מחזור 3: 3:0 על סלטה בבלאיידוס בגשם השוטף (פאטי, אולאסה (עצמי), רוברטו)

הסגל שלוקח איתו קומאן למשחק -

בחוץ:
פירפו, טר שטגן ואומטיטי - פציעות.
טודיבו וראפינייה - נידוי.

בפנים:
ברייטווייט, ריקי, קונראד, מינגו, טנאס, אראוחו, פניה, וכל הרגילים.

גם פירפו בחוץ בגלל פציעה.

הרכבים משוערים:

FB_IMG_1601537410451

FB_IMG_1601537420999

FB_IMG_1601537428161

ההרכב -

שחזור ההרכב שפתח מול ויאריאל.

לא ראיתי מחצית ראשונה על מה לנגלה קיבל אדום?

על כלום. צהוב ראשון מוצדק, צהוב שני על כלום, עבירה סתמית.
הוא גם הראה אדום לפיקה, אבל למזלינו היה נבדל קודם, אז האדום בוטל. אדום מוצדק לדעתי אלמלא הנבדל.
זה אותו חיל מנזאנו שהרחיק את לנגלה מול חירונה ב 2018. אז שחקן חירונה הודה שהוא חשב שהשריקה הייתה נגדו.
אני גם זוכר שהייתה שערוריה עם ה VAR אחרי שחזרנו מהקורונה, כאשר חיל מנזאנו פיקד על ה VAR. לא זוכר באיזה משחק.

עריכה: סליחה, מי ששופט אותנו זה לא חיל מנזאנו. מאוד דומה לו , התבלבלתי.

בלי לנגלה מול סביליה. צחוקים.

בקצב הזה, גם בלי פיקה. כבר קיבל צהוב וממשיך להתווכח.

דימטרי אני לא יודע על מה אתה מתלונן , הלואי שישרוק עוד אדום. יעצבן את מסי יותר ואולי הוא יגמר עם שלושער . יאללה פיקה אדום! :joy:

תיקון שער עצמי. התעצבן כמו כולנו.

מישהו מרגיש שחסר לנו שחקן?
רק מראה כמה גריזמן תורם.
במחצית הראשונה הייתה התקפה אחת בלבד מהאגף שלו.

מסכן דסט, רוברטו כבש גול ובתמורה קיבל הארכת חוזה לעשרים שנה הבאות :slight_smile:

סרג’י רוברטו כובש. דסט מתקשר לבאיירן לבדוק אם אפשר עוד להתחרט.

מילה טובה למי שלא מקבל מחמאות בדרך כלל - נטו. משחקים סולידיים מאוד עד עכשיו.

בגשם ורוח האלה קשה לקבוצה טכנית כמו בארסה לתפקד. עדיין נראינו טוב. פאטי נהדר, קוטיניו נהדר, לא הכל עובר דרך מסי, אלבה תומך בהתקפה כמו שצריך, ורק גריזמן לא קיים.

כשקוטיניו הגיע, הייתי בטוח שהוא היורש של אינייסטה. אבל וולוורדה שם אותו באגף וחשבתי שהוא מבין יותר ממני ויודע מה הוא עושה. כנראה שלא. בעמדה של אינייסטה קוטיניו נראה נהדר, מוריד עומס ניהול המשחק ממסי, מסכן בעצמו, משתף פעולה עם פאטי ואלבה.

מסי שיחק את ה 9 היום כאשר שוב הכל עובר דרך הקישור בחלק האחורי ומנותב קדימה דרך קוטיניו. איזה שחקן.
מה שרע בדבר הזה שגריזמן על 120 מליון ששולם עליו + 43 מליון שכר שנתי, תקוע באגף ימין עם אפס השפעה.

מה שעוד יותר משמח אותי במשחק זה האינטנסיביות שקומאן החדיר בשחקנים.
המון וורק רייט, כולם לוחצים, רצים למעלה ולמטה ונלחמים על כל כדור.

אני ממש מצפה כבר למשחק הבא.

אומנם הוא לא מהכובשים או המבשלים, אבל דה יונג נתן משחק ברמה גבוהה. סוף סוף מתחיל להגשים משהו ממה שהוא שווה באמת.

מחכה ליום שהוא יוכל לרשת את העמדה של בוסקטס תחת קישור בסגנון פפ ורייקארד כקשר אחורי יחיד.

אין לי שום דבר אישי נגדו, כי אני יודע שהוא באמת מנסה ובאמת רוצה, אבל גריזמן חייב לראות ספסל מעתה והלאה. עד שדסט ישתלב וישתלט על אגף ימין, אם וכאשר, אנחנו עקרים לחלוטין בצד הזה, וחוסר הביטחון של גריזמן בכל פעולה זועק לשמים. טרינקאו, פדרי, דמבלה - אחד מהם צריך לפחות לקבל הזדמנות ל-60-70 דקות כדי להוכיח את עצמו, וכדי לרווח את המשחק.
זה שמסי, קוטיניו (מרשים לטובה בינתיים) וגריזמן מחליפים מקומות ביניהם כל הזמן זה אחלה והכל (והקרדיט מגיע לקומאן), אבל בסופו של דבר קל לראות שהדברים הטובים מתרחשים או מהאגף השמאלי, או בזכות זה שיש אגף שמאלי שמושך אליו שחקנים והופך את המרכז מפקק לעומס תנועה. אז תחשבו מה היה קורה אם גם אגף ימין היה חי.

מסכים לגביי דה יונג, והשילוב שלו עם בוסקטס בעמדות האלו נותן אשלייה של הגנה טובה יותר (בעיקר כי יש יותר מי שיחפה על כל מיני שטויות שההגנה שלנו עושה), ומעניין איך יהיה השילוב עם פיאניץ’ שבטח עוד יקרה. השאלה אם דה יונג יוכל להתמודד עם זה “לבד” בבוא הזמן, ועם מערך של 4:3:3. כנראה שייקח עוד זמן עד שנגלה.

מה שכן, זו אומנם רק ההתחלה של ההתחלה ועוד לא נתקלנו בחומה קשה במיוחד (יחסית), עם כל הכבוד לקללת הבלאיידוס והפוטנציאל של ויאריאל, אבל אפשר להגיד שאולי סוף סוף אפשר לראות טביעת אצבע של מאמן. זה אומנם לא המאמן שרצינו (לפחות לא עכשיו), אבל ביחס למה שהיה אפשר לקבל (או להישאר איתו) - כבר התקדמות.

סביליה, חטאפה וריאל מדריד - אלו המשחקים הבאים של ברצלונה. לא פשוט, לא פשוט בכלל. אני מהמר שקומאן לא יבצע יותר מידי רוטציות במשחקים האלו, וישחרר רק לאחר מכן (וכנראה שבצדק).

שאלת תם, למה ברסה החלה את הליגה באיחור ושיחקה רק 2 מחזורים?

ברצלונה, סביליה, אתלטיקו וריאל התחילו באיחור בגלל ההשתתפות במפעלים האירופאיים באוגוסט, מה שגרר פחות מנוחה בין סיום העונה הקודמת לתחילת הנוכחית.