מחזור 3: מטיילים מול ואידוליד, עם 4:0 בבית (לבנדובסקי 2X, פדרי, רוברטו)

ההרכב של צ’אבי -

כצפוי - קונדה פותח, ויצטרף בחולית ההגנה אל RFA, אריק ובאלדה (!!!).

פרנקי חוזר לספסל, והקשר שלא קושר פותח בהרכב במקומו, יחד עם פדרי, ובוסקטס שחוזר מהשעייה.

בהתקפה, צ’אבי הולך על מהירות מהירות מהירות, ועולה עם ראפינייה ודמבלה, וכמובן - לבנדובסקי.

4:3:3, שיכול לעבור מהר מאוד אפילו ל-3:3:4.

ההרכב של ויאדוליד -

דבר טוב אני יגיד לטובתו של צאבי, הוא מוכיח שאין לו כבוד לקלאב של אמיגוס. פיקה לא משחק דקה אלבה כבר שתי משחקים רצוף על הספסל וסרגי רוברטו גם לא משחק.

לגבי הקישור זה עקשנות ואגו של צאבי.

כמעט אותו הרכב שפתח מול ראיו פותח היום.

חוץ מקונדה ובאלדה.

פיקה בהחלט נמחק, שזה מאוד מעניין. אלבה גם מורד בדרגה במשחקים האחרונים, שזה גם מעניין וגם מעודד, ולו רק מבחינת זה שסוף סוף יש לו תחרות על העמדה, ואפשרות לרוטציה בעונה ארוכה ועמוסה.

בהגנה מתחילים את הרוטציות, כשכריסטינסן מתחיל בספסל, וקונדה פותח במקומו. עוד נראה מי תהיה השלישייה המובילה, כי לא בטוח שבהכרח אריק יהיה השלישי. אני כותב “שלישייה” כי עושה רושם שנחמד שרוברטו הוא יותר מגן ימני מאראוחו, אבל בשורה התחתונה - הוא במקרה הטוב שני ברוטציה לעמדה הזו (שזה כבר יותר מדסט, שהוא 2692626 ברוטציה).

בהתקפה, אני מניח שאובמיאנג היה אולי פותח אם היה נשאר בוודאות, אבל כרגע אין רצון וטעם לסכן אותו. לגביי פראן - מעניינת האם הוא בספסל רק בגלל רוטציה ו/או רצון לפתוח את המגרש, או גם בגלל המשחק הקודם.

עוד צריך לבחון את זה לאורך תקופה ארוכה יותר, אבל בהחלט עושה רושם שכשכן יש לצ’אבי אופציות אחרות, בניגוד לעונה שעברה, הוא לא ננעל על שלישיית אלבה-פיקה-בוסקטס (טוב, חוץ מסרג’יו), אלא לפחות לפחות עושה ניסויים אחרים.

פאק, מה שהכי מעניין אותי זה שסופסוף הוא מתחיל להריץ את דור העתיד.
זה באמת לא מעניין אותי כמה אלבה ופיקה טובים (והם טובים. בטח יותר מהמחליפים שלהם). מה שיותר מעניין אותי זה שבמשחקים ״קלים על הנייר״ המחליפים שלהם ירוצו בהרכב ויתחילו למלא את הנעליים הגדולות שהם הולכים לרשת בעוד עונה שתיים.

אגב, עם כל מה שאמרתי, איפה זה מעמיד את בוסקטס? אולי הנעליים הכי גדולות על המגרש, ולא נראה שיש תכניות לגדל למישהו מתאים את הרגליים המתאימות :frowning:
אני באמת מקווה שצ׳אבי פשוט רוצה להשאיר נכס מנוסה אחד על המגרש, עד שירגיש שההגנה שלו מיוצבת ואז יתחיל לעשות ניסיונות גם על העמדה הזו.

שמח שפראן על הספסל, אבל קצת לא מבין את ההתעקשות על גאבי ועל אראוחו כמגן ימני. אני יודע שאין אופציות מזהירות בעמדה כרגע, אבל עדיין מעדיף אותו כבלם ואת סרג’י רוברטו באגף.

אולי צ’אבי חושב שגאבי זה הבוסקטס מול יאיא טורה שלו.
לדעתי גאבי צריך עוד זמן להתבשל כשחקן רוטאציה לפני שזורקים להרכב, ובפרט על חשבון פרנקי.

