מחזור 3: מנצחים 2:1 בוואייקס של ראיו (פדרי, אולמו)

קבל מדד על אימוץ הכינוי, ואנטי מדד על זה שהכנסת לי את זה לראש.

מצד שני - הוא לא היה שחקן הרכב To begin with. גם זה יבוא.

לא שחקן הרכב אבל ראפיניה? על המשבצת שלו? יש גבול…

נותן לפליק ליהנות מהספק של “פרמין חזר רק לפני שבועיים לאימונים, אחרי קיץ ארוך”. את הכתובת שלו אני תמיד יכול לברר.

אני נהיה יותר מידי זקן. לקח לי כמה שניות להבין את זה :joy: :joy: :joy:

לגבי באלדה, פליק אומר שזה משנה זהירות בגלל שהוא חזר מפציעה ארוכה

קישור פליז

תבקש מפרמין, הוא גם ככה מובטל על הספסל:

דן הייתי בטוח שאתה מתכוון לזה שהקישור של בארסה צריך להחזיק יותר בכדור.

בינתיים חרא יכולת, חרא תוצאה ואני אפילו לא יכול להאשים את השופט.

לפתוח עם פראן טורס זה כמו לשחק עם 10 שחקנים. שיכניס כבר את אולמו, או את פרמין, או קסאדו, או מישהו, העיקר שיהיו 11.

הבעיה בחצי השעה הראשונה היא שראיו לחצה כל כך גבוה שהיא פשוט ביטלה את הרביעיה הקדמית והיינו כל הזמן בנחיתות מספרית.

במצב כזה המטרה של הקישור צריכה להיות לפרק את הלחץ. להתמסר בשקט ורוגע ולהתיש את היריבה ובכך להשתלט בחזרה על המגרש. הבעיה שפדרי וראפיניה התנהלו כסביבונים ערופי ראש ואין להם את ראיית המאקרו של המשחק. הם כל הזמן ניסו מהר מהר להגיע להתקפה ובכך בעצם איבדו לנו את השליטה.

באגפים יש בעיה. קונדה כתומך לחימה שאמור לשתף פעולה עם לאמין זה פשוט מביך. יש לו אפס טכניקה, אין לו מסירה ואין לו שום יכולת להתנהל עם כדור. מהצד השני ג’רארד מרטין הזה שאני לא בטוח מאיפה צץ פתאום אבל אשכרה גרם לי להתגעגע לבאלדה…

אנחנו צריכים ליד ברנאל שני קשרים שמסוגלים להרגיע ולחשוב. לא בטוח אם יש לנו כאלה על הספסל.

אחרי הפסקת השתייה בארסה השתלטה על המשחק אבל לא נראה לי שזה בגלל שינוי טקטי שלנו אלא פשוט ראיו איבדו מומנטום.

כל מילה ליאור. מדויק ביותר. ראפיניה לכנף ואולמו לאמצע חייב להיות ההתחלה, ואם אפשר איזה קאנסלו בתור מגן שמאלי כי הזוועה הזו שורפת בעין.

ראיו משחקת באש עם ההגנה הגבוהה הזאת. תמיד יש לה את הקטע הזה לשחק מולכם כאילו הם שווים לכם, בסוף הם אוכלים בראש. היא גם כבשה מהר מדיי. נראה כמה הם יחזיקו במחצית השניה, אני לא חושב שהיתרון הזה יהיה שווה משהו בעוד 45 דקות.

אני לא בטוח שראפיניה ופדרי משחקים כך על דעת עצמם. אני אתקן את עצמי, אני בטוח שפליק דורש מהם לשחק קדימה ומהר.
השיטת משחק של פליק מהנה אך הופכת למסוכנת ברגע שהבלמים לא מצליחים לצמצמם מרחקים.
זה נראה ומרגיש שיש בור באמצע שראיו מנצלת פעם אחרי פעם כדי לצאת למעברים מהירים. הבלמים חייבים לצמצמם את המרחק.

סוף סוף המאמן שמקשיב לי.

שומע, האנזי, במשחק הבא אתה לא פותח עם פראן לא משנה מה.

גם אני לא בטוח מי אשם אבל זה פחות חשוב…

הוא כזה חרא פראן, צריך להוריד אותו לבארסה ב.

ת’אמת לא מגיע להם לקבל אותו

הכריש עאלק

עריכה:
להבין מה זה חסרון מספרי… לך ממנו פראן

עכשיו כולם ידברו על איזה שינוי אולמו הביא כשבפועל השינוי הוא של ראיו שפשוט עברו לmode התגוננות.

לא נכון. פראן מחוץ למגרש. אנחנו 11 מול 11

לא מסכים. לפדרי סוף סוף יש עם מי לשתף פעולה באמצע, ואולמו, גם כשהוא לא עם הכדור, כל הזמן נע בין הקווים של ראיו. זה לגמרי אולמו במקום פראן.

אין ספק שאולמו עדיף על פראן אבל השינוי המהותי קרה בדקה ה30 כשראיו הפסיקו ללחוץ.