו הם פדה וקאמבינגה הנמרצים. אם אני מאמן ריאל רץ עם השלישיה הזאת עד סוף העונה.

לאלאלא. פספסת. עזוב נדבר על זה מחר. עכשיו זה לא הזמן לדבר רציונלית.

אגב, ראיתם את מרסלו לוקח 5 כדורי גובה היום? :exploding_head:

עוד פעם הרכב לא הרכב

זו אותה קבוצה. היא במשך שנים יכולה להוציא מעצמה יכולת גבוהה מאד, אבל בעלת קושי בהמשכיות ועקביות. אנצ’לוטי כולה לקח את הקבוצה של זידאן והפך אותה למהמרת יותר - זה אומר תנודתיות גבוהה. ניצחונות מפוארים והפסדים מפוארים. בעתיד דברים צריכים להשתנות וזה ברור לכולם. בינתיים חצי גמר ואליפות שבדרך - זה בטח מעל הציפיות. תעזבו כבר את סבא ג’פטו, מה אתם רוצים ממנו. גם ככה לא נבנה איתו את הקבוצה הבאה כי גם אם הוא ממשיך כולם יודעים שזה לא ימשך יותר מדי

אגב, טוכל אפשרות לא רעה בכלל בכלל. לא ברור מה קורה בצ’לסי עם הבעלות, וגם יביא איתו את רודיגר

ראית משהו הגיוני קורה על המגרש מהרגע שכבשנו? לוקאס ואסקז התחפש לשילוב של קאפו ודני אלבס בשיאם

Football bloody hell!
רק ריאל יכולה לצאת מכזה מצב, מה יהיה איתם הם הורגים אותנו לעזאזל!

קמאבינגה קאסמירו ואלוורדה מודריץ, רק עם האמצע הזה יש לנו סיכוי מול קבוצות חזקות, מספיק שקמא היה פותח במקום קרוס והכל היה נראה אחרת.
רודריגו מראה כמה הפוטנציאל שלו עצום, כמה שחקנים בני 20 מסוגלים לעשות את מה שהוא עשה בפיגור 3-0 מול אלופת אירופה בנגיעה הראשונה בכדור?

אני מקווה מאוד, בפעם האלף העונה, שפלורנטינו יסיק מסקנות ויבין שאין לנו מאמן ואין לנו מגנים ברמה, ובערב מזעזע של נאצ’ו כנראה שגם בלם שלישי אין לנו.
ויניסיוס, להבדיל אלף הבדלות, מזכיר לי את רונאלדו. יכול משחק שלם לחרב לריאל כל מהלך ובפעולה אחת להכריע את המשחק. תגידו מה שתגידו יש לילד הזה אופי ביג טיים, והמשחק הזה יבגר אותו ויחזק אותו מנטלית ברמות.

מה ההבדל בין אנצ’לוטי לטוכל? הם משחקים אחד נגד השני בליגת האלופות ואחד מהם מאמן את ריאל מדריד.

וקרבחאל? הבלם הטוב בעולם ל40 דקות

חמוץ מתוק.

מהשער הראשון ועד השער השני התבטלנו לחלוטין. הכל קפא. השחקנים לא הגיבו, המאמן לא הגיב. אין טיפת השראה ואיפה המיתוס. קסמירו, אולי השחקן הכי חשוב בקישור עם אינספור משימות הגנתיות יוצא, והמחליף שלו שלא כבש כבר שנתיים עם יעף בנגיעה הראשונה בכדור.

קמא כל כך יותר טוב ואפקטיבי מקרוס. הוא חייב לשחק יותר. השער של בנזמה הגיע מכדור כביכול אבוד שהוא אסף ושחרר את ויני להגביה לראש של בנזמה.

חייב לטפל בהגנה בקיץ. צ’מפיונס לוקחים דרך הגנה טובה. כרגע אין לנו כזאת.

בפריז זה לא עבד ואנחנו הרבה יותר פריז מצ’לסי. הכדורגל של צ’לסי מטורף אבל אני לא יודע כמה זה אפשרי עם כל מני אמבפהיים(בתקווה), בנזמות וקרוסים.

אבל גם אני מפנטז עליו :sweat_smile:

האמת, באתי מנומנם לגומלין שהיה לנו רק מה להפסיד בו. מהר מאוד התסריט המוכר חזר על עצמו, רק שבניגוד לעבר, הפעם היה ברור שהמשחק בכיס של צ’לסי והשלישי והרבעי היו עניין של זמן.

בסוף יצא ערב מלחיץ, מבעית, מרגש ומטורף. בדיעבד, תמיד עדיף על גומלין כמו ה0-0 המנומנם מול ליברפול :slight_smile:

מה שכן, בארבעת מפגשי הנוקאאוט האחרונים (ליברפול, צ’לסי, פריז, צ’לסי) הנחיתות שלנו מובהקת. להוציא את הניצוץ/מזל/קסם, אנחנו חד משמעית קבוצה פחות טובה, לכן אין לי ציפייה שנזכה. יהיה נחמד לשלוף את השפן הזה גם מול סיטי, אבל מה הסיכוי?

*בנזמה נתן היום הופעה של כריסטיאנו,לא עשה כלום ובסוף כבש בנגיחה והעלה אותנו שלב בליגת האלופות.

*אחרי אמבפה גם רודיגר קיבל טעימה מהברנבאו בליגת האלופות ונשלח הביתה לעשות חושבים.

ללא ספק, הערב הכי מוזר שהיה לי בתור אוהד ריאל.
קשה לי מאוד להצביע על הרגשות שלי כרגע.
אני לא שמח ולא עצוב, פשוט מבולבל.
אני צריך לראות פסיכולוג אחרי המשחק הזה

ועוד דבר, אומרים שמרגישים בחסרונו של אדם כשהוא איננו.
אז מילטאו.

עזבו טוכל. שמישהו ייקח מהר את המספר של הריס ג’יימס הזה לפני שהוא בורח. הוא עשה היום בית ספר לוויני ברמה שוויני עושה בעצמו למגנים כל השנה.

יש שמועות מסויימות שהוא לא משהו ביחסי אנוש, שזה מאסט אצלנו. במובן הזה אתה צודק, אני לא יודע מספיק. מבחינה טקטית הוא פרגמטי מספיק בשביל לאמן אותנו

פדה משחק עם הלב והנשמה, היה ענק והכי טוב אצלנו היום, מהרגע שקמאבינגה נכנס הקישור שלנו השתפר, עם העבודה ההגנתית הטקטית שרודריגו נתן לא הורגש המעבר מ4 ל 3 בקישור.
לדעתי קמאבינגה, פדה ומודריץ’ זה הקישור הכי טוב שלנו.

2 ספרדיות כבר בחצי הגמר, אחת ניצחה את באיירן והשנייה את אלופת אירופה, מחר כנראה ששתי אנגליות יצטרפו.