הייתי חושב שהמחצית הראשונה של שבוע שעבר אמורה לגרום לכולנו להבין למה בוסקטס על המגרש ולמה אין כרגע בברצלונה אף שחקן שיכול להחליף אותו. כנראה שלא.

אני לא רק אומר את זה לזכותו של התמנון האדיר הזה אלא גם לחובת ברצלונה שכושלת שנה אחרי שנה בלחשוב על איך ליצור לו מחליף.

טכנית, אם אני ממש קטנוני, אנחנו לא יודעים שדווקא אראוחו יהיה זה שייפתח בימין, ולא קונדה.

אוקיי, אז הבלם הדני זוכה למנוחה בגלל שהוא לא מרגיש טוב -

זאת כבר הקבוצה של צ’אבי, וכבר ברור לחלוטין שצ’אבי זה לא פפ, מדבר מבחינת כדורגל, מערכים ופילוסופית משחק.
יצליח או לא אני לא יודע, אבל לא יהיה בדרך והשיטה של פפ.

קונדה אכן פותח בימין. מעניין.

מה פרנקי צריך לעשות כדי לקבל 90 דקות פעם אחת אצל צ’אבי? אם שליטה במרכז המגרש מול סיטי לא מספיקה, אז כלום לא יספיק.

צ’אבי ר(ו)צה למכור אותו לא בגלל ענייני כסף.

כל נגיעה של לבנדובסקי בכדור זה תאווה לעיניים. היה שווה גם יותר כסף.

הקטע של צ’אבי עם פרנקי בלט כבר בעונה שעברה. עכשיו זה פשוט המשך ישיר.

כן אה?

ראפיניה הגיע לעונה.

יש 4 בלמים על 2 העמדות, נוסף על עליו

אתה יכול לפרט?

בלא מעט משחקים פרנקי היה המוחלף הראשון, לפחות בחולית הקישור. ולא תמיד בהתאם ליכולת על המגרש.

ולכן הייתי בעד מכירתו של פרנקי (הבאתו של סילבה), לא רק מהסיבה הכלכלית. בלט מאוד שצ’אבי מחפש משהו אחר מהקשרים אצלו, שלדעתו פרנקי לא יכול לתת.

דמבלה משחק עם שכל (הנה משפט של חשבתי שאוציא הפה, או מהמקלדת) והבישול לפדרי הוא רק דוגמה.

אמנם ויאדוליד לא ברמה, אבל צריך להוכיח את זה על הדשא ואתם עושים את זה מעולה.

זו אומנם רק ואידוליד, אבל איזה הבדל גדול זה קונדה ולא אראוחו בימין, ואיזה הבדל עצום זה כשיש חולית הגנה מהירה ופיזית.

המשחק הזה בא לנו בול בזמן, להמשך ה"הכנה" לעונה, לפני כניסה לרצף משחקים שוחק ומוגזם ועמוס, ולשיפור החיבורים והתיאומים בין השחקנים. במשחק כזה, ראפיניה ודמבלה פתחו מצוין, ונותנים לצ’אבי, ולמאמני היריבות, הרבה הרבה לחשוב עליו.

עמדת המגן הימני כפרה.

כמו שאפשר לראות ברשימת המחליפים כשפורסם ההרכב, כריסטנסן נמחק.
אני די בטוח שהייתה טעות ברשימת מוזמנים כשרשמו 24 שחקנים.
וזה מסביר מדוע פבלו טורה לא זומן. זה הסבר הרבה יותר הגיוני מזה שהוא רשום עם בארסה ב’ ולכן לא יכול להירשם.

אני גם לא יודע אם סילבה יקבל דקות על חשבון גאבי. נראה שצ’אבי רוצה ממנו בעיקר שיחליץ כל הזמן בהגנה וירוץ לשטחים בהתקפה.

התפקיד שלו הוא לא לבנות התקפות, אלא בעיקר לרוץ כל הזמן.

לרוץ כל הזמן זה לא לעשות לחץ. במשחקים הקודמים הוא דפק לכם את המשחק. אני מאמין שצ’אבי לקח אותו פרוייקט אישי לעתיד.
במשחק הזה ספציפית זה עובד כי לויאדוליד אין שום יכולת אתלטית להתמודד מול זה, אבל זה לא משהו לבנות עליו.

בכללי צ’אבי מאמן קצת יותר טוב מלשים שחקן בהרכב ולהגיד לו רוץ.