מחזור 3 :: 3-2 על ברייטון בדקה ה-100 (עצמי, ראשפורד, ברונו)

הרכב סביר של סולשיאר, הלפלף השוודי עדיין פותח ( אם עכשיו לא באיי אז מתי ) והייתי מעדיף לראות את ואן דר ביק בהרכב על חשבון פוגבה. לפחות מאטיץ’ חוזר אז קצת שקט להגנה.
כל תוצאה חוץ מניצחון תהיה קטסטרופלית.

Here's how Manchester United set up against Brighton pic.twitter.com/EaLyl8kk8J

— utdreport (@utdreport) September 26, 2020

סולשיאר צריך להתבייש על משחק כזה, ניהול משחק כזה מחפיר הרבה זמן לא ראיתי - היה לו מזל בכמויות היום. פוגבה היה צריך להיות מוחלף כבר במחצית ע"י ההולנדי והייתה חייבת להיות התייחסות לגבי האגף הימני שלנו שהיה פרוץ לגמרי - ואן ביסאקה במשחק הכי גרוע בקריירה שלו .
הפנדל של ברייטון היה ממש גבולי ( מבחינתי זה לא קרוב להיות ) והשיפוט בכללי היה גרוע כמו תמיד בליגה האנגלית.
אין ספק שהגיע לברייטון היום ניצחון ולא פחות, קבוצה מצוינת שיכולה להשתחל לאירופה.

בצד החיובי ראשפורד עם גול גדול, פרננדס ממשיך להכניס את הפנדלים והניצחון הוא העיקר .
משחק הבא נגד מוריניו החמור, ביכולת כזו אפשר לפנטז על נקודה.

זה אפילו לא ‘יותר מזל משכל’ אלא פשוט שוד לאור יום, גניבה, אוהדים יתלהבו חמש דקות מהניצחון ואין ספק שההחלטות של השופט היו נכונות אבל ככה יונייטד לא תגיע אפילו לטופ4. ההגנה סופר פגיעה ודווקא מאגף ימין שלה הגיעו רוב הצרות, שום התקפה מתוכננת מול הגנה עומדת אלא רק במתפרצות (גול ענק של ראשפורד ומסירה ענקית של ברונו, שניהם גם במשחק נפל שווים גול במשחק בעוד מרסיאל שוב נעלם והפריע). גם העובדה שפוגבה התאמץ ועשה עבודה לא רעה לא עזרה. ליבי עם ליאנרדו טרוסאר ולא מבין איך לא הבינו ביונייטד את הפאטנט ונתנו לו לבעוט שוב ושוב ושוב. 1:4 לברייטון היה יותר משקף. משחק מטורף לפתוח איתו את יום המשחקים הזה, עדכנתי כותרת ומשנה איזה 4-5 פעמים. אני חושב שזה חסר תקדים ששופט שורק לסיום ואז מחדש את המשחק אבל הפנדל מוצדק.

לייק 1

אני מקווה מאוד שהאוהדים לא מסתנוורים מהבזיון שהלך פה היום.
קשה לי להגיד את זה על שחקן עבר אבל ההבנה הטקטית של אולה שואפת לאפס , ניהול החילופים שלו גובל בשיגעון והעמידה הטקטית של השחקנים לא פעם לוקה בחסר.
ביסאקה היום היה גמור ( לא בטוח שהוא כשיר ל-90 דקות ) ולמרות זאת לקח המון זמן להכניס שחקן שיעזור לו באגף.
פוגבה היה חלש ובקושי תרם התקפתית, יותר מדי זמן עד שיצא.
לגבי הפנדל בסוף , מקרה הזוי אבל לפי תקנות ה-var כל עוד השופט לא עזב את המגרש מותר לשנות החלטה גם אם שרק לסיום.

משחק הזוי לחלוטין. כמובן שהגיע לנו להפסיד ובפער ניכר. כולם מפריעים אחד לשני. מחכים שעה עד שמוסרים, וכשמוסרים - מוסרים לנבדל. החלטות גרועות בהתקפה, ובזיון הגנתי בנוהל. הפרשן הבריטי אמר שטרוסאר כנראה דרס חתול שחור לפני המשחק, אבל נראה לי שהוא דרס חתול שחור מתחת לסולם, שבר מראת זכוכית בעודו יושב בפינה של שולחן ואומר את השם של וולדמורט. רחמים על הבחור האומלל.
אבל הודות לדרמות, משחק מאוד מהנה לצפייה עבור הצופה הנייטרלי. כל הכבוד לצוות השיפוט על תצוגת מעולה, עם הגולים שנפסלו לנו בצדק, הפנדל שנלקח מברייטון בצדק, והפנדל שהוענק לנו בסוף - בצדק.

אם לא יהיה רכש אפשר לקפל את העונה. הוא נחוץ מנטלית יותר מאשר מקצועית.

@Raulito-7, אגב - בגרמניה שופט החזיר שחקנים מחדר ההלבשה במחצית כדי לבעוט פנדל. זה לא בדיוק אותו הדבר אבל לא רואה הבדל. הצדק המשפטי נעשה. הספורטיבי - לא.

4 לייקים

עוד הופעה נוראית של הקבוצה ו3 נקודות שקריות לא ישנו זאת, כל השיפור שראינו מאז הגעת ברונו ובפרט אחרי פגרת הקורונה פשוט נמחק.
פוגבה אולי לא היה גרוע כמו נגד פאלאס אבל עדיין מאוד חלש. ברונו למרות הבישול והפנדל שיחק רע והיה אשם בשני השערים (חלם ברחבה בזמן שמארץ’ עוקף אותו ונוגח פנימה). וגרינווד ומרסיאל גם היו ממש לא בעניינים (נראה שגרינווד צריך לעבוד קצת על האחד על אחד שלו, חטפו לו מאוד בקלות).
היחיד שהופיע למשחק היה מאטיץ’.

סולשיאר וקאריק נראים אובדי עצות וחסרי חשק ואנחנו נראים בדרך לעונה מאוד מאכזבת אם לא ייעשה שינוי מיידי.